Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Szukamy z narzeczonym sali na wesele w Krakowie. Planujemy ślub w lipcu , myślicie ze coś jeszcze znajdziemy , takiego eleganckiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rejon jest Wam obojętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojętny, byle Kraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może tu http://www.bestwesternkrakow.pl/ ? sama się zastanawiałam czy tu nie zrobić swojego wesele ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś bliżej bo nie mieszkamy w Krakowie. ale sala nas zdecydowanie oczarowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat już stary, ale może ktoś na niego kiedyś wejdzie. Ja miałam miesiąc temu wesele w Restauracji Trzej Kucharze przy ul. Fortecznej. Wspaniały lokal, z super klimatem, elegancki, nowoczesny.. Mega ;) No i jak na krakowskie lokale - niedrogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×