Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

ale gapa - dobrze, że nie ocknęłaś się na Mont Evereście albo w kieszeni jakiegoś australijskiego kangura :-D ja mam awarię nogi - coś ze mięśniem uda- naderwane albo zerwane - nie wiem - boli jak cholera ani chodzić ani jeździć samochodem - nie wiem jak ja się ogarnę przez najbliższe dni czy tygodnie :-( dobrej soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimno, szaro i ponuro. Na szczęście to sobota więc są chwile na poleniuchowanie i dobrą kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
deszcz jesienny deszczsmutne pieśni gra .... nic tylko zakopać się w koc (zresztą ja i tak muszę leżeć więc mam absolutnie oczyszczone sumienie :-P ) coś czuję, że właśnie w ten sposób większość z nam spędza ten weekend no i dobrze, trzeba kiedyś odespać, odpocząć, nadrobić lekturę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli życzę, a Dudzi dodatkowo szybkiego powrotu do zdrowia, a chwilowo miłego leżakowania z kocykiem, kawusią i książką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Efka :-) w temacie książki to dorwałam taką pt "Furia mać" - o Polsce i Polakach - autorka nie przebierając w słowach opisuje realia naszego życia - troszkę w klimacie Dnia Świra. Oto fragment: "Tu jest Polska, Panowie. Tu nie ma siupów. Jesteśmy od narzekania, czarnowidztwa i depresji. Robimy światową karierę na rozpaczy. Celebrujemy porażki. Wałkujemy ciosy, nagradzamy pokonanych Niech nikt nie waży się nam odebrać naszego niezadowolenia. Nazywam się Polska - cierpię za miliony, za swoich dziadów, za rząd obecny i poprzedni, za Kościół, za marszałka Piłsudskiego, za prezydenta Stanów Zjednoczonych i za Merkel i za całą Unię Europejską." albo: "jak wszyscy w tym kraju gniew mam na śniadanie, obiad, kolację. Wsypuję go do porannej kawy, żeby broń Boże nie zostawić go zapomnianego w kuchennej szafce, bo biedny przepadnie i co wtedy?" jakże to wszystko prawdziwe :-( i śmieszno i straszno tak sobie myślę, że jak najwięcej Polaków powinno tę książkę przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama prawda. Tylko mnie to zawsze dołuje, ta nasza wada narodowa, męczy i psuje nastrój, wiec proszę o zwolnienie z lektury. Dla mnie coś optymistycznego, że pomimo wszystko zdarza nam się zabłysnąć optymizmem, uśmiechem i życzliwością. Mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ta prawda jest dołująca, ale z drugiej strony takie spojrzenie oczami innej osoby pozwala nabrać dystansu i jednocześnie puknąć się w głowę (a co za tym idzie - nieco zweryfikować własne zachowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w poniedziałek :-) przywieźli mnie do pracy, boli nadal, ale mam nadzieję, że każdego dnia będzie coraz lepiej :-) dobrego i zdrowego tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sikorki ;) U was tez taka zimnica i chlapa nic tylko pod kołderka siedzieć z gorącym kubkiem z braku czegoś gorętszego :p Dudzia przyjedź na kurację i odpoczynek na południe wrócisz zdrowa jak ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam Was wszystkich. Dudzia, mam nadzieję, że z każdą chwilą czujesz się lepiej. A kto nie lubi mokrego klimatu, ten niech się czuje zaproszony do mnie, już fajny mrozik szczypie w uszy (ble), chlapało w dzień wiec miałam "piękny" widok na sąsiada któremu drzwi w samochodzie przymarzły, próbował włazić przez bagażnik,a le ten też przymarzł. Na szczęście jakoś te drzwi ustąpiły, nie wiem tylko czy przypadkiem klamki sobie nie urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie przyznam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gość dziś do czasu . Efka to trzeba coś zaplanować to tylko 2 tyg z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
ja jeszcze świąt nie przeżyłam :D i na razie nie czuję magii , a co dopiero sylwek ! ho ho ho Dudzia zdrowiej , ale to już ! Efka dobry ten sąsiad , ja mam zawsze odmrażacz w razie/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam, nawet chciałam mu pożyczyć, ale jak to facet, postawił na rozwiązanie siłowe. A co do sylwka to albo będzie spontan albo się wyśpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×