Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość DUDZIA2002
KOCHANI teraz tak na szybko bo już jestem spóźniona na imprezę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dobry wieczór Pomyślnego, spokojnego Nowego Roku dla nas wszystkich. Oby tej samotności było jak najmniej... To był najgorszy rok w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Nowy Rok był lepszy od starego, tego Wam wszystkim życzę (sobie też). ebasia1 Jesteśmy z Tobą. sierpien2 szczęścia w Nowy Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę wierzycie że kolejny,następny,nowy rok będzie lepszy od tego ? jak już nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkiego najlepszego. Zdrowia, wiary w pozytywne rozwiązania i spełnienia marzeń. Niech 2017 będzie początkiem dobrego i lepszego i najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęśliwego nowego roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - mamy 2017 rok !!! Na ten Nowy Rok życzę, aby każdy dzień dawał radość, aby nie zabrakło zdrowia, miłości, mądrości i pomyślności. Budząc się rano pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować. Do tego życzę Wam marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Oby był zdecydowanie lepszy od poprzedniego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gbhknkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze śpicie? w sumie to nie dziwne :-) wróciłam po 5 i powiem Wam, że nawet brak mi słów żeby opisać imprezę. Być może nawet warto się pokusić o stwierdzenie, że to był mój najlepszy z dotychczasowych Sylwestrów. Sądzę, że nawet na tym balu, który miałam w planach, nie wybawiła bym się aż tak. Niestety - noga dziś mocno dokucza :-( Głód mnie wygonił z łóżka, kawę właśnie zaparzyłam - moze ktoś też już na nogach i wypiję ją ze mną :-) dziś jedziemy na poprawiny ( trzeba pomóc ludziom w sprzątaniu - pięcioro dzieci zaopatrzonych w mnóstwo gadżetów sylwestrowych zrobiło istny meksyk no i jedzenia jak zwykle tony zostały - ale my dobrzy ludzie jesteśmy więc pomożemy :-D na razie być może jeszcze wrócę do łóżka skoro młody nadal chrapie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jjhuhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jupiiiiiiiiiiiii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ygyfgj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołączę do tej kawy, skoro parzycie. Dudzia po Imprezie na chodzie, nawet dała radę przepychaniu. Dobrze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Efka :-) dawaj bo stygnie na chodzie to trochę za dużo powiedziane, ale jakoś się trzymam krzesła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z tym krzesłem nie idź na poprawiny, bo się ludzie zdziwią. Grunt, że z optymizmem zaczynamy odliczanie 2017. A do kawy ciasteczko sobie życzysz? Reszta śpiochów ciągle w łóżeczkach? Niech tam, nie będę budzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszy dzień nowego roku :-) Załapię się jeszcze na kawę? Miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, pewnie, w razie czego będę dziś dyżurnym parzaczem kawy. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! pobudka ! wstawać noworoczne śpiochy ! nie może być aż tak niesprawiedliwie, że tylko ja w pracy :-P zapach kawy już się rozchodzi pierniczki w prawdziwej czekoladzie też są tylko Was nie ma :-( a ja ledwie żywa i modlę się żeby już można było wrócić do łóżeczka i pospać dobrego tygodnia (będzie dobry bo jeszcze tylko 3 razy trzeba wstać :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, część. Po dwóch kawach nadal mam ciężką głowę. Może dlatego, że to było late, czyli samo mleko z malutką domieszką kawy. Ale dam radę, jeszcze ze dwa kubki i coś z siebie wykrzeszę. Trzymajcie się kto musi ciężko pracować. Ja mam dziś na później więc na razie sobie żyję na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×