Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Witaj Magdus, witajcie wszyscy. Kawa jest dziś wyjątkowo mile widziana. Mam ostatnio etap niedźwiedzi: chyba zapadałam w sen zimowy a jednocześnie muszę jakoś funkcjonować. Przygotowania w etapie wykończeniowym: tylko nie wiem czy wykańczam sprzątanie czy ono wykańcza mnie. No dobra żartuję, lubię sprzątać, szczególnie gdy widać efekty. Jeszcze pieczenie ciast i dekoracje świąteczne Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziękuję za kawkę :-) moja noga dziś o wiele gorzej niż ostatnio - idę do lekarza :-( dupa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Dudzia to chyba słuszna decyzja bo już nie ma na co czekać samo nie przejdzie R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dziwię, że Ty jeszcze nie byłaś u lekarza. Chociaż sam też nie latam tam za często, bo większość sama przejdzie, ale Ty musisz myśleć także o swoim dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam skierowanie do ortopedy !!! na CITO na CZERWIEC dlatego nie widziałam sensu pójścia do lekarza już nawet nie mam siły się rozpłakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko !!! Dudzia z takim bólem masz tak długo czekać, to jakaś masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz to ja zapchałam. Efka pomocy, bo Ty to specjalistka od tego jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhsnnqej :)) ooo usłyszałam, że ktoś wzywa pomocy To co że wczoraj, ja usłyszałam dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
a kogo to obchodzi - takie są realia w naszej służbie zdrowia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół roku czekasz do ortopedy, drugie pół na USG, kolejne pół żeby pokazać lekarzowi wynik i już po 1,5 roku masz diagnozę (o ile trafisz na dobrego lekarza) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uwaga - dopchałam się do mojego ulubionego ortopedy (niech żyje firmowy abonament w LuxMedzie) niemalże na chama -mam z nim dobre układy więc mnie przyjął jak zobaczył jak kuśtykam z miną płaczącej biedy. Dał skierowanie na cito na USG oraz ...... i teraz najlepsze ......... prywatny numer do siebie oczywiście USG w trybie pilnym z uwagi na uraz sam koordynator główny na moje błaganie załatwił na 27-go doktorek twierdzi, że za długo czekać wysłał mnie na ostry dyżur ortopedyczny niemalże na drugi koniec Warszawy, a tam odbiłam się od recepcyjnego pulpitu bo na ostro robią tylko rtg - ha ha - świetnie - równie bezsensowne byłoby zrobienie posiewu kału :-( po 5 h i jakichś 80 km zrobionych w korkach - gdzie na moją chorą nogę przypadają dwa pedały w autku - wróciłam do domu tak więc jestem w punkcie wyjścia i wykończona i z jeszcze bardziej bolącą nogą tyle, że nabyłam zastrzyki przeciwzakrzepowe bo w środku może być duży krwiak i właśnie już sobie zapodałam tę przyjemność przy okazji nauczę młodego robić zastrzyki na żywym organizmie p/s RjakR - sorki, ale nie mogłam odebrać bo się miotałam jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten prywatny telefon to on może podał Ci w innych celach niż lecznicze? Przyznaj się Dziś czwartek ale przedświąteczny więc może będzie trochę ulgowo, wiadomo jasełka, opłatek, może mnie dziś nie zamęczą. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - zasadniczo to nie miałabym nic przeciwko temu :-P ale niczego nie insynuował :-( dobrego na dziś dla Ciebie - będzie lepiej niż zwykle :-) i dla reszty - samych cudowności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było lepiej, bo dwie godziny krócej, za to zepsułam sobie wczesne popołudnie, bo myłam samochód. Jest to jedna z najmniej dla mnie przyjemnych prac, no ale skoro nie ma kto umyć to co mi pozostaje- myję sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry, no to mamy piątek i na dodatek wigilię Wigilii :-) ja oczywiście dyżurna w pracy - lubię tu być gdy jest tak pusto i cicho :-) jeśli ktoś też już wstał to zapraszam na kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć , chętnie napiję się kawy współczuję problemów z nogą , masakra co opisujesz , kolejki i kolejki , w miedzy czasie można zgon zaliczyć wróciłam z wypadu , przywiozłam Wam słodkości , teraz obmyślam plan , żeby zrobić ale się nie narobić , zacznę od kawów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) To ja też poproszę kawkę ☕☕☕, bo niestety też pracuję. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Dudziu trzymam kciuki za Ciebie. To ja się wpraszam na kawę :-) Słodkościami też nie pogardzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzień dobry Pewnie wypiłyście całą kawę, co? U mnie dziś wolne, ale ciężko pracuję w domu, chociaż coraz bardziej widzę jakieś efekty, więc praca ciężka ale przyjemna. Pozdrawiam pracujących zawodowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×