Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katrina987

mój chłopak kocha swoją byłą

Polecane posty

Witam mam problem . Jestem z moim chłopakiem juz 3 miesiace , wczesniej pisalismy długo . Zawsze powtarzał że bardzo mnie kocha jest ze mna szczesliwy nigdy w zyciu nie kochał tak nikogo . Niedawno nawet powiedział ze czuje ze właśnie ja jestem tą jedyną . Wszystko było pięknie lecz ostatnio coś zaczęło się psuć .... Był słodki ale czułam ze to wszytsko jest jakieś wymuszone . Napisał mi ze od pewnego czasu mysli ciagle o swojej byłej i nie moze zyc w kłamstwie i zerwał ze mna . bardzo się pokłóciliśmy on zachowal sie jak d**ek .Lecz potem napisał do mnie ze nie daje juz rady pogubił się sam nie wie co ma robic , chce byc ze mna ale nie wie czy ja chce chlopaka ktory mysli o bylej . jego byla ma chlopaka i jest szczesliwa . On chce zebym z nim porozmawiala zebym mu pomogła ! Chce mu pomóc coś zrobic by zapomniał o niej . ale nie wiem jak i czy to ma sens ... chce tego tylko jak to zrobic ? co zrobic by o niej zapomniał ? co mu doradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 miesiącach tak bardzo cie kocha? buahahaha :D coś bardzo kochliwy ten twój facet, chyba że macie po 16 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty uwierzyłaś w te jego wyznania? Jak ktoś po 2-3 miesiącach wciska takie bzdety, to wiadomo że chodzi o zmanipulowanie drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie wiem jak i czy to ma sens ... chce tego tylko jak to zrobic ? co zrobic by o niej zapomniał ? co mu doradzic? x Nic. Mężczyzna prawdziwie kocha tylko raz, a kocha jeszcze mocniej, jeżeli to on został porzucony. To działa na zasadzie zdobyczy, ktorą miało sie w dłoniach, ale się ją utraciło. Głodne kawałki, które Ci sprzedawał, sprzedawał Ci po to, aby uciszyć w sobie tęsknotę za byłą dziewczyną. On nigdy Cie nie kochał, nie kocha i nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężczyzna prawdziwie kocha tylko raz, a kocha jeszcze mocniej, jeżeli to on został porzucony. To działa na zasadzie zdobyczy, ktorą miało sie w dłoniach, ale się ją utraciło." x mów za siebie z tym kochaniem, może ty kochasz tylko raz, ale jest mnóstwo facetów, którzy potrafią się ponownie zakochać, jakieś statystyki prowadziłeś, że tak pewnie o tym mówisz? co do tego, że porzucony facet mocniej kocha tu się zgodze, bo facet zawsze kocha i tęskni za tym, czego nie ma i nie potrafi docenić to, co ma. A taką porzucająca go dziewczyne jeszcze nadmiernie idealizuje najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mów za siebie z tym kochaniem, może ty kochasz tylko raz, ale jest mnóstwo facetów, którzy potrafią się ponownie zakochać, jakieś statystyki prowadziłeś, że tak pewnie o tym mówisz? x Czy rozmowy z kumplami przy piwie wystarcza? Kazdy przyznal, ze z druga/kolejna to nie jest juz to samo, jest slabsze, mniej barwne, a na widok pierwszej serce znaczaco im/mnie przyspiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabo mu dajesz i doszedl do wniosku ze jego byla lepiej sie rznela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziunia, trzy miesiące go znasz i piszesz, że on"zawsze powtarzał że bardzo mnie kocha jest ze mna szczesliwy nigdy w zyciu nie kochał tak nikogo . Niedawno nawet powiedział ze czuje ze właśnie ja jestem tą jedyną . " - wybacz ale pitolisz jak potłuczona :D dam ci radę: każda taka dziunia jak ty, powinna wiedzieć, że jak facet ma problemy emocjonalne w wyborze, to on jedynym nigdy nie będzie, a w szczególności ty tą jedyną. tak więc upraszczając wywody mniemanologii stosowanej, napiszę, rzuć sie na innego, a tego poślij do diabła! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chce zebym z nim porozmawiala zebym mu pomogła ! Chce mu pomóc coś zrobic by zapomniał o niej xxx on powinien sam się z tym uporać...ty sie za niego nie zakochasz ;) a jak lubisz pomagac to lepiej wnieś jakiejś babci zakupy do domu a nie próbujesz pomóc komuś w desperacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
co mu doradzić? xyxyxy Na początek, żeby założył swój temat na kafe, coś w stylu "kocham ją ale z nią zerwałem bo myślę o byłej ale ona ma chłopaka więc znów piszę do tej co z nią zerwałem co to może znaczyć czy los tak chciał czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i czy taka prawda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy 3 miesiace ale to nie znaczy ze tyle się znamy .. Bo przyjaźniliśmy się i pisalismy szmat czasu ! i nie pisze do mnie bo ona ma chłopaka ... on mi napisał ze chce byc ze mna ale po prostu mysli o niej , wie ze ma chlopaka jest szczesliwa ii dlatego nie wie co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×