Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość PozytywnaAnonimka
Jeśli można to ja chętnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam gardło boli, głowa ciężka bierze mnie coś zaraz do gina, jak tylko wrócę mleko z miodem i czosnkiem i do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek odbieram paczki dla dzieciakow z pracy, ile slodkosci bedzie:-( . Mam nadzieje, ze mnie zadne nie uwiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Pisze z doskoku, bo jakoś nie mogę włączyć się całkowicie w temat za słabo was znam, żeby jakiś konkretny rozpocząć ;-) ale podczytuje za to systematycznie. Tak kawka juz wypita sniadanko jakimś cudem zjedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Weekend z wpadkami,ale i tak jestem zadowolona bo bez obżarstwa...wczoraj obiad u teściowej-mielony+ziemniaczki+buraczki...oczywiście była kawka i zjadłam 1 ciasteczko a kiedyś było by z 4-5:P... Jestem rozgoryczona bo jak wczoraj usłyszałam proponowane oceny mojego starszego syna to chciało mi się ryczeć:(...człowiek chce dla dzieci jak najlepiej a one odpłacają mu się tak:(...smutno mi strasznie...a dzisiaj czeka mnie wywiadówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Tarantula, potem dziecku minie i na pewno samo zrozumie jaki błąd zrobiło także nie przejmuj się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga zdrówka życzę;-)... Asmanko to pokusa niezła...dzisiaj wpłaciłam 50 zł na paczkę dla Igiego w przedszkolu...ciekawe co dostanie:P?... Śniadanie zaliczone-owsianka... Wczoraj upiekłam słynne ciasto z płatkami i powiem tak,mi smakowało a chłopakom...nie:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terantulko juz znasz oceny? Twoj tez jutro pisze test 6 klasisty? Nie kazdy musi byc geniuszem:-) , chociaz sama bym pewnie przezywala. X Anonimko to odzywaj sie czesciej a szybko sie wdrozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PozytwnaAnonomka jego nic nie bierze:(...ani groźby ani prośby:(...tyle rozmów co ja z nim przeprowadziłam...szkoda gadać...najgorsze jest to,że to 6 klasa i co dalej...jak teraz jest źle to co będzie w przyszłości...ale mam żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Nata po lekcjach jedzie do domu dziecka. Pozabieralavmiski, gry planszowe ktore lezaly i kurz zbieraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko tak jutro też pisze test...ale dla niego to luzik...on nic a to nic się nie przejmuje:(...ja nie oczekuję o d niego piątek,wystarczą trójki...a on nawet to lipa:(...totalna żenada i porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody daj spokoj nic sie nie zmienia. Wycwanil sie i sam sobie bluzke podnosi, szuka cyca i znajduje. Budzi sie z placzem i nic go nie uspokaja oprocz tego mojego powyciaganego cycks(bo tylko lewy jest cacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek i w piątek ćwiczyłam a w sobotę jak miałam zejść po schodach to myślała,że szybciej się stoczę:P...masakra...i teraz wyobraźcie sobie mnie i mycie okien bo musiałam je umyć...ale to jeszcze nic...małżonek na ten czas co ja sprzątałam postanowił czmychnąć i nie zostawił mi drabiny więc ja gruba d u p a weszłam na krzesełko i ściągając 2-ą firankę jak wyrżnęłam orła to aż gwiazdki mi się pokazały...całe szczęście,że tyłek zamortyzował upadek:P...ale pozbierałam się szybko...boli ręka i sinaczki pokaźnych rozmiarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzu dobrze, ze nic nie polamalas. Czasami "gruba"dupka sie przydaje;-). X Ide budzic Ize, kapac sie i wychodzimy do szkoly a ja sie umowilam na spacer z psiapsiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
tarantula teraz nic nie pomaga, a za jakis czas sam bedzie się bił w pierś i denerwował, że taki głupiutki był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Tarantulka dobrze, że sobie nic nie połamałaś :) z synem to masz zagrychę :( a on się czymś interesuje ? asmana miłego spacerku :) ja dostałam @ i nic mi się nie chce Paulina ma dodostkowo zapalenie układu moczowego - już mnie dobija to wszystko guga może kup sobie ten syrop dla ciężarnych (Prenatol) czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jak nie urok to... A mój synek interesuje się sportem a konkretnie piłką nożną...komputery... PozytywnieZakręcona masz rację i ja też o tym wiem...ale on się o tym przekona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
tylko ile nerwów wcześniej, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulka ale szczęscie, że nic sobie nie połamałaś! Asmana nie masz łatwo :( Lenka u Was też niewesoło.... za co końcówka roku... Młody rośnie aż za bardzo... już ma 2200 kg, lekarz mnie troszkę wystraszył... znowu będę rodzić kloca (Kate w tych chwilach myślę o Tobie :P ) ale najważniejsze, że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Nie mam pociech, bo ja gowniara chyba przy Was jestem ;-) jeszcze nie ten moment na dzieciatka. Może za 5 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga najważniejsze , że z małym wszystko ok :) ale rzeczywiście duży chłopak się zapowiada :D anonimka przypomnij proszę ile masz lat ? Tarantulka wiadomo rodzic zawsze chce jak najlepiej dla swoich dzieci , tylko jak człowiek młody to głupi i nie zastanawia się nad konsekwencjami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga już Ci zazdroszczę porodu:P...klocek się zapowiada,że hoho;-)... Lenka czasami ręce opadają:(... Pozytywna właśnie ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie też :P zobaczymy na następnej wizycie, bo iglak miała w 36 tym 2700 może Olek zlituje się nad mamą i przybierze tylko te pół kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×