Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Nata wlasnie wrocila i ma wyniki z matmy 12pkt na 20, 60%dostala tj 3. Nakopac mojemuvdziecku to malo. Podczas egzaminu miala niedocukrzenie (wtedy nie da sie myslec)i wariatka nie wziela soczku, bo stwierdzila ze nikt by jej nie pozwolil. Ogilnie mowi, ze matma tragicznie wypadla. Uczniowie 6 napisali na 80%. X Karola a ja juz myslalam, ze sama robilas. Kupie w biedrze tez i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola chciała bym w to wierzyć,że będą dobre... Słyszałam o Twoim zakupie w lumpku;-) to małżonek szczęśliwy... Asmanko no powiem Ci,że ta Twoja kruszyna to ma power...głosik jak torpeda:P...współczuję Ci:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka no,no...ciasteczka,ciasta...coś mi się wydaję,że pokusy będą chodzić za nami do końca roku:P... U mnie pochmurno i chce mi się spać.aaaaaaaaaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yarantulko, jej matematyczka to chora kobieta. Tamten poprzedni test tez tak szybko oddala. Co do Filipka to masz racje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody dalej spi. Powoli sie zbieram po Ize i cieply towar do tesciowej. X Lenka podziwiam, ze Ci sie chce samej to wszystko robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już polecamy gotowce, to ja mogę śmiało polecić pierogi z Biedronki ze szpinakiem. Może niezbyt to dietetyczne, bo mączne, ale od czasu do czasu pychotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, no tak, staram się robić wszystko sama, ale pyzy raz na ruski rok i wtedy kupuje, nigdy nie robiłam sama :) x Asmanko dopiero na pocztę weszłam, o matulo.. I tak cały czas płacze jak mu cycka nie dasz? Masakra... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka mój jak mu się coś nie podoba to rozdziera się jakby by go ze skóry obdzierali:) wysłałam wam Szyma :) w końcu mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dosłałąm dziewczyny :) no ten mój słodziak ma dzisiaj kiepski dzień , bo ryczy od rana a mnie dzisiaj głowa napie.... inaczej tego się nie da nazwać może ja też się skuszę na takie pyzy :) pierogi ruskie to ja tylko mojej babci uznaję :) chociaż już powinnam chyba sama się ich nauczyć , bo babcia już nie najlepiej się czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te twoje chłopaki :) jeszcze trochę i zaczną ci sprowadzać potencjalne synowe :P ja po obiadku, ale mam dzisiaj jakiegoś głoda, więc popijam herbatkę i chwilę odpoczywam bo młody poszedł spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za chwilową nieobecność, ale miałam urwanie głowy jasełka cudne, Iga po prostu przeszła samą siebie byliśmy wzruszeni :) Asmanko młody płacze aż serducho pęka, domyślam jak Ci ciężko ale pamietaj nie ma nic gorszego jak odzwyczajanie i potem brak konsekwencji, przedłużacie sobie cierpienie :** Lenka wreszcie się doczekałysmy :) wszystkie dzieci fajne macie :D Tarantulko a Twoji to już tak jak pisały dziewczyny niebawem będą sprowadzać synowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello My tez po wigilii, nie oparlam sie tym pysznosciom, ktore byly na stole. X Lenka cudo malenki a jaki duzy, ile wazy?. Dziewczynki slodkie. X Tarantulko starszy oj chyba lobuziak, widac po oczach;-). Kochane te nasze dzieci. X Guga aktoreczka Wam rosnie. Co do konsekwencji to wiem wszystko i co z tego. X Eulalia melduj sie. X Kasia? X Katarzynka? X Kate? Same Kaski sie nam zapodzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) Asmanko, ja tu ciągle jestem, ale nie mam na razie nic do powiedzenia w temacie dzieci. Niestety. A teraz pytanie. Na Wigilię przygotowujecie dodatkowo jakieś mniej kaloryczne potrawy, że na ten jeden dzień dajecie sobie odpust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko wiem wiem wiem :* Katarzynko to będzie nasza 2 Wigilia gdzie bedziemy mieli większość potraw odchudzonych :) w zeszłym roku nawet nikt nie zauważył podmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asmanko nie pomyliłaś się czasami? Ja wiem, że się oparłaś pokusom :D x Katarzyna hej!:) Ja u mamy na święta, robię swoja kapuche z grzybami, pierogi odtłuszczone i ryba dla mnie z piekarnika. ja tam nic więcej do szczęścia nie potrzebuję :D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo X Karola ja wiem, ze Ty wiesz:-D X Kasiu ja nic nie robie dietetycznego, jedynie salatki bez majonezu i na jogurtach. X Jade do pracy po paczki. X Filip raczkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie choroby ciąg dalszy- Mika ma taki kaszel, że już mi zarzygała pół domu :( dałam jej antybiotyk asmana Szymol waży ponad 8 kg :) Zuch chłopak z Filipka , to teraz wszystko z podłogi ci pozbiera :D Katarzynka u mnie święta są u mojej mamy więc zero dietetyczności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kawka? x Lenka biedne dzieciaczki...z Filipa kawał chłopa;-)... x Asmanko-już raczkuje...jak ten czas szybko leci:P... x Katarzynka i jak przyjechała@ czy dzidziuś? X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×