Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
Witam mam 28 l i jestem z śląska ma ktoś ochote po gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mamy ochotę gadać, tylko nie zawsze starcza czasu więc wpadamy tu dorywczo i coś zawsze powiemy. zapraszamy do towarzytswa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć samotniczki , czyżbyście zamarzły ? kawa zapodana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Haralda ja się chętnie z Tobą napije kawy. :-) Jest tak zimno że się nie chce wychodzić z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam do porannej kawy. U Was też tak zimno? Chyba jeszcze się nie przyzwyczailiśmy do nowej pory roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) zaspałam dziś o godzinę - zdaje się, że to już chyba 4 raz w życiu - kiepsko ze mną :-( u mnie minus 13 odczuwalna no nie podoba mi się to, ale z Wami wytrzymam do wiosny :-) kawa, paluszki z sezamem, ciepła kamizelka i heja ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć co robicie rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć co robicie z rana ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałaś Dudzia radę, super. U mnie trochę cieplej, za to pada śnieg, drogi znowu będą śliskie, nie cierpię tego :( Dziś na szczęście mogę posiedzieć dłużej w domu, teraz czytam a le średnio ciekawe, więc dodatkowo szukam sobie zajęcia. A do pracy na 14. 30, posiedzenie i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
my kobiety lubimy ciepełko ;) nieprawdaż ?! siłą rzeczy będę zaraz zdrapywać to dziadostwo z szyb mojego auta , Dudzia aby nie być flakowatą to tylko kielonka ciach :D efka jak szukasz zajęcia to Cię do mnie zapraszam zaraz coś rozkręcimy :D miłego dnia , wrócę potem a teraz do boju .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to już pędzę do Ciebie Haralda. I to zaraz bo potem jak pisałam, posiedzenie, a potem mam gości. To może Wy do mnie wpadniecie, będzie nas więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) wpadam się przywitać :-) oczywiście kawa na stole ☕☕☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Cześć , zimną już kawencję też wypiję ;) miłego popołudnia i pozdrawiam Henryka jeśli czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć haralda - wstawaj - póki kawa gorąca dziewczyny - otwierać oczka - na Was też czekam - dziś z pełnym dzbankiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Dudzia to ja poproszę dużo tej kawy bo strasznie chce mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
melduję się na posterunku 🌻 Dudzia duży kubek poproszę ,Magdus wypiła za dużo , stawiaj nastepny dzbanek ;) śniegu przez noc nasypało , teraz deszczyk zaczyna go rozpuszczać ,czyżby koniec zimy ,będzie wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×