Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
Jasne.. Betonia...litania...moherowe berety i takie tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Slovenka - gardło mnie nie boli, po prostu tak wyszło mam bardzo pracowity okres w pracy, rąk brakuje, siedzę po godzinach Życzę Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
U mnie święta w miarę .Był uroczysty obiad u moich rodziców wszyscy się spotkaliśmy :) fajnie i miło.2 dzień świąt u siostry mojego męża pojechaliśmy wieczorem też było kilka osób miło i przyjemnie oni zawsze są dla mnie życzliwi. pod choinką miałam mieszankę wedlowską od mojego M bardzo się wzruszyłam tym gestem :) teraz got.obiad i mam zamiar upiec rogaliki drożdżowe razem z córką dobrze jej idzie zawijanie :) zrobiłam zakupy i takie tam przekąski na wieczór raczej zostaniemy w domu mieliśmy 2 zaproszenia ale M udaje chorego i się wykręcił (te zaproszenia to do jego sisters) więc ja pięknie wszystko przygotuję będą serpentyny i balony i takie tam różne atrakcje to dla mojego dziecka ona się w takie imprezy angażuje i dba ......więc to dla niej. książki Madziu na mnie czeka nowuteńki Larson jeszcze pachnie prosto z drukarni ale narazie nie miałam czasu zacznę już w styczniu :) i mam upatrzone 2 książki które zamówię po wypłacie :) dziewczyna z pociągu i zaginiona dziewczyna to było w kinie z Afleckiem.Już nie mogę się doczekać.Obiecałam sobie że co miesiąc będę kupowała książkę i od 1,5 roku mi się udaje kiedyś różnie bywało ale biblioteczkę mam już niezłą.Córka też dużo czyta i to na różne tematy b.się cieszę z tego. pozdrawiam WAS wszystkich chłopaki i dziewczynki miłego wieczoru,trzymam kciuki za lepszy rok dla wszystkich gości też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Życzę Wam, abyście w ten Nowy Rok weszli z radością w sercu. Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzę także wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi. Aby otaczały Was osoby, które będą dla Was motorem do działania. Szczęśliwego Nowego Roku !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się spełnią świąteczne życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku. A dla złośnicy co jej zalazłem za skórę dodatkowo 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Ja się wystroilam, reszta tez, najbardziej mloda,omal się nie popłakała,ze nie dam jej mojej,sukienki i za chwilę wychodzimy. Ale o 22 wracamy,żeby mala poszla spać o swoim czasie. Salon też ustroilam, jutro mamy gości,także zabawa nam się przeciągnie . Kichani życzę Wam, żeby zostało,to co dobre,a odeszli,to co zle. I żebyście nigdy nie byli samotni, bo nawet jak dzieje sie źle,w dwójkę lepiej z tym walczyć. I żebyście każdego dnia tego nowego roku kladli sie zadowoleni z siebie i budzili się zdrowi i pelni pozytywnej energii. Do siego roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
A, zapomniałam -Dudzia, pijemy o Twojej 12 i o mojej, pamiętaj!! Albo od Twojej do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy wybije północ życzę Wszystkim, by była to pierwsza z trzydziestu jeden milionów sześciuset dwudziestu dwóch tysięcy czterystu sekund Nowego Roku, w którym spełniać się będą Wasze marzenia o: zdrowiu, miłości, przyjaźni, spokoju, szczęściu, radości i oczywiście innych bardziej praktycznych (ale nie mniej ważnych) rzeczach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku był Sylwester na topiku a teraz nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Wszystkiego najlepszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Magdus najlepszego 👄 widzę ze nie tylko ja tu dziś zagladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Bardzo przepraszam o ile to ten miły gość ;) a mysle że tak wszystkiego najlepszego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma już nikogo to i ja spadam miłych senków w nowym roku Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Właśnie wróciłam. Szczęścia w 2016!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dobrej nocy zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
My jeszcze w domu balujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotność jest straszna. Czy do tego można się przyzwyczaić? Dziś w nocy dowiedziałam się, ze skończył się mój kilkuletni związek. Wiem ze muszę nauczyć się być sama ale to bardzo boli. Szkoda że wczoraj tu nie zajrzałam, tak bardzo potrzebowalam wsparcia. Przykro mi że tyle osób czuje może podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Gościu Niestety do samotności nie da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, że rozpadł się Twój związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko mnie boli próbuje coś robić w domu, nie wiem jak tu żyć ze wspomnieniami, myślami. Od jakiegoś czasu nie działo się dobrze ale wciąż była nadzieja. Ostateczne koniec boli bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Choć ja nie lubię dramaturgii tytułu tego topiku - szczególnie w jego dalszej straszącej treści i jeszcze te przerysowane kropki na końcu. Samo -Samotność- jak dla mnie, byłoby właściwsze, bo samotność ma różne oblicza, świadome wybory. Przekonujemy się o tym choćby czytając wypowiedzi piszących tu. Trudny to będzie dla Ciebie czas. Nie wiem jak bardzo poprzez to burzy się Twój świat, ale na pewno choćby tylko w tej jednej materii - utraty bliskiego człowieka- ulega destrukcji i samo to już powoduje, że Ci współczuję i rozumiem tutejszy kontakt z nami. Oprócz czasowej bytności na forum zwróć się do innych bliskich Ci osób, przyjaciółki, rodziców, rodzeństwa, do osób dla których jesteś ważna, którym na Tobie zależy. Nie bądź z tymi emocjami sama. Pozdrawiam Cię. karmel.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego na Nowy Rok dla Was Forumowi. Slovenko, nie piszę, bo jak człowiek sobie uświadomi, że czytający, to nie tylko osoby z naszego kręgu, ani nawet nie z kręgu życzliwie patrzących, podczytujących, a wręcz, że jest część dokuczliwców, prześmiewców, szkalujących tu piszących, to jest niesmaczne. Obrywało się ostatnio w niewybredny sposób Bogu winnej Madzi. Jak można w taki sposób zawstydzać kogoś dopisując w swojej dokuczliwości sugestie i dzielić się nimi, jakoby powszechnie uznawanymi przez innych czytających. Podłe to. Nam się wydaje, że piszemy do siebie, a się okazuje, że nasze wypowiedzi, naszą korespondencję kierowaną do siebie, prawem publicznego forum ktoś nieżyczliwie obcy ocenia. To powoduje blokadę. Nie raz możemy doświadczyć, że zło przebije dobro, wyśmianie i chamstwo, kurtuazję i dobre wychowanie. Polecam Wam, jeżeli lubicie i macie dzisiaj czas oraz nastrój, na wysłuchanie listy przebojów Top Wszechczasów na radiowej Trójce. Od kilku lat dzień ten mam zarezerwowany dla tego programu. Top gra od 9ej rano, a zakończy się o 22ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×