Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość gość
ja też chętnie się napiję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ok :) dzięki Taranulka za troskę :) ciesze się, że już piątek :) mąż może trochę mi pomoże przy dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko fajne te buty :) x Lenka :( Niech to się skończy wreszcie.. x Do mnie dzisiaj już Gwiazdor przyszedł, wczoraj robiłam zamówienie a dzisiaj w domu już mam :D To teraz z kuchni nie wyjdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a co ty takiego zamówiłaś , że z kuchni nie wyjdziesz? :) no nie powiem dziewczyny grudzień mam chorobowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko :D Już zjedliśmy właśnie kurczaka curry, teraz to tylko leżeć, brzuchem do góry :D Popijam chińską herbatką, jestem w niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
Karola i już Ci zazdroszczę;-) ja uwielbiam chińskie,tajskie jedzonko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tajskiego nie znam :P ja jestem po zupce ogórkowej :) a wieczorem lampka wina-i dla mnie nadszedł czas na mały relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Nikt sie dzisiak nie wazyl:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka mnie też wywala, co chcę napisać, to muszę się logować... W tajskim często występuje mleczko kokosowe, trawa cytrynowe, pasty curry. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Lenka to Szymo Wazy tyle co Filip. X Kupowalam sobie dzisiaj biustonosz-o losie jakie ja mam cialo bleee. Od stycznia nie ma upros zaczynam Ewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide jutro do fryzjera i mam wieeeelka ochote zrobic sobie fryzure podobna do Malgosi Kozuchowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tego sie obawiam. Kurcze tak cos chodzi za mna zeby zmienic na tej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, tak właśnie myślę, że te małe zmiany są niewyczuwalne, a bardzo istotne :) Karolinka, ryba z piekarnika to świetny pomysł. Ja jednak również wyjeżdżam na święta (w tym roku do siostry) i boję się, że będą kręcić nosem, że wymyślam... Asmanka, właśnie takie drobne zmiany jak wykluczenie majonezu to już duży plus. Martwię się tylko, że w tym roku nie wszyscy będą tak pozytywnie nastawieni do zmian, jak ja. Robienie sałatek to moja działka, więc myślałam, że przygotuję klasyczną jarzynową i śledziową, a z myślą o sobie zrobię sałatkę warzywną na bazie kaszy jaglanej z kurkumą. Co o tym myślicie? Lenka, u mnie zapowiada się tak samo - zero dietetyczności. Wydaje mi się, że spotkam się z głupimi docinkami, jeśli pewnych rzeczy nie zjem czy zjem inaczej. Tarantulka, dostałam dziś @. Mało tego - dostałam @ w autobusie miejskim. Ten mój cykl jest strasznie złośliwy... P.S. Fajne te buciki. Musze też pomyśleć o jakichś sportowych, bo ostatnio sprzedałam swoje Reeboki EasyTone. Jakieś takie smutne były, całe czarne. Teraz planuję, jakieś żywsze, albo przynajmniej z jakimś akcentem (właśnie jak te Twoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko jak najbardziej zrób dla siebie taką sałatkę, ale więcej, bo zobaczysz, że wyjedzą :D Ja bym proponowała te sałatki, które są z majonezem, rozrobić, w sensie majonez i jogurt gęsty 1:1 :) Jak ktoś będzie kręcił nosem, to miej to w.... nosie :D Twoje zdrowie, Twój wybór i powinien zostać uszanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, tak, ale chodzi o to, że podzieliliśmy się gotowaniem i każdy ma coś przydzielone. Wszyscy więc oczekują, że zrobię tak, jak oni chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×