Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1234

nic z tego nie mogło być

Polecane posty

Gość gość
a to w zabek czesany hultajisko. unika!!! :D ucieka, po katach sie kryje ona tam to on tam ona tu to on w drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam kilka postow wczesniej o tym ze tkwie w takiej ..nie wiem jak to nazwac. Zakochalam sie,on zonaty majacy rodzine. Wiem ze to nie ta bajka :-( Tak jak go pragne tak teraz pragne zapomniec. Wyniszcza mnie od srodka. Jednego dnia euforia,drugiego czarna rozpacz. I jego chlod,obojetnosc.. Czasami mysle sobie juz jest ok wychodze z tego ,mija kilka dni i dół a moze dolina Dlaczego w moim poukladanym zyciu spotkalam go i zakochalam sie? Od pierwszego wejrzenia zeby bylo bardziej ckliwie.. mam dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obroc swoja milosc w pragnienie zeby jemu bylo jak najlepiej. milosc nie jest samolubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miosc to ponoszenie ofiar. ciesz sie ze facet ma sie dobrze z zona i dziecmi. pomysl jak tobie byloby ciezko gdybys byla na jej miejscu i jakas by ci go zabrala. odrazu przetrzezwiejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja to wszystko wiem! Naprawde myslalam i mysle o tym bardzo czesto,pewnie to fajna dziewczyna,pewnie fajna para. Tylko ze..serce nie sluga. I tak mecze sie z tym uczuciem juz?2 rok. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja na to :) malo, malutko dodaj jeszcze 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doklsdnie malo. ja np. tez kocham 5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow- bede sie o ciebie modlic ;-) Oby mi przeszlo ,tyle nie dam rady.. Jak sobie z tym radzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz dziecinko dasz. nawet nie wiesz do jakiego bolu dodaje jak zobaczysz ich razem a jego zona z brzuchem wyzej nosa :) trzymaj sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to glupie ale co moze przyjsc do glowy zakochanemu :-) Zee gdyby skonsumowal ta znajomosc moze juz by przeszlo?? Moze pomyslalbym wtedy ze chodzilo tylko o seks. Czysta chemia i nic wiecej.. a tak? Wiem ze po takim czasie to nie tylko pozadanie..niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jej nie skonsumowałes to skąd pewnośc ze to nadal nie jest tylko czysta chemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą obroną jest atak. Skoro przegrywasz... Pytanie z kim,z czym? Z samym sobą? Z własnymi uczuciami? W takim razie co zaatakować? Musisz odpowiedzieź sobie na podobne pytania.Może inaczej,nie musisz,ale jeśli chcesz to odpowiedz.I wtedy działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze napisz coś więcej o waszej relacji? Dlaczego nie może z tego nic być?Jesteście w związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak,bo gdyby było inaczej to po co chciałby zapominać?Sytuacja z jednym wyjściem.Usunąć się z życia tej osoby.Natychmiast i bez zastanawiania.Może być trudno w niektórych okolicznościach ale dla mnie to jedyne rozwiązanie. Uciec od niej fizycznie to i uczucia zaczną wygasać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×