Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Pasuje mi. Przeczytałam wasz noworoczny ranking i wpadłam w kompleksy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaa to idziemy do Dudzi na degustację :) :) ::) Szykuj nam butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, przepraszam, że tak mało gościnnie Was potraktowałam, ale chyba zasnęłam znowu jestem niewyspana koniec balu - znaczy skróconych tygodni pracy i wydłużonych weekendów byle do Wielkanocy :-D a sorki, nie jest tak źle - mamy ferie po drodze :-) siły na cały tydzień Wam i sobie życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dzień dobry :D Nie znam? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
ale to jest niesmaczny dowc***i to na dodatek suchar z dzieciństwa no więc szczytem bezczelności jest nasrać na wycieraczkę, zadzwonić i poprosić o papier kiedyś się z tego boki zrywało, a teraz jakoś już nie śmieszy czyżbym dorosła i spoważniała? albo to starcza drętwota :-P mam jeszcze inne szczyty, ale już nie będę ich przytaczać bo sama jestem zniesmaczona, że zaczęłam temat mamy wtorek - więc - zapnij rozporek :-P to też czasy podstawówki ale mnie dziś cofnięcie w czasie ogarnęło :-D nie ma co się dziwić - fajne czasy były .... beztroska, człowiek przyszedł na gotowe, nie bał się bezrobocia, pierwsze miłości i pierwsze fajki w piwnicy takie tam ... nie dla każdego to był dobry czas, są przecież tacy, którzy za wszelką cenę chcą wyprzeć tamte lata z pamięc***amiętacie lata dzieciństwa? ciekawe jak wspominacie? może jakieś szczególne wydarzenia utkwiły w Waszej pamięci? no oprócz społecznych list i całonocnych dyżurów w kolejkach "za mięsem, za chlebem, za watą" itd masło solone na wagę czasem rzucili jak się miało szczęście to wyrób czekoladopodobny o smaku mydła się wystało relaksy, sofiksy .... eh.... kupowało się co przyszło w dostawie, bez znaczenie czy potrzebne czy nie wspomnień PRL-u czar ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Przyjacielu MAXX-iu zapomniałam, że miałam dziś taki ładny sen były Twoje urodziny, a ja postanowiłam Ci zrobić niespodziankę i przyjechałam do Ciebie chyba się stęskniłam troszkę za Tobą ciekawe czy teraz się cieszysz czy boisz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko się przywitać, bo nic ciekawego nie przychodzi mi do łowy, to co będę zajmować Wam czas głupotami. Co najwyżej ze wczoraj wieczorem myślałam, ze pobeczę się z wściekłości, bo zawiesił mi się całkiem nowy czytnik, ma zaledwie pół roku. Ale potem coś mu się stało i dziś już działa> Aż mi lżej, bo inaczej kolejny wydatek. Także w całkiem niezłym humorze pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dudzia to na bank był sen proroczy miałaś wizje . tak ze teraz nie masz wyjścia musi się los wypełnić :p juz się poświecę i poczekam te 3 miechy może nie wykorkuje przez ten czas :D i oby wiecej podobnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co to nie wiem czy ja dotrwam bo mogę zamarznąć wczoraj cały dzień nie było w domu prądu, a bez prądu piec nie działa więc mieliśmy 10 stopni. do rana dogrzało się do 14 jestem skostniała :-( boję się wrócić do domu bo nie wiem o tam dziś po południu zastanę gdzie się nie obrócę tam doopa cóż ... pozostała mi kawa na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorelka
Wpadłam do was, może i na dłużej. Chyba szukam kogoś, kto czasami bezinteresownie pogada, a czasami i doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj bardzo serdecznie. Gadać bezinteresownie możemy zawsze. Co do rad, też obiecuję ich dużo (tylko nie wiem czy któraś będzie skuteczna :)). Napisz nam coś o sobie- jeśli masz ochotę oczywiście. A... i nie przejmuj się, jeśli czasem forum się zapcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć raczej dobry wieczór :) zasypana jestem , ratunku ! pomocy ! ja chcę wiosny ! dobra to sobie pomarudziłam , a teraz fakt 'polska to kraj pełen jaj' co Wy na to ? :) Dudzia czyżbyś miała smaka na Maxxa ;) Efka czytnik czego ? nie kumata jestem :) witam morelkę ;) Magda Ty to "piśmienna" jesteś ;) a reszta gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja zaraz do pracy. Haralda czytnik e-booków- mój ulubiony sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×