Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Scarli
Dobry wieczór Witam kochani, niestety nie będę mogła się z Wami zobaczyć a szkoda...może następnym razem, trzymam kciuki za spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Scarli:) szkoda bardzo...obiecywałaś tyle naopowiadać... a co u Ciebie? bo dawno jakoś Ciebie tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz sie wydarzylo , az wstyd sie przyznac ale wam powiem ale najpierw wyjasnie, ze jestem (tak myslalam do wtorku) bardzo rozwazna osoba ,poukladana itd .. ale spotkalam bardzo dobrego znajmego ktory zaproponowal, ze mnie odwiezie i wiecie co???? pilam w samochodzie wino z gwinta - ale wstyd po 25 latach drugi raz w zyciu pilam z gwinta Ostatni raz pomietam oblewalam w ten sposob mature Po paru lykach dostalam napadu smiechu i mielismy ubaw po pachy . Chyba powinnam wstydzic sie swojego zachowania ale kurcze jakos ne zaluje hehe a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor, mam nadzieje,ze ciekawie spedzacie piatkowy wieczor :) Mam wielka ochote na wino,ale niestety nie mam w domu ,do sklepu tez juz sie nie chce isc wiec bedzie bezalkoholowo :) Zosiu-czy Ty interesujesz sie psychologia? Maja- usmialam sie, niezla z Ciebie agentka :D Gosciu samotny- pisz czasami,moze samotnosc bedzie wtedy bardzej do zniesienia,chociaz przez minutke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Hej Zosiu :) Wieczor mija milo i spokojnie, szkoda ze nie ma tego winka, na pewno rozumiesz ;) Ciekawy ten artykul,czesc problemow jest mi znana, czesc wcale, bardzo podobala mi sie odpowiedz pani psycholog. Musze sobie poszukac czegos o poczuciu wartosci wlasnej, chyba ze mozesz cos polecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dużo różnych mądrych książek i stron w necie, ale w zasadzie przesłanie najwazniejsze jedno "Kluczem do sukcesu jest zmiana myślenia i filozofii życia, jednak to nie dzieje się z dnia na dzień. By nie narażać się na marazm i nie fundować sobie kolejnej porażki, trzeba wyznaczać sobie odpowiednio małe cele i cierpliwie je realizować. Należy cel główny rozbić na drobne cele cząstkowe. Poza tym należy stawiać cele możliwe do realizacji, na miarę własnych możliwości i uniezależnić ocenę własnej osoby od opinii innych. Miłość do siebie to nie egoizm. To źródło zdolności kochania innych." cytat z: https://portal.abczdrowie.pl/jak-podniesc-poczucie-wlasnej-wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
cześć dziewczyny:)ciekawy artykuł...wydaje mi sie,ze problemem większości z nas nie jes zamykanie sie w sobie i obawa on mnie nie zechce a brak możliwości poznania nowych ludzi w tym meżczyzn Scarli przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzieki :) Wydaje mi sie ,ze wiekszosc rzeczy robie tak ,jak niby powinno sie robic ale to i tak nie gwarantuje "sukcesu",chyba troche szczescia tez trzeba miec, tak po prostu. A wiadomo-fortuna kolem sie toczy :D Czy Ty masz szczescie w codziennych sprawach? Bo ja raczej tak :) W innych-niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
O, czesc gosciu po 30 :D jak wieczor mija? Co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
hej:) u mnie po staremu samotny wieczór przed kompem:D fajnie was widziec bo ostatnio cos cicho tu bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość po 30:) wiesz myślę, że to różnie bywa u różnych osób, niektóre kobiety nie mają możliwości poznania mężczyzn, a inne mimo, że mają różne możliwości to ni poznają takiej osoby, jaką by chciały. Wiele aspektów ma wpływ na to. Kurs Funta wiesz z tym szczęściem to pojęcie względne, ja uważam, że mam szczęście z uwagi na moje/dorosłe:)! / dzieci, ale np. znajoma będąc w podobnej sytuacji, uważa, że nie ma szczęścia, bo życie jej się nie układa, rozwód itd. Niektórzy mówią, że szklanka może być do połowy pusta lub do połowy pełna, ALE:) wczoraj w tvn zasłyszałam, że jeżeli jest taka sytuacja z tą szklanką to po prostu trzeba dolać i szklanka będzie pełna:)! spodobało mi się takie postawienie sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym muszę jeszcze Wam powiedzieć, że czym innym jest wiedzieć znać mechanizmy różnych zachowań, a czym innym jest zastosowanie ich we własnym życiu. U mnie z determinacją nie jest dobrze, dzisiaj miałam kolejny dowód u siebie, znowu najadłam się słodyczy tak dużo, że aż wstyd się przyznać, no co z tego, że wiem o różnych działaniach, które mogę zastosować...jeżeli ich nie stosuję w kwestii słodkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj widzialam po raz pierwszy wilka tzn na wolnosci przebiegl mi droge ! o malo go nie rozwalilam samochodem (dzis odebralam z naprawy samochod) czarny kot to pech- a wilk? to co , bede miala szczescie? