Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka chwilowka najlep

Polecane posty

Gość gość

szaszukam szybkiej pożyczki zastanawiam sie nad via SMS i vivus maci jakieś typy? Doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na www.polecampozyczke.pl - na stronie znajduje się aktualna porównywarka ofert ponad 20 firm pożyczkowych. Każda oferta jest szczegółowo opisana, warunki cenowe, warunki przyznania. Po wybraniu najlepszej oferty można przejść od razu na strone pożyczkodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMikolajowa
zajrzyj na lendon - mają do 600 zł bez procentu, ile bierzesz tyle oddajesz i też wszystko załatwiasz zdalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orton45
mnie zawsze nurtowały pożyczki społecznościowe. Wie ktoś na ten temat jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senseio
wejdz na stronke szybki grosz i tam się wszystkiego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam szybkigrosz.pl brałam u nich już dwa razy pożyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pożyczki społecznościowe to inaczej pożyczki prywatne na stronie szybkigrosz.pl mozesz znaleźć takich prywatnych inwestorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz szybkigrosz.pl mają najlepszą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ostanio brałam na szybkigrosz.pl dostałam 2 tyś nie sprawdzali bik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożyczkodawca
Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertami wielu wiodących firm pożyczkowych w jednym miejscu: http://e-pieniadze.pl/pozyczki/ Pierwsze pożyczki są często darmowe, a więc kwota spłaty = pożyczanej kwocie, bez odsetek. Wszystko szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam szybkigrosz dzięki nim znalazłam prywatnego inwestora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłam wniosek na szybkigrosz.pl mam nadzieję ze do świąt uda mi się dostać gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza pożyczka to pożyczka prywatna polecam szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzięłam w ekspres kasie, mają dobre warunki, a pieniążki są bardzo szybko na koncie. dla mnie zdecydowanie najlepsza firma. no i nie wymagają żadnych zaświadczeń itp, tylko dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulo
Ja znam LendOn - szybko na konto możesz dostać pieniądze . Papierkowe sprawy przez Internet więc jak dla mnie bardzo wygodnie. Mają różne ciekawe rabaty i promocje także warto im się przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o Lendonie. Podobno dość szybko przelewają kase na konto. Jak się komuś spieszy to może właśnie ich wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszba
Najlepsza jest Lendon ! Bez dwoch zdan. Szybko, do 3000zł i bez formalnosci prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makana
Mam doświadczenie z LendOn i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evka 19
Mama brała z Lendon i wiem, że była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to wogole nie brac chwilówek a jak brac to z głową i najlepiej w miejsach sprawdzonych. Mi znajomi polecici firmę Lendon - właśnie wziełam pierwszą pożyczkę - 500 zł, zaraz ją spłacę bo juz po wypłacie ale ratują mnie i moje finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie jak pożyczka to tylko długoterminowa, bo tylko wtedy to ma sens. Takie błyskawiczne zapożyczanie - dziś pożyczam a jutro oddaje nie jest dla mnie.  Wiecie... komfort, poczucie że zdarzę itd. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaRoch4

Sprawdź na stronie chvilovki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Bez sprawdzania bo z doświadczenia mogę polecić firmę https://provemacredit.pl/?7483f2 to taka chwilówka ale spłatę można rozłożyć do 6 miesięcy więc zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka33

Oferujecie pierwszą pożyczkę za 10 zł. Następna to jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎20 o 12:52, Gość paulinka33 napisał:

Oferujecie pierwszą pożyczkę za 10 zł. Następna to jaki koszt?

Witam! Paulinka33, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i jej całkowity koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Jako Klient wonga.com masz możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org możesz otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo brakuje Ci pieniędzy?

Teraz pożyczki chwilówki są dostępne online, na dowód, z RRSO 0% (przy terminowej spłacie), pozabankowe i od 18 lat. Poniżej zestawienie szybkich chwilówek bez zaświadczeń. Pożyczki i kredyty gotówkowe przez Internet są
dostępne również na niskie raty.

 

http://lista-firm.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skorzystać z profesjonalnej porównywarki chwilówek. Wpisujemy sobie kwotę oraz okres spłaty i mamy pełen przegląd ofert kredytowych, na prawdę polecam, www.chwilowka112.pl chwilówki bez BIK z 0% Rrso, Wziąłem tam chwilówkę bez procentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×