Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Hej! Kasia, fajnie ze widać rezulaty trzymania michy, w święta nie popłyniesz:) x Lenka ja od dzisiaj@, nie mam w ogóle sił :/ x Aga zdrówka! x Asmanko to miałaś hardcore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanko właśnie sobie wyobraziłam jak sobie zakładasz tego pampersa :D Karola to my dzisiaj obie zdychające :( ja nie dosyć, że bolesna to jeszcze bardzo obfita :( najchętniej to bym się położyła spać :) Karola czyli teraz masz urlop już świąteczny :) a jak wasze plany ? myśleliście już o tym czy wyjedziecie z Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka dzisiaj kończymy to szkolenie na którym byłam, ogarniamy reszte sprzętu z mojego szkolenia i staramy się znaleźć miejsce na schowanie. Przetargi jeszcze sie pojawiają, także do piątku pracujemy. W poniedziałek jedziemy do mnie, już na święta :) Jak o wyjazd chodzi- liczę bardzo na to, że się odbijemy w przyszłym roku, jak nie, to wtedy wyjazd :( U mnie @ identyko jak u Ciebie.. :/ x Guga malibu już się robi, co prawda nie skosztujesz, ale poczyniam Sylwestrowe przygotowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) :) Miałam wczoraj babski wieczorek, dlatego mnie tu nie było. Trochę nagrzeszyłam, bo z dziewczynami zamówiłyśmy sobie pizzę. Zaraz nadrobię zaległości w czytaniu Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimka, dokładnie jak Guga wspomniała - jestem w podobnym wieku, ale o dzieciach już zaczynam powoli myśleć :) Najpierw obronię inżyniera i popracuję, ale chciałabym maleństwo raczej prędzej, niż później. Ale wszystko możliwe, bo @ miał być parę dni temu, a jeszcze go nie ma :) Życia dokładnie nie zaplanujesz, a na dziecko tak na prawdę nigdy się nie jest w 100% gotowym. Jak Wam mija dzień kobietki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie było prądu więc oczywiście nic zrobić nie mogłam :) dziewczyny na lekach oczywiście się ożywiły :) robię dzisiaj na obiad makaron z twarogiem- przekroczę przez to trochę białka ale trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pernille
Czesc laski...nie pisze, ale czytam :-) Czemu sie przenioslyscie? A haslo na interie...znow zmienione...ja nie dostalam na maila :-( Jestem zalatana, przez to zestresowana dlatego nie mamczasu na pisanie tu...zaraz beda tez swieta i wyjazd do Polski :-) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pernille ma czas na czytanie a na pisanie to juz nie :( jak mozna tak ludzi olewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Pernille się odezwała :) to chyba ten nastrój świąteczny :P ale ja mam dzisiaj zrypany dzień robiłyście kiedyś owsiankę z sokiem jabłkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama zaprosiła mnie do siebie na 25 grudnia, jedzenia będzie mnóstwo. Jak nie dać się zwariować w święta? Ja z reguły po Bożym Narodzeniu mam 2kg więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko, biorąc pod uwagę ciągłe nieobecności Radka bardzo wątpię. Taki nieregularny cykl mam po prostu i jeszcze normuje się po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a w razie "w"macie do kogo wyjechac? X Lenka moja ostatnia@tez byla obfita i 6 dni trwala wrrr. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zawsze jak przyjeżdża, to akurat dostaję @, więc choćbym chciała, to nic z tego na razie nie będzie :D Jak Wam mija kobietki wieczór? Spokojnie tu dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Jestem :) Ale zmęczona, i gardło mnie zaczyna boleć... Jadę juz na "oparach "..odliczam do świąt żeby trochę odpocząć.. Robie sałatkę na jutro na II śniadanie i idę spać. Musze być w pracy o 6.30, z młodym w dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! x Katarzyno odnośnie świąt, to tylko umiar nas ratuje :) x Asmanko nie mamy do kogo, ale wiele cennych rad dostałam od Agatrixx :) x Ja od 2 spać nie mogłam, tak mnie brzuch napier.... 3 tablety zjadłam, tego jeszcze nie było.. Mam dla Was moje nowe odkrycie, może ktoś się skusi, jak na kaszę:) Pudding : nasiona chia 15 g mleczko kokosowe 50g 40 g jogurtu naturalnego 40 g mleka mieszamy, wstawiamy do lodówki, następnego dnia dodajemy owoce, jakie chcemy, mieszamy i jemy aż nam sie uszy trzęsą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×