Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Andrzej

Mam dzisiaj imieniny

Polecane posty

Gość Gość Andrzej
Nie poczujesz, bo zawsze wyskakuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Sięgam reką do Twojego krocza nakrywam nią Twoją cipkę i jednocześnie wsuwam w nią jednego palca. Jest teraz cała mokra i gorąca w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Jest mokra paluszek pracuje nogi rozchylam szeroko tak mi rób tak mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Kładę Cię na plecach i szeroko rozsywam Twoje uda. Podciągasz nogi lekko do siebie i masz je ugięte w kolanach. Wsuwam się między te uda i moja twarz jest teraz na przeciwko Twojej gorącej cipki. Wsuwam w nią swój jezyczek i wylizuję ją całą wzdłuż szparki od dołu do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Czuje twój języczek jest zwinny czuje soczki między udami ale tak mi gorąco oddech mam szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Rozchylam Wargi , by głębiej sięgnąć językiem do różowego wnętrza. Jesteś w srodku tak gorąca i tak delikatna, że z lubością zanurzam w tobie język Sięgam tak głęboko jak tylko potrafie W tym samym czasie mój palec lekko drażni Twoją łechtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Teraz mój język powoli najeżdża na łechtaczkę. żaczyna ją delikatnie drażnić. Od czasu do czasu obejmuję ją lekko moimi ustami i lekko ją wsysam w moje usta. I znowu liżę ją koniuszkiem po samym wierzchołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Jest już mocno ukrwiona i powiększona. Jest bardzo czuła na dotyk mojego języka. dociskam język mocniej do niej i zaczynam ją lizać z boku na bok. Moje ruchy języka są bardzo szybkie. Jednocześnie wsuwam w cipkę dwa palce i zaczynam cię nimi posuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Andrzejku wtule się w Ciebie i zasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Jest Ci teraz tak przyjemnie, że az jęczysz z rozkoszy Całe twoje ciało reaguje na dotyk mojego języka. Pręzy sie , a biodra lekko unoszą się w górę i jeszcze bardziej dociskają się do mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Jesteś gotowa na przyjęcie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Tak paluszki ostro mi dogadzają ja się wierce tak mi przyjemnie głębiej Andrzeju czuje że dochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Wychodzę spomiędzy Twoich ud i klekasz wypięta do mnie tyłem. Jednym delikatnym pchnięciem wchodzę w ciebie od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Zaczynam cię powoli ****ać. Wbijam się miarowo i coraz głębiej, aż po same jaja Czujesz jak odbijają się one od twoich pośladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Kochany jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Moje ruch stają się coraz szybsze Teraz posuwam cię juz bardzo ostro. Rękami trzymam cię za biodra i dociągam cię za nie by jeszcze głębiej cię penetrować. Czujesz jak dobijam do twojego dna Takie dobijanie sprawia ci lekki, ale przyjemny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Teraz zwalniam,by trochę odpocząc. Wsuwam się w cipke powoli..Jest tak mokra i oslizła, że mój penis leciutko się w nią wślizguje, bez żadnych oporów. Palcem jednej ręki zaczynam dotykać drugiej dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Zaczynam się nią bawić. Krążę palcem wkoło niej. Slinię paluszka i kładę na dziurce. Delikatnie naciskam na nią, ale stawia lekki opór. Znowu lekko naciskam, a Ty się rozluźniasz i palec powolutku zaczyna się w niej zagłąbiać. Czuję jakściśle go obejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Wsuwam go całego w dupkę. Przez ściankę pochwy wyczuwam w tobie mojego penisa. Czuję jak sie rozpycha w twojej cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Teraz znowu zaczynam cię szybciej posuwać. Wbijam się do samego dna. Jesteś teraz wyełniona w obydwie dziurki i zrobiłaś się ciaśniejsza. Cała aż drżysz, bo twoje podniecenie sięga już zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Tak delikatnie to robisz jestem tak podniecona na wszystko Ci pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Twoim ciałem targają pierwsze wstrząsy, to żnak że za chwilę dojdziesz. To dla mnie znak, że mam jeszcze bardziej przyspieszyć. Co też czynię i zaczynam finiszować. Wiem że tym tempem długo już nie wytrzymam, bo i mój orgazm jest też już bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Jęcze głośno stękam wije się w rozkoszy orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Gdy z twoich ust wyrywa okrzyk rozkoszy, a ciało zastyga w bezruchu, wiem że się zaczął twój orgazm. Czuję jak twoja cipka zaciska sięw skurczach na moim penisie. To doprowadza mnie do szału i tryskam w ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Wystrzeliłem kilka razy. Wbijam się jeszcze raz głęboko w ciebie i tak zostaję. Kładę się na twoich plecach i przytulam się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
mmmrr koochaanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Jestem trochę zmęczony, ale szczęśliwy,że mogłem Ci ofiarować ten orgazm i chwile rozkoszy. Całuję cię w ramię. Byłaś wspaniała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Co tak mruczysz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Andrzej
Czujesz jak mój członek więdnie w tobie i się wysuwa ze środka, a wraz z nim po twoich udach ścieka gorąca sperma. Teraz możesz się powycierać i przytulić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina35
Dziękuje za rozkosz cmoook *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×