Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek, pieluchy, smoczki i takie tam, czyli wyprawkowo. Co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Pieluchy- na poczatku huggisy z wycieciem na pepek, potem zielone pampersy CHusteczki- huggis, pampers Butelki- tommee tippie, lovi Smoczka nie uzywalismy Na odparzenia- sudocrem, linomag zielony Do kapania- zel fioletowy z johnsona Po kapaniu- krem bambino Laktator-tomme tippie Aspirator-canpol babies Na gazy wzdecia jak sie dziecko meczylo- kropelki bobotic Termometr z miekka koncowka- canpol babies Termometr bezdotykowy- diagnostic Pieluchy tetrowe, flanelowe- pepco Wanienka,gabka do wanienki, lozeczko, materac, posciel, ochraniacz na lozeczko- allegro Nozyczki do paznokci, szczoteczka, grzebien, termometr do wanienki- pepco Reszte jak sobie przypomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek - Jedo Fyn 4 ds, (gondola rewelacja - duza obszerna, spacerowka gorzej - ma kiepskie pasy i dziecko zjezdza dlatego tez kupilismy parasolke) fotelik samochodowy - Maxi Cosi Cabrio Fix, obecnie Maxi Cosi Tobi, parasolka - Peg Perego Si Completo (polecam szczerze) Pieluchy - Pampers Active Baby Chusteczki - kiedys Pampers, teraz Dada Cotton Żel do mycia/ szampon - poczatkowo Babydream, obecnie Nivea 2w1 Łózeczko - drewniane z allegro (Drewex z szuflada na dole) z materacem gryka-pianka-kokos wanienka - ze smyka Tega Baby przewijak, posciel - z allegro ubranka roznie, ale bardzo lubie kupowac w C&A bo maja dobrej jakosci i czesto w dwupaku sa grosze, H&M ma bardzo fajne bodziaki kopertowe ktore rosna chyba z dzieckiem, nie polecam za to body ze smyka jak dla mnie tandeta.. dostalismy jedna paczke (3 szt) i po wypraniu jak szmaty..dziecko raz mialo zalozone i zdjelam bo zrbily sie krotkie i szerokie..az ramiona wystawaly... aha fajne body z krotkim rekawem sa w C&A w 5 paku za 29,90..naprawde polecam wszystkie dodatki typu aspirator, grzebyk,nozyczki itp - ze smyka woda morska - disnemar (dobrze sie dozuje) butelki - NUK, mielismy tez Aventu i Canpol ale NUK najlepiej sie sprawdziły smoczek - MAM (sa tez swiecace w ciemnosci i latwiej zlokalizowac jak wypadnie w nocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha na kolki - Delicol i Espumisan,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieluchy Pampers i Dada, butelki i smoczki Avent, słoiczki, kaszki, mleko - HIPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers zielone Dady Wozek baby design lupo Lozeczko sosnowe z szuflada Materac hevea duo Koametyki emolium Balsam cetaphil restoraderm Kosmetyki hipp Posciel plus baby Poduszka fasola Ochraniacz na lozeczko Chusteczki fitti z biedronki Bepanthen !!! nie ma nic lepszego do zaczerwienionego tylka Kaszki holle-naturalne, bez dodatkow i cukru Ubranka endo - ale to pozniej jak dziecko zwalnia ze wzrostem, na poczatek polecam pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy - Pampers chusteczki Pampers ewentualnie Kindii wózek X-lander butelki avent smoczki avent do mycia - oilatum krem do pupy - sudokrem ( na odparzenia) i ziaja na codzien do buzi - nivea na kazda pogode do nosa -frida i woda morska marimer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko! Plus to czego nie wymieniłyście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy pampersa badz lidlowskie. Chusteczki nino z polo bialo-rozowe. Pampersy byly za cienkie i za mokre Smoczek nuk silikonowy. aspirator do noska ja mam "nosalek" Kapalam corke w wannie wozek mialam bebetto luca jest ok ale dosc ciezki butelek mialam kilka ale sie nie wypowiem,bo corka pic z nich nie chciala. laktator tylko elektryczny. mialam z canapolu reczny i latwiej bylo mi sciagac wlasna dlonia niz tym badziewiem maty nie uzywalam do 4msc plyn do kapieli hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka avent natural antykolkowa moze nie jest najtansza ale kupisz jedna max dwie i starczy a smoczki jak sie zuzyja to kupisz praktycznie wszedzie smoczki tez avent ortodontyczne tak na wszelki wypadek pieluszki dada od zawsze na zawsze chusteczki nawilzane dada kosmetyki wszystkie babydream z rossmanna super cena i nie uczulaja jak np Johnsona pieluchy tetrowe to i tak zadna roznica wszedzie to samo po 3 zl za jedna przescieradla bawelniane albo frotte posciel bawelniana wklad do poscieli akurat w biedronce kupilam w promocji antyalergiczny proszek do prania domol chyba z rossmanna wanienka zwykla najtansza bo nie ma sensu kupowac drogiej, bardzo przydatny stelaz do wanienki Lezaczek do wanienki tez zwykly najtanszy nie jest obowiazkowy ale przydatny zwlaszcza jesli malucha kapiemy w pojedynke termometr elektroniczny do ucha i czola nie pamietam firmy ale kosztowal 100 zl i gada i swieci sie w zaleznosci od temp na zielono pomaranczowo i czerwono Do pupy oczywiscie