Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dosatałam mieszkanie socjalne, ale się cieszę!

Polecane posty

Gość gość
Ja mam trzy pokojowe 56m, mieszkanie komunalne. Nie jest moje ale właśnie jak napisała autorka mogę w nim mieszkać do śmierci:) Gdybym miała możliwość kupienia to wolałabym dom. Wie wyobrażam sobie spłacać, kredyt i płacić czynsz. Co z tego że mieszkanie własnościowe, jak i tak trzeba płacić co miesiąc czynsz. Jedyny plus to taki, że potem można takie mieszkanie sprzedać. Ale kredyt się spłaca całe życie, a czasami tego życie albo i dłużej. Powinny być tak jak kiedyś, mieszkania komunalne do podziału. A Ci co się śmieją że nie swoje, to właśnie zazdroszczą że nie dostali tylko będą teraz ryć całe życie na kredyt który jest wyższy niż wartość mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25autorka
nie wykupili, bo czekali aż my dostaniemy mieszkanie i się wyprowadzimy. Wykupią już w 2015 roku. I nie wiem co ty masz na mysli pisząc o wyciąganiu rąk:O jesteś naprawdę żałosna i musisz mieć smutne życie:( Moi rodzice dostali to mieszkanie 30 lat temu i uwierz mi, ze wtedy wiekszość osób tak żyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań sie tłumaczyć jakimś pieprzonym paniom arystokratka. Wlasnie to ich boli. Ze ty dostałaś mieszkanie za free dwupokojowe a one musza zapierdzielac kolejne 25 czy 30 lat zeby spłacić swoje rowniez dwupokojowe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie wyobrażam sobie spłacać, kredyt i płacić czynsz x czyli jak pisałam wcześniej - patologia! Wszystko chcieliby za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:21 no może to boleć jak ktoś zapieprza całe życie na własne mieszkanie a ktoś kto pierdzi w stołek dostaje mieszkanie za darmo. Chociaż zazdrościć nie ma czego, przecież to nie własne i nawet dzieci nic nie będą miały po rodzicach. Tylko nie rozumiem czemu państwo wspiera patologię, tacy tylko ręce potrafią wyciągać. XX Ha ha ha ha ha :) Zameldowane osoby w tym mieszkaniu mają potem pierwszeństwo do wynajmu:) Ja odziedziczyłam mieszkanie po matce, która odziedziczyła to prawo po dziadkach:) Czyli jesteśmy patologią od trzech pokoleń ha ha ha ha ha :) Ręce wyciągamy do państwa, kobieto ja płacę za to mieszkanie co miesiąc czynsz dla państwa:) Twoja sprawa, że wzięłaś kredyt i oprócz czynszu i podatku płacisz jeszcze bankom :) Nie obwiniaj mnie o to, że mamy cudowny kapitalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 a czego mam zazdrościć? Dochodu 700 zł na osobę? Błagam Cie :) Kredytu nie spłacam żadnego :) Kupilismy dom z mężem za gotówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25autorka
nas nie stać na kredyt to co? według tej paniusi powinniśmy żyć na ulicy? a może to nasza wina, ze zarabiamy śmieszne pieniądze? Tylko nie wyskakujcie mi tutaj o tym, że mogłam zostać prawnikiem czy lekarzem, bo każdy zawód jest potrzebny i każdy człowiek ma prawo do normalnego życia, a własny dach nad głową to podstawa tej normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 czynsz dla państwa płacisz? Co za głupia baba. Widać, że lubisz darmochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie wyobrażam sobie spłacać, kredyt i płacić czynsz x czyli jak pisałam wcześniej - patologia! Wszystko chcieliby za darmo. XX Jestem patologią bo nie chcę brać kredytów? Czynsz opłacam normalnie, ale po co mam jeszcze płacić raty kredytu? Może nie precyzyjnie to napisałam, albo może ktoś zrozumiał opacznie jak chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 a czego mam zazdrościć? Dochodu 700 zł na osobę? Błagam Cie usmiech.gif Kredytu nie spłacam żadnego usmiech.gif Kupilismy dom z mężem za gotówkę usmiech.gif XX No to się ciesz i bądź szczęśliwa nie rozumiem po co się tutaj