Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kto się spotkał z Hair Ultra na wypadanie, porost włosów?

Polecane posty

Gość oszusci
Jedno wielkie oszustwo! Firma HG Limited zarejestrowana nie wiadomo gdzie. Próbuje wcisnąć preparat na porost włosów tak samo jak wciskają VitaSlim ProActive na odchudzanie. Wszystkie pozytywne komentarze pisane na temat tych obu produktów są nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!! Niech każda osoba, która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego sprzedającego HAIR ULTRA i jego firmy takie jak ESTINITY, BIOCARE, MPM Entertainment LLC, MPM LTD, WHITETIME Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), HAMILTON Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do Prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Nagrywajcie swoje rozmowy telefoniczne z konsultantami. Nie musicie informować o nagrywaniu a to cenny dowód w sprawie. Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra, NeoRest, NikoEnd, Bionea, młody jęczmień, Błonnik Pro, Phosphatix, Delipox, UreaCare i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naciagacze i oszusci,zamowilam preparat w grudniu i cisza dzwonilam z 20 razy i pieniadze poooooooszly ,wiecej zaplacilam za tel. niz to warte a mieszkam zagranica a tak zapewniali ze pomyslnie zalatwione, brak slow ,to sie nadaje tylko do tv,gazety,l!!!!! ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze znajdą się ludzie co żerują na cudzym nieszczęściu, a włosy wiadomo , szczególnie dla kobiety , to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Witam ja po ciąży miałam dość duże problemy z włosami koleżanka poleciła mi sklep z naturalnymi kosmetykami http://pachnaca-kraina.pl/wypadajace-wlosy-lek tam właśnie kupiłam szampon. Efekt super naprawdę, włosy pogrubiały zagęściły się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, podajcie strone z krórej zamawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.re-hair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam grow ultra i do dnia dzisiejszego nie mam produktu ani zwrotu wpłaconej kwoty. Nie polecam. Wysłałam nawet na ich prośbę formularz z odstąpieniem i zero odpowiedzi. Na ich stronie nie można napisać informacji ponieważ wszystko jest pod kontrolą . Po wpisaniu informacji wyświetla się informacja "Your comment is awaiting moderation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna34
Witam jak polecam - Hasna dokonała na wypadanie włosów. Efekt dość szybki już po 10 dniach. Mi osobiście pomogło, a uwierzcie stosowała już wszystkiego. Tylko Hasna a zapomnisz o problemie z włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , chcialbym sie wam pochwalic jak zarobilem na wydobywaniu bitcoinow 380euro w dwa tygodnie. Teraz jest to mozliwe dla kazdego, program wykorzystuje moc obliczeniowa karty graficznej i dziala to naprawde sprawnie, ustawiasz program i heja pieniazki leca co chwile bez twojej obecnosci przy kompie. Niestety program jest w wersji darmowej tylko na 14 dni, potem juz trzeba placic. jesli ktos by mial pomysl jak go skrakowac aby byl darmowy bylo by super i kazdy mial by szanse zarobic dobra kase, dlatego dziele sie z wami. Ponizej link do pobrania. http://filehorst.de/d/ceuvsqez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka przyslala mi ten plyn z Polski. Nie widze absolutnie zadnej poprawy i wlosy mi wcale po nim nie rosna. Poza tym rozpylacz jest tak skonstruowany, ze po kilkurazowym nacisnieciu wyplywa z butelki 1/3 tego plynu. Informuje, ze ten "lek" to wielkie g... i ktos robi na tym niesamowite pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grow Ultra nic a nic mi nie pomogło, żadnych pozytywnych zmian brak zagęszczenia a i struktura włosa się nie poprawiła, stosowałam 2 miesiące. Po za tym samo opakowanie tandetne brak ulotki, na opakowaniu brak kodu kresowego, sprzedawca nie wysłał potwierdzenia zapłaty, mam wątpliwości co do jakości tego produktu. NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf

Może ktoś się w końcu weźmie za tych oszustów od  cudownych preparatów bo bezkarnie reklamuja preparaty nie potwierdzone badaniami klinicznymi bez konsekwencji . Myśle że preparatami na wypadanie włosów powinna sie zająć specjalna komisja Unijna bo proceder jest uprawiany na ogromną skalę i nie ma żadnej odpowiedzialności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hairstim

Też uważam, że to ściema. Od sierpnia czekam na zwrot pieniędzy. A ma ktoś może stronę internetową? Podane przez nich nie istnieją! Nie kupujcie!!!!!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×