Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kto się spotkał z Hair Ultra na wypadanie, porost włosów?

Polecane posty

Gość gość
Hair Ultra na wypadanie, porost włosów nie działa, oszustwo i strata pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hair Ultra na wypadanie, porost włosów. Kupiłam chłopakowi, stosuje to od prawie miesiąca i nie widać żadnego efektu poza stratą pieniędzy. SZWINDEL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louie
OSZYSTWO! Również potwierdzam fakt że oszuści sami generują pozytywne opinie aby uwiarygonić produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ludzie stooooooop właśnie wydałem kase za 2 fiolki tego preparatu dostałem to 5 min temu od kuriera i zacząłem się zastanawiać bo fiolki są inne niż w reklamie psiknąłem tym czymś na głowe i nawet nic nie czuję żadnego pieczenia a wydaje mi się że powinno,zacząłem węszyći ookazuje się że mają drugą strone i sprzedają tą samą ścieme pod nazwą BiotinXc k***a ja już na pewno nie odzyskam kasy człowiek jest głupi całe życie nie dajcie się nabrać bo to oszuści właśnie do nich dzwoniłem z pytaniem gdzie mam odesłać towar najpierw odebrał facet twierdzi że nazywa sie Tomasz pawłowski i mam towar odesłać gdzieś na jakieś wyspy to to mnie rozwaliło po chwili się rozłączył i ponownie zadzwoniłem odebrała jakaś babka twierdzi że nazywa się Marta Laszewska po zapytaniu dlaczego na ich stronie licznik który bije stoi praktycznie w miejscu powiedziała że ona nie widzi żadnego licznika a wcześniej jeszcze ten facet twierdził że musiała się zawiesić bateria ludzie to są j****i oszuści trzeba to zgłosić na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodziejeeeeeeeeeee oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści nie kupujcie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej firmy nawet nie ma pod tym adresem ludzie to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ktos z Was próbowal re-hair ? To jakas wloska firma. Zdjecia wydaja sie wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety również dałem się nabrać. Nie mogę sobie darować, że dałem się tak łatwo wyrolować. Można coś zdziałać w tej sprawie? Chyba jest jakaś szansa? Jakieś prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi sie chce z ludzi, którzy dają się nabijać w butelkę. Przecież od tego jest internet- wystarczy poszperaćna forach. Wiarę w cudowne środki na zmarszczki i na porost włosów, na raka itp. wykorzystują naciągacze. Ludzie! przecież to XXI wiek! Jak można być tak naiwnym,żeby wierzyć w niewiadomego pochodzenia firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagaJa123
Dziwne, bo po tym preparacie faktycznie zaczęły mi wyrastać nowe włosy, ale nie tam, gdzie smarowałam, tylko na wierzchu dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hair Ultra na wypadanie, porost włosów to MEGA ściema. NIE KUPUJCIE kit na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hair Ultra na wypadanie, porost włosów to MEGA ściema. NIE KUPUJCIE kit na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
witam stosuję ten preparat dwa miesiące jestem w szoku bo wyrastają mi nowe włosy , nie po miesiącu ale po dwóch skoro to ściema to co się dzieje u mnie cud ? będę pisał o dalszych efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc222 ZADEN CUD MASZ ZWIDY POPROSTU MATOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
zwid to cię zrobił jebany pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 222 nie dość,że naganiacz, to jeszcze cham...Włosy ci wyrosły-mówisz? A jakiego koloru? zielone? Hi, hi...Moja znajoma kupiła to g...o i wypadła jej większość czupryny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma masakra krętacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość112
ściema jakich mało niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zawsze słabe włosy a po dzieciach to juz prawie łysa. Miałam opory i nie wierzyłam do końca w skutek ale się udało :) włosy mi się zagęściły. Mój brat miał zakola i tez zaczął stosować, po 4-5 tygodniach zaczęły mu rosnac włosy w miejscu łysinki i jest zachwycony. Warto wydać pieniądze na taki efekt. 356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie pozytywy pisze jedna osoba jedna jedyna osoba to ona założyła ten temat dla reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mi pomogło na wypadanie I porost włosów to preparaty vichy Ale tej marki i ceny produktów nie trzeba reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jens354
ja sie spotkałem z tym preparatem. mialem strasznie wyłysione zakola i po miesiacu odrosly mi wlosy i teraz mam jak dawniej. wielkie dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anod354
odrosły mi wlosy na srodku glowy a mialem kompletnie łyse. Polecam wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ha patrzcie na wpisy kto daje komentarze haha Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi,hi...lepsza woda brzozowa za parę złotych. Chyba nie znajdzie się juz głupi, który kupi to badziewie, a jak już, to bedzie to na miarę gigantycznej głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna kobieta
Straszna pomylka!! Sama sie sobie dziwie, ze dalam sie oszukac... I to jeszcze tak malo wyrafinowanym oszustom! W skrocie: zamowilam 4 opakowania produktu. Calkiem inna butelka niz na stronie internetowej, bez aplikatora( zwykla koncowka jak w spray'u), zadnej ulotki, zadnego rachunku i oczywiscie zadnej pisemnej gwarancji (podobno miala byc zalaczona do paczki). Zadzwonilam pod numer podany na stronie i jestem w szoku- pan "konsultant" nie mial bladego pojecia o produkcie, powiedzial : " no popsika pani wlosy zelem i odrosna"... Troche droga to lekcja dla mnie na przyszlosc, zeby jednak troche poszperac w internecie zanim dam sie oszukac ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ściema nic nie działa, zwykłe naciąganie ludzi. A te pozytywy chyba sami sobie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
Hair Ultra to jeszcze jeden przekręt.Oczywiście po kuracji żadnych efektów.Poza tym opakowanie robi wrażenie jak by było napełniane na miejscu a nie u producenta.Szkoda pieniędzy.Sprzedawca na swojej stronie internetowej zapewnia,że jeżeli nie będzie efektów kuracji to gwarantuje zwrot pieniędzy - co jak się okazuje nie jest takie proste a może nawet i niemożliwe.Trzeba dokładnie przeczytać regulamin reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×