Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byscie zrobily

Polecane posty

Gość gość

Jak byscie uslyszaly ze jest w was zakochany facet ktory wam sie podoba lub podobal i bardzo mu na was zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym popuściła mu szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie zesrac sie mozna ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwzajemniłabym :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie pan utworzył temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha żal mi was czytać pustaczki, bo sie spodobał to już odwzajemniłaby buhahah :D a potem chlanie i po kątach lanie, debilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłoby to wielkie pozytywne zaskoczenie Nr 1 koniecznie szczera rozmowa .. nastepnie ...co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście płytkie, już lepsze od was są te co lecą na hajs, chociaż mają coś z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś płytka, pozytywne zaskoczenie, on Cie nie zna a gada że sie zakochał bo chce Cie przer***ać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha żal mi was czytać pustaczki, bo sie spodobał to już odwzajemniłaby buhahah smiech.gif a potem chlanie i po kątach lanie, debilki... slepy jesteś tumanie nie widzsiz ze postawiłą gwaizdkę :D:D:D;* hahahhaa co za idiota , takiego to omijac hahhahahh :D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolałabym to usłyszeć od faceta osobiście :) To by było miłe i mega pozytywne w moim życiu, ale podobanie się czy zakochanie się, to tak naprawdę tylko początek...bo jakoś nie mam szczęścia do czegoś dłuższego, zwykle długo długo nic, a jak się ktoś trafi, to jest pięknie z początku, ale zawsze facet okazuje się dooopkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym ******iem wiesz kobiety z tego maja najwiekszą korzyśc :D:D:D autorze nic tylko marzenie bujaj w obłokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie doopków to macie doopków, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
um Życie uczucioweCo byscie zrobily Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Co byscie zrobily gość dziś Ja gość dziś jesteś płytka, pozytywne zaskoczenie, on Cie nie zna a gada że sie zakochał bo chce Cie przer***ać smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chciałabym to usłyszeć, a co by się z tym zrobiło, to do dogadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o ! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
um Życie uczucioweCo byscie zrobily Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Co byscie zrobily gość dziś Jak byscie uslyszaly ze jest w was zakochany facet ktory wam sie podoba lub podobal i bardzo mu na was zalezy? gość dziś Ja bym popuściła mu szpary gość dziś normalnie zesrac sie mozna ze szczescia gość dziś tak bym odpowiedziala https://www.youtube.com/watch?v=UcVc4p3vlPc gość dziś odwzajemniłabym :* gość dziś pewnie pan utworzył temat jezyk.gif fikuMikuu dziś nie uwierzyłabym sam okaż owej kobiecie że ją kochasz a nei licz że ona sie domysli plus.google.com/104934006033827540022/posts?banner=pwa gość dziś hahaha żal mi was czytać pustaczki, bo sie spodobał to już odwzajemniłaby buhahah smiech.gif a potem chlanie i po kątach lanie, debilki... gość dziś byłoby to wielkie pozytywne zaskoczenie Nr 1 koniecznie szczera rozmowa .. nastepnie ...co dalej ? gość dziś jesteście płytkie, już lepsze od was są te co lecą na hajs, chociaż mają coś z tego fikuMikuu dziś ja generalnie nei wierzę w "usłyszane" plotki itp. wierzę natomiast w czyny plus.google.com/104934006033827540022/posts?banner=pwa Inne tematy z tej kategorii Co zrobic gdy... \gówno!! gość dziś jesteś płytka, pozytywne zaskoczenie, on Cie nie zna a gada że sie zakochał bo chce Cie przer***ać smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic by sie nie zrobiło, po raz kolejny frajer by cie przer***ał i zostawił, a ty byś potem skamlała o tym na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób nic pochopnie. To on kocha Ciebie nie Ty jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno, już rozchyliłam przed nim bobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzeliłabym sobie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na to juz za dlugo.. Zrob cos bo ja odsuniesz od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×