Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szefowa urzadza swoje wesele w domu weselnym

Polecane posty

Gość gość
chyba raczej p********e ... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noz D O K U R W Y N D Z Y Ile razy mozna wam mowic te wpisy pt Odpwiedz szwfowej oraz szwfowa 2015 dom weswlny wy nas na to nie nabierzecie i prosze sie tutaj nie podsxywac bo i tak nas na to nie nabierzecie a zreszat w poniedzialek szwfowa przychodzi do pracy to zobaczymy czy cos bedxie moeic a wrecz sie jej zapytam ja osobiscie czy znalazla cos w necie A i jeszcze jedno jesli ktos cgce robic z nas debili i die podsxywac prosze bardzo np ta panna mloda 2015 co sie pidsxywa pod nasza szwfowa podala ze o dziwnym trafem tez bierze slub w październiku sle niezrety pidala zly dzieb bo nasza bynajmniej szwfowa bierze slub 24 w sobote a nie 25 w niedzielę i jeszcze jedno skoro sie uwarzacie za naszsz szefowa to powirdzcie jak sie nazywa i ile ma lat cwaniski bo dopuki bedxiecie tutaj wypisywac jskies zbdury i sie podawac za nasza szefowa to przykro nam ale nikt tutaj w to nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa czyli Panna Młoda
Powtórzę jeszcze raz: przepalcowałam termin (bo 4 leży na klawiaturze obok 5). Do zobaczenia, moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusiu szlachcianko Szwfowa jako panna mloda ty nas na te swoje gierki nie nabierzesz i powtarzac możesz sobie 1000000 razy a my i tak tobie nie uwierzy bo ty poprostu jestes zwykla osxystka ktora chce nas nastraszyc i tyle zdziro jedna tatak jak juz powiedzialam gbybys byla nasza prawdziwa szefowa napisalabys za pierwszym razem date slubu poprawnie a ty juz w pierwszym wpisie napisalas ja źle bo to jest niedziela wiec sory gregory ale nas tutaj nie nabierzesz i pisac sobie mozrsz co chcesz mówić również nie jestes nasza szwfowa poprostu mowimy o dwóch roznych szefowych i dwoch roznych weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz cykora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posra.ła się laska haha szefowo daj jej wycisk w pracy... i naucz jej ortografii... przyda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne po same uszy nasza szefowa nie wchodzi na takie bzdurne tematy i nie czyta takich glupot wyciagnietych z palca i jeszcze jedno kit to ty mozesz wciskac swoim pracownikom ze ich wszystkich pozwalniasz itp nas nie nastraszych paniusiu podszywajaca siepod nasza szefową a skoro uważasz sie za nasza niby niby szefows to powiedz jak sie ona nazywa i ile ma lat bo skoro twierdzisz ze jestes nasza szefowa to powinnas odpowiedziec bez pronlemu na te pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczyło że przez wyszukiwarkę znalazła przypadkiem.. współczuje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna, ok 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temacik właśnie został wysłany mailem do twojej szefowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracja :) ależ nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Joanna bo juz wczesniej napisalam a skoro twierdzisz ze tak nasz na imie ale pewnie w rzeczywistosci tak nie jest to powiedz jak sie nazywa nasza szwfowa lub powiedz jak nma na imie jej narzeczony i co mowilam ze to jakas podpucha jest i co paniusiu zwana szwfowa 2015 podszywajaca sie A swoja droga jestem ciekawa jaka awanture waszw szefowa wam urządzi haha bedzie wszystko latalo lacznie z oknami i drzwiami haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz nam jak many sie zwracac do cb na weselu szefowa czy pani Jak jestes taka mądra i ogolnie malpo jedna zasrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok to w sumie niewielkie miasto... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak jestes taka mądra i ogolnie malpo jedna z****** " x no ciekawe jak się twoja szefowa odniesie do tej "małpy zasranej" jak się obudzi i tutaj wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha to ja z tą Joanna pisalam nie szefowa czekaj jiech wstanie.... haha to ci odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok to w sumie niewielkie miasto, prawda? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jestes juz pos-rana ze strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok to w sumie niewielkie miasto, prawda? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z***biscie przechlapane masz za ta z****** małpe.... o premii jakiejkolwiek zapomnij... i urlopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o podwyżce też zapomnij - obsługiwać gości szefowej jest twoim obowiązkiem, a obsługiwanie z myslą o podwyżce jest nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nam autorka zamilkła - pewnie biegunki dostała ze strachu i siedzi na kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strach cie obleciał, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa czyli Panna Młoda
Witaj, moja droga. Przeczytałam jeszcze raz to, co tutaj zostało napisane i jestem bardzo zawiedziona, że mam taki personel. Tej "zasranej małpy" nie jestem w stanie ci wybaczyć. Nie wiem, czy w ogóle będę chciała z tobą rozmawiać Do zobaczenia. P.S. Moje wesele odbędzie się w sali stylowej - czy to ci wystarczy do zidentyfikowania mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak to powiedz nam niby szfowo podszywajaca sie malpo jedna z****** k***a mac jak sie nazywa nasza szefowa iile ma lat oraz jak sie nazywa bo ci juz kretynko p**********a haha a uropl czy ci sie to podoba czy nie i takdostane i premie oraz podwyzke tez a jak nie to sobie sama wezne wkońcu wiem gdzie trzymasz kase p**do zasrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowoqnno mloda z kad wiesz ktora z twioch podwladnych wypisuje tutaj skorojedt ich kilka prawda no chyba ze masz tylko jedneho pracownika i ty jako druga zapierdxielasz tez jako kelnerka i sprzataczka po weselu biegasz z mopem i miotla po sali hehehe normalnie poszczam sie zaraz z cb paniusiu zasrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa czyli Panna Młoda
Si********k. A za te obelgi już u mnie nie pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja, to naprawdę jest twoja szefowa :) no to nie zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowo panno mloda ale sie bojeo jejku juz sie posralam w gacie juz ci mowilam zdziro jedna jak mi napiszesz jak sie nazywa nasza szefowa to moze ci ueierze ale dopuii bedziesz mnue tutsj straszyć to wiesz w d**e schowaj sobie te sswoje zwolnienia straszyc yo tu se mizesz swojeho przyszlego meza i powkem ci szczerze ze współczuhe mu miec taka posrana żonę naprawde on chyba gluchy i ślepy jest z jaka sie idiotka żeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze zapomnialam powiedziec ci franco jedna ze nie dosc ze robisz wesele za darmo żarcie za darmo itd yo jeszcse dostaniesz od gosci kasę za ktora i tak nie podziekujesz i bedziesz miec wszystko wyj****e i z rej twojej pazernosci tylko sie w glowie jeszczr bardziej p********i PS w jakims wpisie napisalas ze Joanna ok 30 lat to co ty nie wiesz ile masz lat a moze ok 40 50 lub 70 heghe stara rozwydrzona krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×