Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30 letnia kobieta ktora nigdy nie byla w zwiazku ma jeszcze jakas szanse?

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie? Kobieta, ktora nie ma zadnego doswiadczenia w sferze uczuciowej w tym wieku ma jeszcze szanse na jakis zwiazek, czy jest juz za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, wybierasz sie juz do grobu? masz nie tak z głowa skoro myslisz ze juz koniec życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeny, pewnie, ze tak, tylko w Polsce jest presja na chodzenie ze sobą, małżeństwo i dzieciaki w wieku 18-20-kilku lat... wszędzie indziej w cywilizowanych krajach ludzie dopiero zaczynają szukać w wieku 28- 30+ prawdziwej miłości - nie biorę pod uwagę oczywiście patologii, która jak i w PL szybko się pleni. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale musi cos w sobie zmienic, bo skoro przez 30 lat nie byla w ani jednej blizszej relacji, to cos musi byc nie tak, pewnie w sferze psychicznej. Jesli bedzie zyla jak dotychczas, to na pewno sie nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze, poniewaz mam wrazenie, ze juz nie ma dla mnie mezczyzn. W tym wieku sa juz tylko albo mezczyzni z przeszloscia, albo tacy, ktorzy z jakiegos powodu nie nadaja sie do zwiazku i dlatego sa sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ci mężczyźni sobie myślą " W tym wieku sa juz tylko albo kobiety z przeszloscia, albo takie, ktorzy z jakiegos powodu nie nadaja sie do zwiazku i dlatego sa same" dla siebie jesteś tolerancyjna a dla nich już nie, nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu pisze co obserwuje. Nie chodzi o to, ze jestem z gory nietolerancyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Goscia z 16.40 - Ten problem nie ma nic wspolnego z mentalnoscia w Polsce. Ja akurat nie mieszkam w Polsce i sie tam nie wychowywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu kazdego czlowieka przychodzi taki moment kiedy jest juz trudno kogos zapoznac. Tym bardziej jezeli mieszka sie gdzies w domku na przedmiesciach i tylko przyjezdza do centrum do pracy lub w razie potrzeby. Przez Internet tez jest ciezko, poniewaz osoba, ktora nas zainteresuje moze mieszkac bardzo daleko, i tez z tego nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to, nigdy nie mialas chlopaka? jak to mozliwe? jestes gruba i brzydka? bo chyba nie o niesmialosc tu chodzi, ja bylam zawsze i wciaz jestem chorobliwie niesmiala, a zawsze jakiegos chlopaka mialam (poznanego przez neta bo tak latwiej niesmialym) choc tez pozno zaczelam. Nic mi wyszlo z tych związkow i tak jestem stara panną ale nie wierze w to, ze 30letnia kobieta nigdy nie miala chlopaka. Chyba ze jaks zakonnica, albo wyjatkowo szpetna. Choc z tego co widze to nawet te brzydkie i grube mają mężow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nigdy nikogo nie mialam. Gruba nie jestem. Jakos wyjatkowo piekna tez nie, ale napewno zadbana. Tak po prostu wyszlo. Zawsze bylam kujonka preferujaca towarzystwo garstki zaufanych znajomych. Nie lubilam chodzic w tlumy. Wychowywalam sie tez w takim panstwie, gdzie ludzie nie sa az tak do siebie otwarci jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna po 30
Pewnie masz :P Ja sam jestem "podobny". Miałem dziewczynę na studiach bardzo krótko, mnóstwo znajomości, może nawet przyjaźni z kobietami ale nic poza tym. Nigdy nic dłuższego i głębszego. Z różnych względów, trochę z mojej winy pewnie też. Mam czystą kartę, żadnych niepozamykanych spraw z przeszłości, dzieci, rozwodów, nie wzdycham do eks itd. i sam szukam kogoś z tych samych klimatów ;) Podsumowując, jak najbardziej masz szansę, na pewno takich osób nie jest wiele ale są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze niektorzy sa jeszcze optymistami, ale ja juz niestety nie jestem. Wiem, ze raczej do konca beda sama. Chyba, ze stanie sie jakis cud, ale to juz kwestia wiary. Juz szybciej uwierze, ze wygram w totka, niz znajde milosc. Sam fakt, ze ktos moglby chciec ze mna byc jest dla mnie bardziej abstrakcyjny niz konstrukcja statku powietrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci po 40 to antyki juz sie do niczego nie nadaja ...do tego brzydcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLACZEGO Ludzie brzydcy maja parterow zenia sie ,maja dzieci ,wychodza za maz ? a czasami faja zgrabna kobietka jest sama ?...calkiem samotna,nnie ma nikogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wierzy ze jest ksiezniczka i czeka na ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
tez mam 30 lat i nigdy nie bylam w powaznym zwiazku, byly jakies pseudo zwiazki trwajace kilka tygodni, kilka dni. Mimo to wierzez ze jeszcze poznam kogos zkim bede szczesliwa, mimo ze jestem brzydka i niesmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
autorko skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzym morzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby 12.16 Ale przynajmniej mialas jakies "pseudo-zwiazki." Ja nawet takich nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat na :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe ma juz dla mnie zadnej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekyrluted1979cghyi
ale jak to, nigdy nie mialas chlopaka? jak to mozliwe? jestes gruba i brzydka? bo chyba nie o niesmialosc tu chodzi, ja bylam zawsze i wciaz jestem chorobliwie niesmiala, a zawsze jakiegos chlopaka mialam (poznanego przez neta bo tak latwiej niesmialym) choc tez pozno zaczelam. Nic mi wyszlo z tych związkow i tak jestem stara panną ale nie wierze w to, ze 30letnia kobieta nigdy nie miala chlopaka. Chyba ze jaks zakonnica, albo wyjatkowo szpetna. Choc z tego co widze to nawet te brzydkie i grube mają mężow... Jasne http://www.123chs.com/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma szanse ja chetnie poznam :) kobiete flash1983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie kazda nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość housitendtar1983azmhz
jeny, pewnie, ze tak, tylko w Polsce jest presja na chodzenie ze sobą, małżeństwo i dzieciaki w wieku 18-20-kilku lat... wszędzie indziej w cywilizowanych krajach ludzie dopiero zaczynają szukać w wieku 28- 30+ prawdziwej miłości - nie biorę pod uwagę oczywiście patologii, która jak i w PL szybko się pleni. Głowa do góry Jasne http://minihttp.com/eHTy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglinadyr1976vapzn
Widze, ze niektorzy sa jeszcze optymistami, ale ja juz niestety nie jestem. Wiem, ze raczej do konca beda sama. Chyba, ze stanie sie jakis cud, ale to juz kwestia wiary. Juz szybciej uwierze, ze wygram w totka, niz znajde milosc. Sam fakt, ze ktos moglby chciec ze mna byc jest dla mnie bardziej abstrakcyjny niz konstrukcja statku powietrznego. Jasne http://www.daate.eu/d9an

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
a po co Ci to? jeżeli chcesz być komuś potrzebna, to idź do hospicjum dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×