Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z FB

problem z wiadomosciami na FB

Polecane posty

Gość gość z FB

Witajcie, pisalam juz na ogolnym , ale tam malo kto chetny do pomocy, a tu wiem, ze zawsze ktos cos doradzi, choc temat akurat nie o dzieciach... moze ktos z Was bedzie umial mi pomoc... Jest osoba, z ktora chce sie skontaktowac na FB, nie mam jej w znajomych, chcialam po prostu wyslac wiadomosc, okazuje sie ,ze nie moge, nie widze na jej profilu okienka "wiadomosc", jest zielone "dodaj do znajomych" i tyle. Popytalam wsrod osob, ktore tez ta osobe znaja i tez NIE maja jej w znajomych, wszytskie te osoby widza okienko "wiadomosc", ja nie. Pytanie - czy jest mozliwe, ze ta osoba zablokowala mi mozliwosc wyslania jej wiadomosci (bez blokowania mnie jako osoby, bo jej profil wciaz moge odwiedzac) czy po prostu mam cos namieszane w moich ustawieniach... I jak moge wyslac ta wiadomosc? Bede wdzieczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta osoba mogła zablokować sobie ogólnie wysyłanie o przyjmowanie wiadomości od nieznajomych, nie mogła Ciebie jako osoby zablokować raczej. Chyba masz coś w ustawieniach swoich namieszane, popatrz w opcjach prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z FB
no wlasnie, ale gdyby zablokowala ogolnie wysylanie do niej wiadomosci, to inne osoby tez by tego okienka nie widzialy, a widza... Juz patrzylam w prytwatnosci, ale szczerze mowiac, nie bardzo wiem, co powinnam sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, a jak klikniesz \dodaj do znajomych\ to może pokaże się opcja z wiadomością, spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakiś wspólnych znajomych z tą osobą? Jeśli nie to może mieć ustawione,że przyjmuje wiadomości tylko od znajomych i od osób, z którymi wspólnych znajomych ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×