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia zgadzam sie z toba bo to różnie bywa, pisałam o osobach tu piszących bo tak mi się wydaje ze jakby była ta możliwość poznania innych osób nie siedziałybyssmy dzis na kafe i nie spędziłybyśmy tu sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznac zawsze mozna tylko nie kazdy poznany czlowiek chce kontynuowac znajomosc, bo np boi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30, z pewnością też masz rację, zapewne każdy z nas mężczyźni "nasi", w sensie tutaj piszący, również chcieliby pewnie znaleźć kogoś ...ale sylwester był super:) nikt z nas tutaj będąc nie był sam:) a to ważne było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos wam powiem mam45 lat i jestem sama Jak wiekszosc z was nieraz przeplakalam wieczor w samotnosci , rozzalalam sie nad soba , popijajalam wino i mialam zal na caly swiat , ze mi sie nie uklada im bardziej narzekalam , tym bardziej pogarszalam swoja sytuacje ,wpadalam w jakies depresje (wyjasnie tylko , ze jestem z natury bardzo wesola i usmiechnieta osoba) wiec akie smutne sytuacje mnie przerastaja- i powiedzialam KONIEC wystarczy Moze takie moje przeznaczenie, ze mam byc sama do konca zycia - i jak mam byc sama to przynajmniej nie chce byc zgryzliwa i ciagle smutna . Przeciez mam tylko jedno zycie chce sie codziennie usmiechac nawet , gdy nie ma obok mnie ukochanego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia to prawda było fajnie ale nie oszukujmy się myślę że każdy z nas wolałby spędzac czas z bliską osobą ze znajomymi w realu..szkoda że większość z was z okolic warszawy;) szukanie na sile tez nic nie da;) jak ktoś juz pisał odrobina szczęścia tez jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
maja super nastawienie popieram tylko mi nie chodziło wyłącznie o facetów a o znajomych z którymi można fajnie spędzić czas. Mam znajomych ale co raz mniej czasu spedzamy razem oni mają żony mężów dzici obowiązki takie jak każdy z nas ..ale mam wrazenie, ze będąc w z wiązku nie czują takiej potrzeby spotykania się bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosc po 30 a ja ci zazdroszcze (pozytywnie masz szczescie , ze masz rodzinei dzieci bez ktorych nie chcesz sie ruszyc z domu - duzo bm dala zeby tak miec To w dzieciach bedziesz miala wsparcie i pomoc na starosc a ja w kim? w znajomych ? Jezeli masz ochote siedziec z dziecmi w domu , to pilnuj tego , a nie znajomych . Dzieci to zapamietaja i kiedys ci to wynagrodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
maja chyba mnie nie zrozumiałaś " ze masz rodzinei dzieci bez ktorych nie chcesz sie ruszyc z domu" mam 1 dziecko kocham ****ardzo, daje dużo radości :) ale potrzebuje czasem spotkać sie i pogadać z kimś nie tylko z dziećmi i o dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj RjakR:) już lecę na maila :D Maju super nastawienie:) też tak myślę:))) gość po 30 wiadomo, że jest tak jak piszesz, ale jest takie powiedzenie: jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:) naprawdę nie dążę przy każdej znajomości z facetem, aby coś z tego miało wyniknąć więcej, to musi jakoś samo z się wyjść, inaczej nie ma sensu. Ale to tylko moje zdanie:) nie narzucam nikomu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Maju- ja bym tej wdziecznosci dzieci to nie oczekiwala bo roznie moze byc. A wilk to na pewno na szczescie byl znakiem ;) Z moich doswiadczen wynika,ze coraz ciezej zawierac nowe znajomosci (nieromantyczne), powody sa rozne, mozna tylko probowac, mi sie aktualnie juz nie chce, szczytem dla mnie jest to ,ze zobacze sie z Wami. Apropos-czolem kierowniku i dziekujemy za rezerwacje :) Zosiu- fajne to powiedzonko o szklance. Gosciu po 30- Ty zdaje sie chodzisz sama na rozne kursy, silownie itd. I jakie masz obserwacje? Bo ja widze,ze kazdy chce jak najszybciej wrocic do swoich spraw,niezaleznie czy wolny czy z rodzina, jakos nie ma woli w narodzie na 15 minutowa rozmowe. A potem zal w necie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
"naprawdę nie dążę przy każdej znajomości z facetem, aby coś z tego miało wyniknąć więcej" zosia i bardzo dobrze bo to by była desperacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- jestem tu dopiero od paru dni- robicie tu jakies spotkania (z kafe) ? czy prywatnie sie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×