Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

A propos zaczytuję się w niesamowitym utworze, trafiły mi się protokoły rady pedagogicznej sprzed 50 lat, komedia, horror i thriller w jednym, trudno mi się oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceść klólowe i klólowie i klólewny tez :-) ja wczoraj nie miałam jak wrócić do domu z pracy bo koleżance padł akumulator od mrozu, a ode mnie z lasu nie mam połączenia :-( na szczęście jeszcze jedna kobitka z moich okolic się zagadała przez telefon i tym sposobem udało się dotrzeć do domu ! ręka dziecka chyba całkiem nieźle - moim zdaniem tylko silnie stłuczona - mrozimy i okładamy arniką wczoraj poszłam spać przed 20, dziś wstałam ok 9 - no dobra, ciut wcześniej mnie wygnało parcie w pęcherzu, ale zaraz potem przyszło moje chłopiszcze i przewalaliśmy się razem w łóżeczku wyleźć z ciepełka się nie chciało bo w domu 17 stopni młody zrobił śniadanie do łóżka - super wymyślił i podał mmmmmhhhhhh jak mi było dobrze niestety potem już trzeba było wskoczyć na obroty i zabrać się - pomimo święta - za ogarnięcie chaty - nawet mi się udało :-) ogłosiłam zakaz opuszczania domu w związku z mrozem więc na orszak 3 króli dziś nas nie widziano odświeżyłam sobie dziś wiedzę na temat zdań podrzędnie i współrzędnie złożonych a potem krzyczałam "brawo Kamil, brawo Piotruś" !!!! na obiad był barszcz powiedźmy ukraiński wyciągnięty z zamrażalnika więc udało mi się skończyć książkę i zacząć kolejną (to czwarta w tym roku :-) ) a teraz piwko - nadrabiam Sylwester bo przecież był całkiem na trzeźwo :-P z jutro dzień jak co dzień - znaczy typowa sobota - zakupy, basen, prasowanie, pranie, gotowanie i takie tam ...... Laski i Laskowie - może jutro rano wspólna kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję przemyśleć moją propozycję bo własnie wyczytałam, że w polskich górach w ten weekend temperatura zamierza spaść do MINUS 60 STOPNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkanaście stopni poniżej zera a Wy już wymiękacie,ludzie! :DPrzecież to wina ocieplenia klimatu! Co będzie jak klimat się ochłodzi?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest nie kilkanaście a dwadzieścia dwa- i nie obchodzą mnie powody, tylko stwierdzam, że jest zimno. Kawa jak najbardziej- pierwszą ja robię, kto kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
heloł :) następną kawę stawiam ja .. wydawało mi się ze dziś poniedziałek a tu taka niespodziana 'sobaota' :D można dalej nic nie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest zima, to musi być zimno,miastowe cio/ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest zima,to musi być zimno,miastowe cio/ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano -21 w domu 15,4 i też mam gdzieś powody dla mnie zdecydowanie za zimno rozgrzewam ekspress zrobiłam takie grzanko-zapiekanki z pieczarkami i serem żółtym - może ktoś ma ochotę na przekąskę w ramach drugiego śniadania? wczoraj posprzątałam - dziś mogę zaczynać od nowa - nie wiem jak to się dzieje :-( na obiad coś na rozgrzewkę - zupa krem z marchwi, z imbirem i pomarańczami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawać te kawę bo zmarzłam, czekałam na księdza po kolędzie- już sobie poszedł, po drodze zwinął mi jedną książkę, bo lubi czytać, niby pożyczył, ale ciekawe czy już spisać na straty, czy trochę poczekać? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIMNOOOOOOOOOOOO koleżanki próbowały mnie wyciągnąć na piwo, ale nie ma mowy zrobię sobie grzańca w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
nie wiem gdzie jesteście, ale ja mam pyszne piwo więc wznoszę toast za zdrowie ..... wszystkich miastowych ciot i gościa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
dobrrrryyyyyy........ ja nie miastowa ja przy mieście :) kawkę zapodaję , żyjecie czy przymarzłyście/liście ! nie róbcie eksperymentów z językiem do metalu !! :D Efka on tak tą książkę 'pro forma' pożyczył ? ;) Dudzia czemu nie wrzeszczysz że na piwo zapraszasz , wiesz że głośno słucham muzyki ! miłej i ciepłej niedzieli , potem zajrzę , muszę na rosół postawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co miał na myśli, ale sądzę, że raczej dla czytania, a nie w jakichś dwuznacznych celach. Ale nie znam go, pierwszy raz z nim rozmawiałam, bo on u nas nowy. W mojej parafii są zakonnicy a tych często wymieniają. A właśnie, nawet miałam ochotę wczoraj na piwo- tylko ja zimne, grzańce to z wina :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i kawa - piękny poranek ! :-) ostatecznie też piłam zimne bo było szybciej :-P nie mogłam wczoraj wrzeszczeć bo jeszcze moje gardełko nie wróciło całkiem do formy jakimś cudem nie przymarzliśmy do łóżek - ale od rana w kozie rozbuchane :-) gorąca herbata chyba już dziś czwarta - z cytryną i imbirem nie jest najgorzej jest piękne słoneczko za oknem zaraz idziemy do kościoła więc jak wrócimy to pewnie błyskawicznie docenimy, że te 16 stopni w domu na plusie to rozkosz i luksus :-D haralda - o tej sztuczce z językiem to trzeba było wcześniej uprzedzić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×