sudocrem w razie czego puder z babydream z rossmanna - rewelacja u mojej siostrzyczki zadzialal lepiej niz wszystkie inne gruszka do nosa chyba z canpola z szersza i krotsza koncowka niz te standardowe nie zadne aspiratory bo to wynalazki jakies okropne na kolki to herbatka koperkowa albo espumissan ten dla dzieci do picia glukoza rozpuszczona w wodzie do kupienia w aptece za grosze nozyczki obcinaczki pilniczki szczotka do wlosow grzebien i szczoteczka do zebow w jednym zestawie w twardym pudelku kupilam z canpola, chcialam miec wszystko w jednym miejscu ladnie zlozone zwlaszcza na wyjazdy lozeczko turystyczne kupione na allegro mega wypas Termometr do wanienki canpol Ubranka to akurat nie kupuje mam po siostrze poza tym dziecko wyrasta w moment wiec nie ma sensu kupowac super drogich. W ciucholandach mozna znalezc pelno fajnych. Kupilam tylko pare wiadomo do lekarza na jakies wyjscia to nowe czyste ale to w pepco np czy textil market. Jak dziecko bedzie wieksze bede kupowala lepsze bo im starsze tym wolniej rosnie. No i koniecznie 100%bawelniane nie polecam ogolnie smyka bo bardzo drogo jest, lepiej kupic w tanszych sklepach a produkty te same tylko cena nizsza :) mleko to sprawa indywidualna najlepiej skonsultowac z pediatra lub polozna na pozniej kaszki nestle - sama czasem podjadalam :) Do buzi na zime jest fajny z babydream rossmannowskiego za 5 zl a moim zdaniem lepsze od nivea na kazda pogode lezaczek to tez sprawa indywidualna, musisz sama zadac sobie pytanie co dla Ciebie jest wazne bo mozesz kupic zwykly bez zadnych bajerow zeby dziecko po prostu siedzialo i patrzylo na swiat z pozycji siedzacej za 100 zl albo mozesz kupic ful wypas samobujajace sie grajace wibrujace i wchodzace w d**e za 660zl. Ja w prawdzie dopiero zostane mama za kilka dni ale mam roczna siostre i mam z nia spore doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze aspirator do noska Sanity - nie ma co malca katować gruszką lub wlewać wodę morską :) pieluszki i chusteczki na początek z tej samej firmy - te same olejki zapachowe i uczulacze, skóra nie będzie szalała, podobnie z kosmetykami - z jednej firmy. puder i sudokrem do tyłeczka. Sudokrem po kąpieli, a puder po każdej zmianie pieluszki, mniej wysusza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje "niezbędniki": - stojak do wanienki- kąpaliśmy w pokoju gdzie nie ma stołu - płyn Ziajka Klaudyna od 1 dnia życia - przewijak nakładany na łóżeczko, ale to kwestia gustu - organizer zawieszony na łóżeczku lub w pobliżu- chusteczki, waciki, gaziki, pieluszki pod ręka - wózek mam bebetto luca, ciężkawy jak pisała koleżanka wyżej, ale mieszkam w parterowym domu więc bez problemu, gorzej jak mi mąż zostawi w domu tylko corsę bo do bagażnika nie wchodzi - butelki avent niby przeciw kolkom, jeśli one [pomogły to nie chcę myśleć co by było bez nich... - pieluchy babyderam do 3, bo mam wrażenie że 4 już jakoś mniej chłonna, albo synek więcej siusia, przeszliśmy na pampersy - aspirator frida- na początku walka straszna i albo ja mam słabe płuca, albo to jednak licho ciągnie - mata edukacyjna- umiarkowany sukces, bo siedzi na niej tylko jak ja przy nim jestem, czasem mogę wyjść na chwilę o toalety, ale z leżaczkiem było jeszcze gorzej bo wcale nie chciał się w tym bujać. na szczęście oba sprzęty pożyczone, nie było kasy w błoto - hit absolutny- huśtawka taka rozkładana, raczej ogrodowa, ale jak synek był chory i marudził to tylko w niej zasypiał - termometr na podczerwień, szybki strzał i temp zmierzona, kosztował 100 i nie żałuję ani złotówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluszki zdecydowanie pampers . Na początek premium care z czasem baby active. Smoczek love (ma fajny kształt ). Butelki avent. Kosmetyki hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wózek, to ja kupiłam swojemu skarbowi taki wózeczek ze sklepu http://prampol.pl/pl/ . :) Jest uroczy, bardzo fajnie się go prowadzi - niezależnie od pory roku. :D No i cena w stosunku do jakości naprawdę fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz testować to ZGARNIJ ZESTAW 30 PRÓBEK PRODUKTÓW DZIECIĘCYCH różnych marek ! :) Jestem blogującą mamą - poniżej link do konkursowego postu: http://www.martynag.pl/2015/03/zgarnij-probki -produktow-dzieciecych-od.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronique
Dla noworodków mogę polecić nowość z Kindii, New Baby Care, polecane od 1 dnia życia, bo bardzo delikatne, zawierają emolienty i ładnie nawilżają skórę. Dalej do pupki pieluszki - pampers, krem - Bepanthen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_90
Moje dziecko (4 lata) strasznie reaguje na termometr. Zwyczajnie się go boi... co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiego termometru używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×