Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość po 30
Maxx, Zosia, jesteście nauczycielami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R jak R na zlocie zadbają o ciebie wychuchają ,podmuchają ;) i się zagoi migiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret po spacerku już:)? byłam troszkę na zewnątrz, ale świetnie dzisiaj, naprawdę:) gość po 30 a "wyglądamy" z Maxem na nauczycieli:) ? po czym tak myślisz:)? Kurs Funta skoro jesteś zadowolona to nauka jazdy na łyżwach idzie super:) ciekawe czy ja jeszcze pamiętam jak to się jeździ...:D RjakR byłam właśnie obejrzeć swój rowerek, bo taki super dzień dzisiaj aż się chce wyjechać:) ciekawe jak to będzie z tą wiosną i zimą, bo ostatnio zima jest podczas Wielkanocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia..tak już po spacerku, aż sie robi weselej przy takiej pogodzie :) Kurs funta...nie dziwie się że Ci się podobało na łyżwach, ja też bardzo lubie jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór mija mi jak zwykle...tv i net i czytanie różności...wszystko na raz...:) no i już myślę, żeby nie zaspać jutro do pracy:) chyba telefon/budzik położę poza zasięgiem ręki, żeby odruchowo nie wyłączyć:D a Tobie RjakR jak mija wieczór? no i wszystkim, którzy tutaj są, a o tym nie wiem:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor :) Zosiu-spedzam wieczor podobnie jak Ty, procz telewizora :) Telefon dla pewnosci poloz sobie dalej,zebys musiala rzeczywisce wstac,no i niech Ci sie lekko jutro wstaje! Jesli cos Ci to pomoze to ja tez bede sie budzic o tej godzinie co Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
tak krótko, już wiem Beskid Śląski ;), wysyłam uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze że spędzamy podobnie :) Tylko ja nie muszę tak rano wstać jak Wy Mnie zupełnie 7 wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera11
Lubię Was czytać , taka przyjemna i już obowiązkowa lektura przed snem . Świetny pomysł z tym spotkaniem , tak Wam kibicuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs Funta czyli w sumie razem spędzamy wieczór:D świadomość, że nie tylko ja będę rano wstawała do pracy od razu lepiej mnie nastraja:) Uśmiech1234 co z tym Beskidem Śląskim, bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
hej wszystkim, ja rowniez bardzo lubie Was czytac i moge nawet napisac ze jest mi duzo lepiej odkad Was poznalam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Trzymajmy kciuki,zeby jutro nas zamiec sniezna rano nie przywitala, strasznie sie tego boje,zeszlego roku mialam kilka nieprzyjemych zdarzen na zasniezonej drodze i jakos tak bardzo sie boje :( Po prostu-nie wszystko zalezy od nas,ale od innych kierowcow tez i nigdy nie wiesz,co komu durnego przyjdzie do glowy. Vera- a czy to Ty jestes gosciem kibicujacym? Flower-ale Ty sie przeciez tu udzielasz to nie ma co tylko czytac, pisac tez trzeba. Super,ze Ci lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerek :) Kursik nie wiem jaka pogoda jest tam u Ciebie A daleko dojeżdżasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera11
Witaj Zosia, Margaret, Gość po 30 ,Kurs funta, RjakR, Maxx, Miło przywitać się z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower fajnie, że napisałaś:) pisz częściej:) Kurs Funta oj śnieżyca i tragiczna droga to nic w porównaniu z moim zaspaniem ewentualnym/raz tylko mi się zdarzyło/, mam nadzieję, że dojedziesz bezpiecznie do pracy i wrócisz z niej spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Vera- mi tez milo przywitac sie z Toba :) R-tu na plusie temperatura i mokro ale dzis byla niezla sniezyca-wszystko stopnialo...wyglada,ze zima jednak sie pojawi niedlugo. Dojezdzam 35km w jedna strone, wiekszosc autostrada,ale tez czesc malutkimi,lokalnymi drogami-ciezko tam o odsniezarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku rozumiem no cóż mogę powiedzieć tylko tyle że trzeba myśleć i za innych to ładnej pogody Ci życzę na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzieki R :) Jak bedzie kiedys bardzo zle ze sniegiem to pojade duzo pozniej do pracy-mam taka mozliwosc i nikt nie bedzie sie czepial, ewentualnie wezme dzien wolny ;) Bede juz mowic "dobranoc" ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
hej wszystkim :) widzę, że już nie jesteście tacy samotni i pewnie nie było by teraz tak fajnie, gdybyście nie mieli powodów tutaj zajrzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera11
Chętnie poznałabym Was , są jeszcze wolne miejsca:)? Czy impreza jest zamknięta i obcym wstęp wzbroniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gościu A :) Każdy ma inne powody samotności ale każdy potrzebuje towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×