Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szefowa urzadza swoje wesele w domu weselnym

Polecane posty

Gość gość
I vo wyslal juz ktos tego e-maila do tej szefowej przeczytala to wszystko. A swoja droga dzisiaj jestem ciekawa jsk tam beda zwolnienia lecialy każde po kolei jestem ciekawa czy ktos sie przyzna za ten temat założony z pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak dzisiaj w pracy... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy ta szefowa zda nam chociaz relacje jak byli w pracy hehe :-) personel pewnie latał przez okna łącznie z krzeslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo szefowo zwolnilas pracownikow? Jak bylo dzisiaj w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.22 Wiadomo szwfowa urzadza to wesele za darmo jedzenie wszystkie atrakcje weselne bedzie mieć za darmo oraz limuzyne goscie rowniez beda spac za darmo w pokijach szefowej przyszli teście również za darno beda spiewac na slubie bo sa takim jakby chorkiem takze praktycznie rzecz biorac szefowa bedzie miec csla impreze za darmo za duzo sie nie wykosztyje z wyjatkiem sukni bukietu wodki winietek ksiegi gosci i mszy w kosciele atakze zespolem muzycznym kamerzysta i fotogram a cala reszte będzie miala za darmo ja tez bym chciala miec takue wesele za darmo u siebie w swojej firmie. A Wy jakie jest wasze zdanie na ten temat? XX Za darmo? będziecie pracować za darmo? kuchnia ugotuje za darmo potrawy na które dostaną darmowe produkty? Wódkę wina dostanie za darmo? ciasto? zespół za darmo zagra? Nie będzie straty za oddane rodzinie pokoje? prąd też gratis dostanie za tę noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkę boli bo jest zwykłą służącą ;)))) dziad co na własne wesele nie ma i tu ją boli... zresztą nikt jej nie chce.. to o czym tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to jest taka głupia że szok, wyliczyła ile szefowa na weselach ha ha ha ha to teraz sobie policz ile wydaje na te wesela jakie rachunki płaci za prąd jakie to są kolosalne niezobrazowane dla Ciebie sumy twoje ograniczenie umysłowe to jest po prostu tragedia, ona może obraca taka suma pieniędzy ale powtarzam jeszcze raz obraca a ile ma czystego zysku na swoja rękę? Zastanów się kobieto przecież nie pracujecie tam za darmo trzeba pensje zapłacić, rachunki za wodę za prąd, produkty, alkohol, zaopatrzenie, podatki. Samego rachunku za prąd to jest pewnie około kilku tysięcy miesięcznie, nie wiem czy macie tam pralnie i magiel, ale nawet bez tego sobie policz kobieto. Nie wytrzymam jak mnie tacy ludzie wkurwiają, myśli sobie taka ze jej szefowa to ma życie różami usłane i sobie zbiera po 300 tysięcy miesięcznie nic nie robią i z nikim się nie rozliczając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewniez ze bedzie miala za darmo bo oplaty za zespil jedzenie video foto oplaci sobie za wesela z ktorych dostanie kase proste czy nie trzeba myśleć głową a nie jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie za prąd to ona laci grosze bo ma energoszczedne zarowki itp wiec prad jest pikus w porozumieniu z tym jaka kase trzepie z tych wesel miesiecznie ty nie jestes sxefows to nie wiesz wiec sie nie pypowiadaj jak bys zobaczyla jej kato to byś zawału dostala na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewniez ze bedzie miala za darmo bo oplaty za zespil jedzenie video foto oplaci sobie za wesela z ktorych dostanie kase proste czy nie trzeba myśleć głową a nie jajami XX Czyli jednak zapłaci bo inaczej ta pensja z wesel poszłaby na jej konto, albo na zaopatrzenie domu weselnego czyli w obrót a tak będzie wydana na wesele, już nie mówiąc o stracie jaką będzie urządzenie własnego wesela po kosztach ale jednak te koszty będą niż udostępnienie sali komuś innemu i zarobienie na kolejnym weselu. Także nie wiem czy jej wyjdzie nawet taniej bo dodać koszty do straty domu weselnego i się okaże że na wesele wyda więcej niż ktoś kto by wynajął salę nie będąc właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No pewnie za prąd to ona laci grosze bo ma energoszczedne zarowki itp wiec prad jest pikus w porozumieniu z tym jaka kase trzepie z tych wesel miesiecznie ty nie jestes sxefows to nie wiesz wiec sie nie pypowiadaj jak bys zobaczyla jej kato to byś zawału dostala na miejscu xx żarówki energooszczędne ha ha ha ha ha tak się składa, że pracuje w hotelu które tez