Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość ebasia1
Witajcie, nie piszę ale myślami jestem z Wami. Mam trochę gorszy czas, ale to myślę że przez ten przedświąteczny okres, który musi jakoś minąć. Życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Witam życzę magicznych Świąt by życzenia się spełniły , by samotność odeszła w dal i zdrówka Wesołych Świąt całuski i słodycze dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie Zdrowych, wesołych świąt, w gronie życzliwych ludzi i ciepła rodzinnego oraz coraz mniej samotności dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Nawet jak nie piszę to o Was myślę. Dziś życzę wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Niech Święta będą dla Was czasem spokoju i radości. Niech nadzieja zagości w Waszych serduszkach. Buziaki dla Wszystkich Ps. uważajcie na ości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Życzę Wam pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, by czas spędzony z najbliższymi w domowym zaciszu został zapamiętany jako coś do czego chce się wracać, które wywołuje uśmiech i wzruszenie na twarzy. Pamiętajcie, że to czas serdeczności i radości więc cieszcie się sobą. Wesołych Świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt :) Dobrego odpoczynku trochę czasu na relaks i przemyślenia i oby po Świętach było więcej energii do życia :) Dużo uśmiechu i pogody ducha Wam życzę R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wigilijne przepychanie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej zapinane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
I ja przesyłam Wam najserdeczniejsze życzenia - przede wszystkim zdrowia ! ale też spokoju i odpoczynku niech ten czas niesie radość myślami jestem z Wami buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry/ wieczór. Właśnie do Was wróciłam, nie opychajcie się za bardzo słodyczami i śledziami. Zachować mi tu umiar, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dobiegają końca moje najsmutniejsze Święta Bożego Narodzenia... W taki czas samotność doskwiera mi jeszcze mocniej. Wspomnienia ranią bardzo i ta niemoc, że nie da się niczego cofnąć, ani czasu.. Zostawiam Wam pozdrowienia, trzymajcie się ciepło :) Kolejny człowiek, który odszedł na zawsze.. https://www.youtube.com/watch?v=8DZJQjn3jV8 George Michael....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i do tego prawie cały chór Aleksandrowa i niewinny kierowca tira zamordowany przez uchodźcę- bestię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dokładnie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leci dzień za dniem
jesteście same z braku inicjatywy i pewnie blokady psychicznej, nie jesteście otwarte na poznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu po , dziś jeszcze wolne ale jutro do pracy chodź urlop mam do końca roku . dzis musze zrobic przegląd żarcia znowu narobiłem i nakupiłem jak głupi :) ale część zamrożę bedzie na tydz co najmniej . miłego dzionka i uważać na ten huragan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) jak dobrze, że dziś wtorek, a nie poniedziałek :-P dobrze, że wróciłeś Maxx :-) u mnie z żarciem problem niewielki bo było mało więc ogarniam resztki huragan - koszmarna Baśka - u mnie od wczoraj szaleje - nie mam prądu, a zatem ani ogrzewania, ani ciepłej wody, ani zimna w lodówce :-( przyjechałam rano do pracy żeby się doprowadzić do ludzkiego wyglądu - narobiłam szumu suszarką na cały korytarz :-D przyznać muszę, że wypoczęłam przez te święta, wybyczyłam się w pozycji kanapowej dziś jadę na usg mojej nogi i za 3 dni znów świętowanie :-) pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Ja mam dziś jeszcze dzień niepracowy :D Dudzia trzymam kciuki za nogę i prąd. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdego, kto się boi tej koszmarnej Baśki zapraszam do mnie, tu jeszcze spokój. Serwuję kawę i ciasto świąteczne. Oczywiście jestem dziś na wolnym, więc znajdę dla Was dużo czasu. Życzę zdrówka i prądu ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
witam poświatecznie :) u mnie tez wieje jak w kieleckim ... Efka wbijam ;) Dudzia trzymam kciuki by było z kopytkiem ok :) Maxx czemu głupi , przyjemne z pożytecznym ;) Magda miłego cd..leniuchowania :) gość 00,47 nie sama ! my tu jesteśmy ;) ebasiu tulę Cię słoneczko moje 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×