Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

cześć dziewczyny :) no to chyba taki czas nastał z tymi @ w nocy musiałam wstawać 5 razy tak mnie zalewało Eulalia zdrówka :) mam nadzieję, że wam się nic nie rozwinie do świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatrixx
Czesc dziewczeta :) Jutro wyjazd!!!!!!!!!!!!!! juhuuuu! ostatnie dni to przygotowania, sprzatanie i pakowanie, zalatwianie ostatnich spraw... zmeczona jestem ale szczesliwa :) odpoczne u mamusi :) dzisiaj sie wazylam bo jutro wszesny start, lotnisko i zamieszane ogolne, takze prosze wpiszcie mnie jutro do tabelki 66.5 kg. trzymajcie sie cieplo, zdrowiejcie, no i trzymajcie za mnie kciuki zeby duza nadwyzka po powrocie nie byla. Zwaze sie w styczniu, po @, tak jak teraz jestem zeby miec lepszy obraz i sie nie zalamac :P na pewno odezwe sie z Pl z zyczeniami swiatecznymi oczywiscie :) Buziaki ogromne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam wigilie u Izy na 17. O 15 odbieram od tesciowej cieplutkie, pyszniutkie, pulchniutkie, swiezutkie oponki. Hmmm, opre sie??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia a kiedy idziesz ostatni raz do pracy? Zdrowka zyczymy. X Agatrix baw sie dobrze i wyluzuj, poradzisz sobie nawet jak "obrosniesz" tyci tyci. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, dorwałam dla Tomka kurtkę na ryby,która w sklepie kosztuje 600 zł, a ja zapłaciłam w lumpku - 7 zł! Chodzi i cały czas ja ogląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agratixx miłego wypoczynku :D i nie myśl o kaloriach bo jesteś szczuplutka i na pewno ta świąteczna rozpusta ci nie zaszkodzi :D Karola ale wam się fartnęło :) to Tomek pewnie przeszczęśliwy :D asmana dasz radę :) ja w ciebie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz dzisiaj wieczór dla siebie Karola :) mam nadzieję, że sobie coś przygotowałaś żeby się trochę porozpieszczać :) jakieś spa czy cuś :D asmana jak egzamin 6 klasisty? tarantulka ? Pernille się odezwała i zniknęła :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to swietnie, Ty to masz farta do tych ciuszkow. X Lenka ja tez w siebie wierze. X Zamowilam Izie taka maszyne z plynem do robienia baniek. Kuzwa peknieta jest a chcialam jej dorzucic do paczki. Wrrrr X Tarantulko co z Toba? Jak mlody po egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka Nata powiedziala angielski byl prosty, polski bardzo prosty a matma trudniejsza niz ostatnio. Nie zrobila jednego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka , już go nie ma :D Pewnie na obiad wróci, hehe. x Asmanko:/ Reklamacje teraz składac musisz? :( Ostatnio był taki płaszczyk dziecięcy tej firmy, ale nie wiem na ile lat:D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola napisalam maila do nich i czekam ma wiadomosc . Wiem jedno, ze juz sie nie wyrobia bym odeslala i by wyslali nowa. Dlatego niech kase zwracaja i tyle. Rozmiar 134, 158 cHetnie widziany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie zawsze wkurzało w zakupach przez internet, że jak coś jest popsute, to potem jest dużo zabawy ze zwrotami asmana to super :) to pewnie cieszysz się, że tak dobrze poszły egzaminy :) dobra idę położyć spać małego :) Karola to sobie nie odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za dobre slowo, kochane jestescie :) oczywiscie troche odpuszcze ale na pewno nie cale 3 tyg bo sie w styczniu nie pozbieram x wcinam chipsy sonko i pracuje, ostati dzien i wszyscy mecza kota, standard. Oby do 5.30!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja o Nate jestem spokojna. Moj spi na balkonie. Sama bym pospala, ale boje sie ze go nie uslysze jak sie obudzi. X Nie mam nic na obiad:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko i później znów będziecie mieć ubaw, jak kupie ciuchy :D x Lenka ja wczoraj musiałam z deczka zadbać o siebie, bo jak po wyjeździe w lusterko spojrzałam to się nie poznałam :D Nawet wieczorem włosy farbowałam, bo Tomek mi sypnał w sklepie tekstem " O, faktycznie masz siwe włosy" :D No kochany, kochany :D x Agatrixx "męczą kota" , dobre :D x Dzisiaj mam meega wypasiony obiad:D Pyzy ( z rok nie jadłam), mięso z szynki odtłuszczonej ( dzięki guga) i ogóry :D Po tym szkoleniu to chodzą za mną takie domowe obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nie robiłam pyz :) ja mam dzisiaj zupkę ogórkową :) w sobotę idę na rzęsy :) mam nadzieję, że mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam zablokowany internet a dzisiaj chodzi jak Forest:P... Egzamin wypadł chyba słabo bo nie był zadowolony...normalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, o co y mnie posądzacie?:D Ja mam pyzy ze sklepu, sru do mikrofali i voila, gotowe :D x Tarantulko, może jednak wyniki egzaminów nie będą takie złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja w promocji zapłaciłam 150 zł teraz patrzyłam, że też na gruponie czasami się trafiają okazje nawet za 100 Karola a ja ciebie posądzałam o to, że tak się poświęcasz w tej kuchni :) ja od soboty zaczynam piec ciasta , ciasteczka :D mam nadzieję, że wytrzymam i się na nic nie skuszę :)(chociaż szczerze wątpię :P) Tarantulka w końcu - już myślałam, że się nie doczekam tej drugiej kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×