Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem ze starszym facetem i się tego nie wstydzę!

Polecane posty

Gość gość

Za dwa miesiące mam 19lat, mój facet ma 34. Nie jestem jego kochanką, jest rozwodnikiem od 6 lat. Jest wspaniały, czuły. Nigdy nie interesowali mnie rówieśnicy. Od 5 miesięcy mieszkamy razem bo jestem w 6 miesiącu ciąży. Marzyłam o tym dziecku już długo. Nie dlatego żeby go przy sobie zatrzymać, chce po prostu mieć na świecie kogoś kto zawsze będzie mnie kochał. Za to że dał mi to o czym tak bardzo marzyłam kocham go jeszcze bardziej... on ma własną firmę, mieszkamy w apartamentowcu, stać nas na dziecko. Jednak jest wiele osób które plotkuje za naszymi plecami i mają jakieś pretensje do nas. A my zwyczajnie jesteśmy szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego stać- nie ciebie, a jak mu się znudzi, to ewentualnie alimenty ci zostaną i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też stać, nawet jak zostanę sama. Mam na koncie sporą sumę ze spadku, spokojnie starczy do czasu kiedy skończę studia i podejmie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj za 30 lat....Stary zgrzybialy dziad i ryczaca 50tka ... Będziesz pielęgniarka i opiekunka ,a nie partnerka. A czas szybko leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obyś te studia skończyła i nie została jego utrzymanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział że związe ma trwać 50 lat? udany związek może trwać i 5 lat i nic w tym dziwnego. Byleby był szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ale z was pesymistki... żadna z was nie potrafi czerpać radości z życia, pewnie jesteście stare i brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×