Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mieszkanie od dewelopera czy z wtórnego?

Polecane posty

Gość mała_martuśka
A tak, kojarzę ten budynek...natomiast ja preferuję niskie zabudowanie i stąd też moja decyzja dotycząca zamieszkania na innym osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian87
a tak ogólnie to nie ma na co narzekać? jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian87
jakieś usterki występują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_martuśka
Usterki? Są jakieś drobne pęknięcia na ścianie, ale to naturalne przy nowych budynkach...takie rzeczy mogą się pojawiać do 10 lat od momentu wybudowania bloku czy domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian87
super, dzięki wielkie za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaN
Ja nie mam wątpliwości, że lepiej od dewelopera. Wiesz co kupujesz, nie ma wad budynku, nie trzeba wymieniać okien ani drzwi bo są nowe, wszyscy sąsiedzi nowi i nie czujesz się jak zabłąkana owca, wystrajasz od początku tak jak chcesz i nie musisz po kimś sprzątać i zbijać kafelek ze ścian. Ja kupuję teraz mieszkanie w Ostrzeszowie na Przemysłowej i nic mnie nie powstrzyma. Decyzja już podjęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka77
Masz na mysli budynek ze szklana rotunda?? jesli tak to bedziemy sasiadkami, zapraszam, juz kilka mieszkancow sie wprowadzilo, chodza usmiechnieci od ucha do ucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dewelopera ale sprawdzonego, co nie oznacza najbardziej znanego. Czasem lokalny deweloper będzie bardziej stabilny niż duży, tworzący spółki celowe na wypadek jakby któraś upadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberekin
Również jestem zdania, ze jak ktoś ma jedna inwestycje to jej pilnuje i sprawuje nadzór osobisty, przy większej ilości jest to fizycznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w APP mieszkania wyglądała kwestia wykończenia? Co było w stanie deweloperskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z lokalnymi deweloperami jest trochę jak z lokalnymi firmami. Mniejsza skala, ale większe przyłożenie się do pracy. Wiem coś o tym, bo od http://www.mpd.net.pl/ którzy działają pod terenami Poznania kupiłam mieszkanie i wszystko przez cały czas przebiegało jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie od dewelopera, bo co nowe mieszkanie to już zupełnie inna jakość. Ja kupiłam jakiś czas temu mieszkanie od http://tecnos.pl/ i teraz nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na mieszkanie z rynku wtórnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za deweloperem. Nowego nic nie zastąpi. Sam dwa lata temu kupiłam mieszkanie od http://www.barc.com.pl/ . wcześniej wynajmowałam. Jednak nie ma to jak na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że obie opcje mają i wady i zalety. Ja np mieszkałam całe życie w kamienicy i było super, teraz jednak przyszedł czas na usamodzielnienie się i szukając mieszkania jednak rozglądam się za deweloperem. Nie wiąże się to z żadnymi problemami związanymi ze starym budownictwem czy złymi doświadczeniami, po prostu czas na zmiany:) No i znalazłam sobie taką inwestycję, nazywa się Fabryka Czekolady:)) już mi się to podoba. W Krakowie, od dewelopera http://www.geogrupa.pl/ . Będzie oddana w przyszłym, roku ale robie już pomału research. Mają inwestycje też w innych miastach (Wrocław, Katowice) i nie wydaje mi się, żeby to miało działać na ich niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszytak
Deweloperka, ale nie byle jacka, bo w Krakowie na OKulickiego:) Jestem zadoowlona z wyboru, nie moge sie doczekac zamieszkania. Wlasnie lokalizacja i ogolne warunki wygraly:) cudnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callmeklik
Oszyatku - moge powiedziec,ze zazdro, bo wspaniale te mieszkania maja :) Do tego okolica calkowicie jakby moja,wiec tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mieszkałam w wynajętym ale dla nie posiadanie własnego mieszkania, to jest jakiś krokw kierunku stabilizacji. Wbrew pozorom można dostać bez problemu kredyt, tylko trzeba się poorientować. Kupiłam z mężem mieszkanie (po obczajeniu wielu deweloperów) na Felinskiego w Budremie. Bez problemów (przynajmniej na razie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od kogo kupujesz mieszkanie, czy od dewelopera czy z rynku wtórengo, to warto dokładnie sprawdzić mieszkanie. Ostatnio się tyle słyszy, że np. mieszkania deweloperskie budowane są szybko i większość z nich ma wady techniczne albo właściciele mieszkań specjalnie nie mówią całej prawdy. Chyba najlepiej jest skorzystać z usług takich firm http://www.batiplus.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majwsercu
To sprawa indywidualna jest. Ja wraz z mężem nie chciałam się bawić w remonty, przeróbki i tym podobne rzeczy. Dlatego kupiliśmy mieszkanie z rynku pierwotnego od Trojana. Lubimy Zabrze i tu postanowiliśmy zostać – tak więc cieszymy się mieszkaniem, dobrze nam się współpracuje z deweloperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemedium
Jak dla mnie to od dewelopera - raz że wiesz że samemu możesz urządzić po swojemu. Dwa że zazwyczaj w rynku wtórnym są mieszkania do generalnego remontu! Wszystko - wanny, prysznice, płytki do wywalenia, czasem nawet ohydne tapety do zdzierania. Dwa razy robotę trzeba robić. A tak to wszystko nowe i spokoj. Fajne są mieszkania do kupienia np w katowicach na Chorzowskiej. Niedawno powstała 3 wieża i można już kupować mieszkanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kupiłam mieszkanie od dewelopera. Oferta kupna, sprzedaży mieszkania, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, doradztwo deweloperów dostępna pod adresem www.nieruchomosci.mawen.pl Profesjonalne usługi związane z braną mieszkaniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla siebie pewnie poleciłabym fajne, tanie, ciche z rynku wtórnego ale pod wynajem faktycznie deweloper, dobra lokalizacja, może nawet typu apartament w Wola Invest, na takich się najwięcej zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dewelopera lepiej. Ma sie nowe mieszkanie, można urządzić jak się chce począwszy od podłogi. Wychodzi taniej i lepiej. My kupiliśmy mieszkanie w Chorzowie w budynku Dombudu http://www.dombud.pl/realizacje i bardzo sobei chwalimy. Jest dobrze wykończone, rozplanowane jak trzeba, mieszka się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na mieszkanie od dewelopera i jestem z niego bardzo zadowolona. Jeżeli poszukujecie mieszkania w Szczecinie to polecam wam zgłosić się do firmy www.steed.pl Wykonują świetne mieszkania, które sprzedają w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mieszkanie od dewelopera - w Kielcach na Osiedlu na Górnej. Super budynki, ładne mieszkanie i dobra cena. No i lokalizacja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×