Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o ludziach,którzy całą zimę chodzą w jednej kurtce

Polecane posty

Gość fafik89
Śmieszny temat! :D Przecież jest tyle różnych kurtek, że nie rozumiem, jak można chodzić cały rok w jednej :D Ramoneski, pilotki, kożuchy - taki wybór! Ja teraz poluję na kożuch zimowy ze skóry, mega modne w tym sezonie. Poza tym teraz są wyprzedaże, więc można coś znaleźć za pół darmo ;] https://sklep.dorjan.pl/pl/p/Kozuch-damski-DORJAN-EVA008/140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemnogród, biedota , nie chcemy takich w ue! to patologia , głosująca przeciwko PO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhchchhhh
Ja mam dwie, jedna grubsza od trzech lat, rzedko w niej chodze bo zimy cieple i jedna ciensza od roku i cala jesien i zime w niej chodzilam. Nie mam obiekcji do tego tematu ale mi np.szkoda kasy na kurtki bo sa drogie, nie przeszkadza mi to ze mam tylko dwie. Wczesniej mialam tylko jedna i zylam. Macie troszku hm... Naj****e w garach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoooohoho, kiedy to było :D musicie przyznać, że akurat ten temat mi się wyjątkowo udał:classic_cool: 3str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1000
Mróz niszczy roztocza, jest to tez nakrycie wierzchne, które trudno przepocić - zatem wystarczy zmieniać sweter pod spodem. Na pewno nie wiąże się to z brakiem higieny jak chodzenie np całego lata w jednej bluzie czy koszulce - to powinno być jasne. Sam mam dwie czy trzy a chodzę głównie w jednej, która mi się najbardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×