organizuje wesela, a do tego mój ojciec miał mały zakład przemysłowy i wiem jakie sa rachunki jakie są podatki jakie sa koszty samego utrzymania i zaopatrzenia a ile wychodzi na czysto. O juz ja wierzę, że ty widziałaś jej konto osobiste ha ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie policz ile zarabia na jednym weselu za 1 os ok 260zł a wesela robi na 150-300 osób a poprawiny 280 zl plus memu weselne za 1 os ok 130-170 zl plus dochodza koszty wynajmu noclegow dla gości za 1 os ok 125-170 zl wiec zobaczcie ile kasy trzepie na jednym weselu a jeszcze dochodza koszty dodatkowych atrakcji np fontanna czekoladowa alkoholiwa szwedzki stół itd itd. Wiec policz sobie ile kasy zarobi z jednego wesela a jeszcze jak ma np 4 sale weselne to ma 4 wesela w jeden ddzień a w tym pomnozyc to razy kazda sobote bo jest ich 4 w danym miesiau to razem wychodzi 16 wesel w jednym miesiacu to zobacz jaka kase trzepie z tych wesel ale to jeszcze nic no to tego dochodzi przeciez zaliczka ok 3-6 tys od pary itd a takze dochodzi do tego bale karnawalowe sylwestrowe studniowki od pary ok 250-450zł poprostu chcialabym tez miec tyle kady jak lodu i sie niczym nie przejmowac czy starczy do pierwszego itd poprostu dom weselny to zyla zlota zyc sobie jak ponczek w maśle i sobie wydawac kase jak ksiezna bez namyslu i wszysyko to co najdrozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
służąca.. skończ już... poczytaj co to są koszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" to tego dochodzi przeciez zaliczka ok 3-6 tys od pary " x no tak, dochodzi jeszcze zaliczka :) jako dodatkowy dochód, prawda? dobre, naprawdę dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autoreczko, obiecałas nam zdawac relacje jak ida przygotowania do wesela, tymczasem tchórz cie obleciał, a fe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ma pisac skoro do wesela pozostalo 10 miesiecy a poza tym szefowa nie bedzie jej sie spowiadac z tego jak idą przygotowania do wesela to nie jest jej sprawa przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale obiecała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeee zebyscie wiedzialy ile razy ja cos obiecalam i slowa nie dotrzymalam haha wiec ona pewnie też juz sie pewnie nie odezwie do dnia wesela szegowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strach mendę obleciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzis jest sylwester to wiecie ile sobie zarobi na tym loo a od stycznia beda studniowki łoooo szok normalnie szok tyle kasy mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co temat umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorce się na bank oberwało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oberwalo sie, bo szefowa/pani szefowa /czy jak jej tam skad ma wiedziec kto to napisal. sama bym taki topik zalozyla. jaracie sie niczym mowie powaznie jak male dzieci.a ta szefowa to normalny czlowiek a nie jakis bog.zluzujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa czyli Panna Młoda
Pani kelnerka została przywołana do porządku i wie, że będzie pod baczna obserwacją. Poza tym życie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu biedna a powiedz przyznaly sie chociaż ze to twoj personel szefowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale ze aktorce sie nie oberwalo bo jest wśród nas czaly czas i dobrze wiem ktora to jest autorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowo powiedz jak sie zachowala wytlumaczyla twoja pracodawczyni jak sie o tym temacie dowiedziala. Szefowo czy ty czytasz te nasze wypowiedzi wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam przygotowania do wesela ida pełną parą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele idzie coraz wieksza parą juz sie nie mogę doczekac to bedzie jedno z najlepszych wesel w tym lokalu :-) 24.10.2015 :-) :-) PS ciekawe gdzie pojada w podroz poslubna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku dziś już jest luty za 8 miesięcy wesele szefowej juz się nie mogę doczekać ciekawe jaka będzie miała suknie ślubną i ogólnie jakie będę dekoracje ślubne weselne ciekawe jaki będą mieć tort weselny kwiaty jedzenie ciekawe czy przyjadą i jak będzie udekorowane autko jejku juz się nie mogę doczekać tego wesela 24.10.2015 z niecierpliwością czekamy czekamy na ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×