Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zaburzenia hormonalne?

Polecane posty

Gość gość

hej dziewczyny! czy może któraż z was tak miała? Od jakiegoś czasu dziwnie się czuje. Z moim samopoczuciem jest coś nie tak. Czuje się taka przytłoczona, jakbym żyla obok wszystkiego. Niby uzestnicze w życiu codziennym i nikt nie zauważa zmian mojego zachowania to ja czuje się inaczej, taka nieobecna, jakbym była obok wszystkiego, tak jakby za szybą. Jestem nerwowa, a zawsze byłam osobą wesołą i bezproblemową. Do tego ostatnio bardzo bolą mnie piersi przed miesiączką. Zaczeło wychodzić mi dużo pryszczy, a nigdy nie miałam problemow z trądzikiem. No i od zawsze mam nieregularne miesiączki. Byłam już u lekarza rodzinnego zrobiłam badania moczu i krwi - wszystko jest dobrze. Jutro zarejestruje się do ginekologa i zrobie badania na hormony. Czy któraś z was tak może miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź cukier i hormony tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robione wszytkie badania Tylko własnie glukoza w gornej normie 98.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a max to 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisiak

Czytałam ostatnio ciekawy artykuł na temat tego jak ważne jest to co się je by zajść w ciąże, by wyregulowac własnie hormony. Zobaczcie sobie http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy zaburzeniqach hormonalnych ginekolog polecił przyjmowac Ovarin. Bardzo skuteczny środek, skłąd ma mega bezpieczny witaminy, kwas foliowy i inozylot. Pomaga nawet kobietom cierpiącym na policystyczne jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×