Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

A ja nigdy nie byłam w klubie z muzyką elektroniczną

Polecane posty

Czy jestem dziwna według was? zeby nie było, że straszne są mi miejsca z głosną muzyką, to powiem , że byłam za to na bardzo wielu rozmaitych koncertach, zaznaczam, ze w zdecydowanej wiekszości metalowych :) czy coś straciłam według was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie byłam w klubie z muzyką elektroniczną. Jeżeli chodzi o elektronikę, toleruję tylko industrial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" że nie ominęło Cię woodstockowe nadstawianko za konserwę turystyczną" W życiu nie widziałam, żeby na woodstocku coś takiego miało miejsce, ale ty wiesz lepiej, mimo iż to ja tam bylam kilka razy, a ty znasz ten festiwal tylko z swoich durnych wyobrażeń. :) "Jeżeli chodzi o elektronikę, toleruję tylko industrial." A co lubisz konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraftwerk i "Das model''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, Kraftwerk tez znam :D I jeszcze Laibach znam z tych klimatów i to chyba wszystko. ta swoją drogą, czy wszystkie zespoły industrialowe muszą mieć nazwy brzmiące tak, jakby wymyślał je Hitler? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraftwerk mi sie podoba jeden utwor robots Sluchalem dwoch albumow ale nic mi szczegolnego do glowy nie wpadlo, ale robots jest z******te. Najlepsze jak sie konczy wokal i wchodzi instrumentarium tak 3 razy w ciagu utworu jest :D. Mozna sie wczuc w ten genialny bicik... Wrzucalem kiedys ten utwor na kafe ale plebs powiedzial ze gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ja też nie byłam - to chyba normalne jak się za taką muzyką i klimatem nie przepada - Moor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaszatanistka1994, taki rock/metal w stylu Nine Inch Nails, Marilyn Manson, Rammstein, Godflesh, Fear Factory, Celldweller. Raczej nic odkrywczego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
man on the moon, w przyszłym roku planuję zrobić, ale na motocykl. :classic_cool: Nie ryzykowałabym na Twoim miejscu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam kiedys na squatowe (czyt. nielegalne) imprezy (nie w Polsce) choc fanka tej muzyki nie jestem. Po malym wspomagaczu w postaci "farmaceutyka" takie tany byly ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×