Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do osób które chodzą po górach

Polecane posty

Gość gość
Wspaniałe miejsce na wypoczynek? Zajrzyj na stronę www.trzykorony.pl Przepiękne widoki, miła, uprzejma i zawsze pomocna obsługa. Jedzenie wyśmienite, znane w okolicy i uważane za najlepsze. Gustownie urządzone pokoje, wygodne łóżka, czyste łazienki. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schronisko Trzy Korony jest pięknie położone. Widok z balkonu jest niewątpliwie jego wielkim atutem. Pokoje są zadbane. Kącik dla małych dzieciaków do zabawy w obiekcie. Dyskretna obsługa, pomocna i uśmiechnięta. Ważne jest też miejsce: Sromowce Niżne zachwyciły mnie swoim klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając piersi o rozmiarze E to nierealne żeby chodzić bez stanika zwłaszcza po górach. No ale bez majteczek to często zwłaszcza że teraz majtki są takie że wszystko przez nie widać to po co je zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja po co chodzić w majtkach jak i tak wszystko przez nie widać. Ja zakładam tylko jak mam okres. W wakacje byłam 10 dni w Zakopanem, byłam świeżo po okresie więc w ogóle nie brałam żadnej bielizny majtek jak i stanika (rozmiar D), mój chłopak był tym faktem zachwycony, i wiele się działo na szlaku bo dużo chodziliśmy po Tatrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę po górach bez stanika mam C. To prawda że dużo kobiet w górach chodzi bez stanika bo to widać pewnie też bez majtek ale to jeż gorzej zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzą w stanikach tylko w sportowych topikach. I wydaje się jakby były bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po Tatrach chodziłam w latach 90 i to były piękne czasy bo nie było tel. komórkowych internetu i problemu czy iść bez stanika czy majtek. Chodziłam z koleżankami i każda z nas miała zawsze na sobie zwykłe majtki i stanik trapery spodnie sztruksowe podkoszulek i flanelową koszulę to był podstawowy ubiór turysty. Ale jak trzeba było się wysikać to też nie było problemu bo każda z nas miała tam włosy i się nie wstydziła zdjąć majtki i sikać pod choinką obok koleżanek. Pokoje były bez łazienek przebierałyśmy sie wspólnie w pokoju nie raz było tak że 3 doby nie myłyśmy się i było okey żadna nic nie dogadywała drugiej że trochę śmierdzi czy ma włosy pod pachami itp. Było super szkoda że te czasu już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie jeszcze lizałyście wzajemne sobie łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to były piękne czasy. Szkoda ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyło się biedniej ale spokojniej. Ludzie byli mniej nerwowi i bardziej się szanowali. Jak zdobywałam jakiś nowy szczyt w Tatrach to nie miałam pojęcia co z niego zobaczę. A teraz to wystarczy wejść w internet i już panorama 360 stopni. Beznadzieja. Jak spałam w schronisku w pokoju z innymi obcymi dziewczynami to nie było problemu rozebrać się nawet do naga żeby zmienić bieliznę. A teraz to każda się wstydzi i krępuje bo ma wygoloną i jej będzie wszystko widać. Ja też bym chciała żeby wróciły tamte czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe życie chodzę po górach i nigdy nie zauważyłam żeby ktoś chodził bez stanika. Jedynie spotykało się że chodziły w samym staniku bez bluzki, ale to jest normalne, no bo w końcu im jest gorąco, to jest tak samo normalne jak facet bez koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam taką sytuacje. Byłam w jaskini mylnej w Tatrach, przede mną szła młoda dziewczyna, po wyjściu z jaskini byłyśmy całe w błocie bo jeśli ktoś tam był to zrozumie jak tam jest. Byłyśmy same i w pewnym momencie dziewczyna tak normalnie zdjęła brudne spodnie i ubrała krótkie spodenki. Niby wszystko okey tylko że pewnie mi nie uwierzycie ale nie miała majtek. Dlatego jestem w szoku. Gdyby miała majtki jakieś takie w miarę normalne zwykłe no to okey nawet bym nie pisała o tym bo pewnie ja bym zrobiła tak samo, no ale pokazywać się przez około minutę nago obcej kobiecie to trochę dziwne tym bardziej że była tam wygolona i wszystko jej było dokładnie widać. Co sądzicie o takiej sytuacji. Miałyście podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewno że miałyśmy. W górach takie sytuacje to normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bez majtek to normalna sprawa. Gdyby miała majtki to by było dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W górach jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma Lublin do stanika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, ale wy macie problemy. o ile wyprawa bez majtek w gory troche mnie dziwi, no ale moze wtedy jest przewiewnie :D to jak wam sie raz w zyciu zdarzy, ze dziewczyna albo kobieta przebierze sie przy was dyskretnie to na serio jest taki problem? szczegolnie kobieta czy dziewczyna przed swoja plcia? nasz kraj to serio zascianek, nawet w warunkach przyrody nie potraficie poczuc sie naturalniej. ale co mnie to dziwi w swiecie, gdzie kobieta karmiaca piersia to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to zacofany kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co tu poczytałem to w przyszłe wakacje jadę w Tatry i zaobserwuje czy tak jest jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna i znowu się zacznie. Super. Tak właśnie jest w górach. Nagość i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato się kończy a tu nic. Cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebieranie się w górach na szlaku to norma w dzisiejszych czasach. Tylko jedni robią to bardziej dyskretnie a inni pokazują się na golasa bo są nie zaspokojeni i ich to podnieca jak inni ich widzą gołych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×