Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham Cię ty Durniu

Polecane posty

Gość gość

ciężko być blisko, stać obok, rozmawiać, silić się na normalny ton głosu i panować nad drżeniem rąk, nawet patrzeć na Ciebie, na zdjęcia. Pamiętasz, jak chciałeś się przytulić a ja nie mogłam się ruszyć? Tak się chciałam w Ciebie wtulić, ale wiedziałam, że mi nie wolno, że Cię kocham i będzie mi jeszcze trudniej, bo dla Ciebie to niewiele znaczy, jesteś wdzięczny, ale nie będę dla Ciebie na tyle ważna, żeby zaczęło Ci zależeć na czymś więcej, niż na utrzymaniu grzecznościowego kontaktu. Mam ochotę ci porządnie przyłożyć w ten zakuty łeb, a zaraz potem kochać się z Tobą tak mocno, jak kiedyś. Jestem zła na siebie, że tak Cię kocham. Aż mi się płakać chce. Oczywiście Ci tego nie powiem, bo jestem tchórzem i wolę uciec, nie odbierać telefonów. Tęsknie cholernie. Chciałabym Ci to wszystko powiedzieć, ale to niczego nie zmieni. Więcej tu nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dureń0
kłamczucha:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma być?,he he ale śmieszna dziewczyna.ten tekst zawiera same sprzecznosci.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
ale śmieszna dziewczyna.ten tekst zawiera same sprzeczności XYXYXY Kobieca logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
A ja bym chcial, zeby ktoras sie tak we mnie zakochala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dureń wie, że go kochasz. sęk w tym, że on cię nie kocha. wtul się w poduszkę i popłacz. przejdzie ci, kretynko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poy****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta sama k***a która napisała temat zabic miłosć jakaś p********a psychopatka D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi sie toba zeby podbudowac swoje egoolej szmate rusz do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 27 lat i nie zycze sobie taki słow obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy wszyscy jesteście zgredy ! Autorko, nie przejmuj się takimi głupimi komentarzami ! Ja mam męża, którego kocham nad życie, ale czasami mam dokładnie takie same odczucie...zrobiła bym mu krzywdę, a zraz bym chciała się z nim kochać...jak się na mnie obrazi zachowuje się jak idiota, nie odzywa się, zbywa mnie, jak już się odezwie to jest najgłupsze co słyszałam w życiu i wtedy mam ochotę mu coś zrobić kiedyś nawet go zaczęłam bić z bezsilności jak będąc w ciąży płakałam do 2 w nocy, bo się nie odzywał, a on siedział obok i spał czy udawał, że śpi..nie zwracał uwagi..ale on tak ma jak się obrazi..a gdyby tylko mu przeszło to zaraz chce się z nim kochać, bo mam wtedy straszny brak jego uczuć i jego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Marto za tego buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczorajszy tekst był lepszy. pisze mężczyzna podszywający się za kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takiej kobiecie jak autorka tylko marzyć, o takiej miłości tylko śnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×