kłócisz i udzielasz i zadajesz z patologią? :) Nie masz znajomych ze swoich sfer? :) Nie jesteś zazdrosna ale kąsasz bo ktoś się ucieszył, że mieszkanie dwupokojowe dostał :) O o Ci chodzi pytam się poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko gratulacje :) mieszkałaś do tej pory z rodzicami bądź teściami czy wynajmowaliście ? fajnie że będziecie osobno .super sprawa :) co do tej gwiazdy od własnego domu. Ja nie mam właśnościowego ale nie potrzebuję bo i tak domu do grobu nie zabiorę. Akurat u mnie jest taki układ ze mogę tu mieszkać do końca zycia a potem mieszkanie z automatu przechodzi na dziecko. a ty będziesz do końca życia spłacać ten twój dom własnościowy. a jesli masz go po kimś to zamknij się i nie chwal bo nie masz czym. nie sztuka dostać coś po kimś. i żeby nie było. stać mnie na kupno własnościowego mieszkania. ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 niczego nie będę spłacała i od nikogo nie dostałam. Przecież pisałam, że kupilismy z mężem za gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:39 czynsz dla państwa płacisz? Co za głupia baba. Widać, że lubisz darmochę. XX O matko płace gminie jedno i to samo i tak podlega państwu, ale ktoś tu jest za głupi żeby się domyśleć o co chodzi. Bo mu gula wyskoczyła, że ktoś dostał mieszkanie od państwa. Jak to tak ja płacę kredyt zapierdzielając, a ktoś sobie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25autorka
ja ci gratuluje tego domu za gotówkę i to szczerze:) Nie ma we mnie takiej złości jak w tobie. A tak przy okazji odniesiesz się do mojego poprzedniego wpisu pani bogata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:50 wow straszne czynsz musisz płacić... Jaka głupia baba. Przecież każdy musi płacić! Co ogrzewanie tez chcesz za darmo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:45 niczego nie będę spłacała i od nikogo nie dostałam. Przecież pisałam, że kupilismy z mężem za gotówkę. XX Ale dlaczego obrażasz ludzi którzy tyle pieniędzy nie mają żeby kupić własne i naśmiewasz się z nich odpowiedz nam proszę:) Skoro masz piękny domek, który kupiliście za gotówkę to super gratulacje, ale dlaczego nie potrafisz po prostu pogratulować osobie której nie stać ale udało jeje się dostać mieszkanie od gminy? Nie stać Cię na taki gest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:50 wow straszne czynsz musisz płacić... Jaka głupia baba. Przecież każdy musi płacić! Co ogrzewanie tez chcesz za darmo? pechowiec.gif XX A czy ja powiedziałam, że to jest straszne? odpowiadam tylko na zarzuty że mam za darmochę:) Nie mam za darmochę bo płacę wszystko a do tego płacę też czynsz a jest to opłaca za zajmowanie lokalu a woda i ogrzewanie to już swoją drogą:) I przestań mnie już nazywać głupią babą, dzieckiem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie razem z Toba ;) Gratuluje ;) Wesolych Swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej od domu
mieszkanie socjalne to wieksza zaradnosc niz harowac na dom za gotowke:D Madry czlowiek sie nie narobi a dorobi i to bez kradziezy. Mieszkanie socjalne to przeciez ani nie karadziez ani nic zlego. Ja tez mam takowe a biedna nie jestem:P na ten pomysl wpadlam 6 lat temu kiedy to kolezanka moja powiedziala mi ze moge sie spokojnie stawiac skoro mam meldunek w naszym miescie, a mialam tylko, ze pracowalam w wiekszym i tam mieszkalam. Mialam plan jechac z agranice ale zanim to zlozylam wniosek, znalzlam w miescie prace na pol etatu za 600zl. I już się kwalifikowalam:D i tak co roku przez 3 lata zjezdzialam do PL i skladalam wniosek uparcie:P przed otrzymaniem mieszkania przyjechalam i pogadalam troche z kim trzeba bo bym chyba do smierci czekala:O Za granice wyjechalam z powodu mieszkania wlasnie, bo w Polsce ciagle mieszkalam