Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy moja dieta jest dobra?

Polecane posty

Gość gość

cwicze 6 razy w tygodniu - godzine dziennie, 3 razy biegam a 3 razy cwicze z filmikami z youtube staram sie jesc do 1500 kcal tak aby chudnac 1 kg tygodniowo np. dzisiaj na sniadanie 6,40 zjadlam i mini krokieta dietetycznego z nalesnika z maki razowej i mleka0,5, farsz miesa mielonego i pieczarek. do tego 120ml jogurtu naturalnego zmieszanego z lyzka platek owsianych, lyzka otrebow owsianych i lyzka otrebow pszennych z pokrojonym niecalym pol banana-ok 400 kcal II sniadanie 9,40: serek wiejski 160 kcal przekaska: 12,40 1 marchewka pokrojona w słupki 30 kcal obiad 14,40 marchewka starta z jablkiem, 3 ogorki kiszone , 2 ziemiaki doprawione przyprawa do ziemiakow, i 2 jajka sadzone, kostka czekolady gorzkiej ok.400 kcal potem bylam u babci i skusilam sie na 3 duze kostki czekolady mlecznej....100 kcal, ktorego nie planowalam!!! przekaska 17,40 zupa z bulionetki z dodatkiem warzyw na patelni -80 kcal kolacja 20,40 salatka z selera, kukurydzy, fasolki czerwonej i ananasa , do tego ugotuje troszke fasolki szparagowej tak zeby wyszlo z 320 kcal max co powinnam zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm może lepiej po prostu spytaj specjalisty? tu raczej nikt nie ma takiej wiedzy żeby Ci dobrze doradzić... ja niedawno dzwoniłam do tej dietetyczki bo miałam problemy w ciąży: 703 402 501. mnie pomogła, Tobie na pewno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Chcesz szybko i dużo schudnąć ?

Kiedyś miałam wielki problem z wagą, byłam otyła, próbowałam wiele diet ale nic mi nie pomagało, koniec końców trafiłam na tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Znalazłam tam polecone, bardzo tanie tabletki na odchudzanie, zaczęłam je stosować i udało mi się schudnąć około 20 kg bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowe drożdże mają wkroczyć na rynek. To Noovel food. A drożdże Yarrowia Lapolityca.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno nowe drożdże mają wkroczyć na rynek. To Noovel food. A drożdże Yarrowia Lapolityca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2014 o 19:19, Gość gość napisał:

cwicze 6 razy w tygodniu - godzine dziennie, 3 razy biegam a 3 razy cwicze z filmikami z youtube staram sie jesc do 1500 kcal tak aby chudnac 1 kg tygodniowo np. dzisiaj na sniadanie 6,40 zjadlam i mini krokieta dietetycznego z nalesnika z maki razowej i mleka0,5, farsz miesa mielonego i pieczarek. do tego 120ml jogurtu naturalnego zmieszanego z lyzka platek owsianych, lyzka otrebow owsianych i lyzka otrebow pszennych z pokrojonym niecalym pol banana-ok 400 kcal II sniadanie 9,40: serek wiejski 160 kcal przekaska: 12,40 1 marchewka pokrojona w słupki 30 kcal obiad 14,40 marchewka starta z jablkiem, 3 ogorki kiszone , 2 ziemiaki doprawione przyprawa do ziemiakow, i 2 jajka sadzone, kostka czekolady gorzkiej ok.400 kcal potem bylam u babci i skusilam sie na 3 duze kostki czekolady mlecznej....100 kcal, ktorego nie planowalam!!! przekaska 17,40 zupa z bulionetki z dodatkiem warzyw na patelni -80 kcal kolacja 20,40 salatka z selera, kukurydzy, fasolki czerwonej i ananasa , do tego ugotuje troszke fasolki szparagowej tak zeby wyszlo z 320 kcal max co powinnam zmienic?

pamiętaj że mięsnie ważą i jeśli dużo ćwiczysz możesz mieć mięśnie.. i może dlatego nie spada waga szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×