Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaonaa

Czy da sie cos zrobić?

Polecane posty

Gość onaonaa

Prosze was o pomoc.Mam 28 lat i 3 lata temu(po bardzo nieudanym zwiazku ) ponownie wyszlam za maz.Moj maz jest 3 lata starszy odemnie.Jest super facetem pod kazdym wzgledem,ale.....no wlasnie ,jakis miesiac temu zaproponowal mi sex analny i mimo mojego niezdecydowania zrobilismy to.Powiem szczerze ze nie bardzo mi sie to podobalo ale mojemu mezowi i owszem.Byl zachwycony.I od tego czasu wlasciwie zmusza mnie do uprawiania takiego sexu.Ma bardo duzy temperament i wlasciwie codziennie kochamy sie.Niestety czesto analnie.Najpierw zaspakaja mnie w ,,tradycyjny sposob" a pozniej chyba moge powiedziec ze g***** analnie.Zawsze uzywa zelu,prezerwatywy itd....Nie wiem co mam zrobic?Rozmowy nie daja rezultatu.Twierdzi ze tak go to podnieca i nie moze sie powstrzymac.Kocham go i nie chce rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimb
Moim zdaniem rozmowa powinna wystarczyć, powiedz szczerze,że tego nie chcesz,że Ciebie to boli itd. powinien zrozumieć! Jeśli Ciebie kocha to zrozumie i nie będzie myślał tylko o sobie i nie będzie chciał Ciebie krzywdzić. Porozmawiaj raz jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaa
Mówiłam mu, proszę żeby przestał a on powiedział ze powinnam wypełniać obowiązki żony i mam leżeć spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimb
Powiem CI szczerze, że to niepokojące zachowanie! Nie może Cię zmuszać! I wcale nie jest to żaden Twój obowiązek! Masz prawo nie mieć ochoty itd... jeśli jego podejście się nie zmieni, to obawiam się, że to wszystko zmierzy w złym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilitkaa
zwykly CHAM ! jak mogl do Ciebie tak powiedziec ! ? ZOSTAW GO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimb
lilitkaa, ona go kocha... myślisz, że to takie proste zostawić? Moim zdaniem powinnaś rozmawiać, próbować zmienić to... a rozstanie, to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ON najwyrazniej Jej nie kocha !? traktuje ja jak .... do zaspokajania swoich potrzeb ?? to tak sie zachowuje kochajacy maz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz klopot, powiedz mu ze cie boli itd..jak nie ustapi, odpusc sobie macie razem chciec ,inaczej to gwlat poiwiedz mu ze cie g****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaa
No właśnie chyba nie umiem kłamać bo on patrzy mi wtedy głęboko w oczy i wyczuwa :( a boleć to mnie już mnie tak nie boli jak początkowo, a mówić ze to gwałt nie bardzo wyobrażam sobie przecież wiadomo ze inni by nas wyśmiali z otoczenia i ja bym była temu winna ze mężowi nie DAŁAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat, nigdy nie uprawialam anala i nigdy sie na to nie zgodzę, nawet jakby mnie facet do tego zmuszal, bym go kopnela w tylek bo moja pupa jest dla mnie najwazniejsza i moje zdrowie, męza nie mam i w sumie jak czytam takie tematy to chyba nigdy nie zgodze sie na malzenstwo, bo potem mąż zboczeniec mnie bedzie zmuszal gadając, że "to moj obowiazek, bo jestem żoną". Przynajmniej jakis pozytyw bycia starą panną, nikt mi nie rozwala doopy 🖐️ a jakby moj facet sprobowal to by po prostu dostal w mordę, zreszta juz raz dostal ale za cos innego. A ty jestes takim cielakiem, jakby chcial ci nasrac do buzi to pewnie tez bys sie zgodzila... czy z pupy do buzi bierzesz? :) pwnie bys wziela jakby chcial co? w koncu to twoj mąż. Poza tym to chyba PROWO bo nie wierze ze na swiecie są takie idiotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam seks analny za wynaturzenie i jesli facet by chciał w taki sposób ze mna uprawiać seks to byłoby to dla mnie wręcz obraźliwe, oznaczałoby to dla mnie że nie podnieca go moja kobiecość tylko zaspokaja się na około. Podejrzewałabym kogoś takiego wręcz o zapędy gejowskie. Dlatego ja absolutnie nie godziłabym się na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię tak. Może nie codziennie, ale os czasu do czasu. Facet tylko musi mieć wyczucie. Kwestia gustu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×