z kim bo nie bylo mnie stac na swoje, teraz mam swoja kawalerke:D mieszkam w tym miescie, kupilam samochod i dojezdzam do pracy do wiekszego miasta, stac mnie na wiele i mam wlasny kat, ty od domu za gotowke to moglabys sie sprytu i zaradnosci ode mnie uczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , nie przejmuj sie , na tym forum zawsze ktoś sie znajdzie kto cie zrówna z ziemia :) Ja tez mieszkam w socjalnym , ale w domku w uk , dostałam go od miasta , płace czynsz i nie zależy mi na tym aby to było moje własne, W życiu nic nie mamy na własność .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 co to za zaradność? przecież niczego w życiu się nie dorobiłaś i z takim nastawieniem nie dorobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z godz 18.00 gratuluje, ja tez jestem zaradna osoba bo nic w życiu od nikogo nie dostałam a mam wszystko i niejedna moze mi tej zaradności zazdrościć. Od dziecka byłam kreatywna, choć pochodzę z dobrego domu , jednak nic mi na tacy nikt nie podawał . O wszystko musiałam zadbać sama. A takie paniusie jak ta od domu za gotówkę nie znają prawdziwego zycia wiec lepiej niech juz skończą , wstydu oszczędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnego mieszkania i sensownych sasiadow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co to zaradność? To ze nie musze pożyczać pieniedzy , a niczego mi w życiu nie braknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :D Ja kilka mc temu otrzymalam mieszkanie spoldzielcze. W miescie w korym mieszkam na takie mieszkanie (kontrakt z pierwszej reki ) czeka sie ok 8 lat. Dla mnie to jak wygrana na loterii. Jestem bardzo szczesliwa ;) Nie czytaj zlosliwych komentarzy. Zazdrosc ludzka na kafe to norma ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z godz 18.00 gratuluje, ja tez jestem zaradna osoba bo nic w życiu od nikogo nie dostałam a mam wszystko i niejedna moze mi tej zaradności zazdrościć. Od dziecka byłam kreatywna, choć pochodzę z dobrego domu , jednak nic mi na tacy nikt nie podawał . O wszystko musiałam zadbać sama. A takie paniusie jak ta od domu za gotówkę nie znają prawdziwego zycia wiec lepiej niech juz skończą , wstydu oszczędzą. X jA NIE ZNAM PRAWDZIWEGO ZYCIA? uWIERZ ZE ZNAM! 4 LATA Z MĘŻEM pracowalismy za granicą na ten dom, więc sama sobie oszczędź wstydu! pani od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 ale czego tu zazdrościć? Zarobków 700 zł na osobę czy mieszkania od państwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej od domu
a ty myslisz, ze ja nic nie mam? dobre:D zeby takie "nic" kazdy mial:P Mam na koncie za granica odlozona piekna sumke, ale niech sobie procenty leca, ja mam mieszkanie wiec kupowac na razie nie zmaierzam:D w przyszlosci moze kupie, ale poki co mam socjalne kawalerka 42m2, piekna lazienka, kuchnia, nawet nie musialam nic tam robic:D tak, jestem zaradna, mam 27 lat i ladne mieszkanie z dzialka jeszcze, bo mi do niego przyslugiwala:D a z pracy za granica pieniadze sie mnoza na zagranicznej lokacie. Moglam za ta kase kupic mieszkanie z niewielkim kredytem, ale po co? tylko glupi traci w mysl jakze mylnego pojecia o "wlasnosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój , 4 lata za granica :D I co pomnik ci postawić? Co to za wyczyn ? Zmywalas gary czy mylas kible ? Mamy ci bić brawo? Masz dom to sie ciesz, a nie wchodzisz na forum zeby komus dowalić. Taka jestes szczesliwa? Tylko frustratki tak robią.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki wstyd lepiej socialne niz miec kredyt i spłacac go przez 30 lat,a w socjalnym mieszkasz do usranej smierci,płacisz sam czynsz,a po za tym jak kogos nie stac na kupno domu to trzeba jakos sie ratowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×