Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci: co dla was ważniejsze u kobiety do związku, twarz czy ciało?

Polecane posty

Gość gość

Tylko proszę bez głupich odpowiedzi typu cycki, tyłek. Gdybyście mieli do wyboru ZWIĄZEK z dziewczyną o bardzo ładnej twarzy, ale niebyt fajnym ciele (np.złe proporcje, krótkie nogi, brak talii, zbyt dużo kg, wystający brzuch) czy świetnej kobiecej figurze, ale z niezbyt ładną twarzą (np. ostre rysy, duży nos), którą byście wybrali i dlaczego? Zakładamy, że obie panie są tak samo inteligentne i mają dobre charaktery. Wypowiedzi kobiet też mile widziane - jak sądzicie, co wolą faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolala twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze niektorzy wola figure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Ciekawe panowie jak z tego wybrniecie. Stawiam większość ze opcja 1. Ciało można wytrenować troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piszcie też, dlaczego coś wybieracie, czemu twarz ważniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarz !! i charakter twarz bo na nia sie bede patrzal do konca zycia;i mam ja kochac brzydka tez da sie kcohac;musi miec to cos co bezdie mnie do niej ciaglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
częściej patrze na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez patrze na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma ciagnac druta to twarz. Jak na Hiszpana to cycki, a jak po misjonarsku to cialo. Do minety moze byc kazda byle mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUZIA ladna dziala na faceta bardziej niz figura fotomodelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, na twarz patrzycie i na tę brzydką niemiło by się patrzyło, ALE w niektórych sytuacjach na ciało też się patrzy, szczególnie na nagie. I co, miło wam się będzie patrzyło na brzydkie ciało waszej ładnej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna i zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry , skoro jest ładna ,a ładna znaczy szczupła z ładną twarzą, ważne aby miała biust i wciecie w talii matoły,bo to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno musi współgrać z drugim, kobieta ma się podobać w całości, łącznie z charakterem i wcale nie musi być jakąś pięknością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że najlepiej jak jedno współgra z drugim, ale tutaj mamy dwie skrajności i chciałam zobaczyć, co wybiorą faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi mieć to coś, często przeciętne nie mogą opedzi się od facetów a piękności nie mają a doradców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna to i z ładną twarzą i figurą. Taka co ma średnią twarz a ładną figure jest przecietna. A grubaska z ładną twarzą i tak jest brzydka,bo ma brzydkie cielsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ładna kobieta tzn. z ładną twarzą, niekoniecznie ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że najlepiej jak jedno współgra z drugim, ale tutaj mamy dwie skrajności i chciałam zobaczyć, co wybiorą faceci x To zależy czego szukają, jak seksu to jedni wybiorą twarz, inni ciało... jak związku, to liczy się całokształt, osobowość, aura jaką dziewczyna roztacza, itd... druga sprawa to rzecz gustu, dla jednych Angelina Jolie jest piękna, a dla innych paskudna, jedni wolą szczupłe, inni te większe, kobieta musi cała się podobać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna dziewczyna to taka z ładną twarzą. twarzy nie zmienisz, ciało tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolaj86
Ladna kobieta musi miec figurke ja osobiscie uwazam ze jesli jest ladna twarz a nie ma zgrabnej figurki to lipa i to straszna.Zgrabna kobieta na 1 a na drugim miejscu twarz.Pozdrowienia dla wszystkivh zgrabniutkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze twrz da sie zmieni tak samo jak cialo,ale wole kobiety czy tez dziewczyny zgrabne bo figura to duzo na to mezczyzni zwracaja uwage bardzo bardzo i to w pierszej kolejnosci nawet jak widza kobietke z daleka ,ladna nozka zgrabna ,zgrabny tyleczek i brzuszek,a potem oko dopiero idzie na twarz ,tak jest figura dla kobiet powinna byc bardzo warzna ,a pozatym grubsze tzn przy kosci wygladajs staro nawet z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmusi byc
Mysle ze twrz da sie zmieni tak samo jak cialo,ale wole kobiety czy tez dziewczyny zgrabne bo figura to duzo na to mezczyzni zwracaja uwage bardzo bardzo i to w pierszej kolejnosci nawet jak widza kobietke z daleka ,ladna nozka zgrabna ,zgrabny tyleczek i brzuszek,a potem oko dopiero idzie na twarz ,tak jest figura dla kobiet powinna byc bardzo warzna ,a pozatym grubsze tzn przy kosci wygladajs staro nawet z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz to najmniejszy problem o ile nie jest oszpecona, 99% kobiet jest przeciętna z wyglądu, tylko nadrabia dobrym makijażem, odpowiednią fryzurą. Ciało chyba odgrywa większą rolę, bo jak facet nie lubi grubszych, to się taką nie zainteresuje... a twarz z czasem może się zacząć podobać o ile facet zacznie się zakochiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode przewaznie sa szczuple i zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie musi byc modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być modelką, ale musi mieć za to super twarz? To niesprawiedliwe, bo z ciałem da się coś zrobić, a z twarzą nic się nie zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na aktoreczki w filmach i poszperaj w necie za zdjęciami bez makijażu, wtedy przestaniesz mówić że z twarzą nic nie da się zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×