Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3latek bardzo blady podkrazone oczy

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mój trzylatek jest ostatnio bardzo blady no i ma fatalnie podkrazone oczy. robaki wykluczyłam. co moge zbadac na własna rekę? tzn prywatnie? (pediatre mam fatalna nie bede sie sie prosic o skierowanie na badania bo mnie wysmieje albo rzuci tekst ze taka uroda dziecka) morfologia, ogólne moczu i co jeszcze? moze cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź żelazo, u nas było bardzo niskie, a córka była właśnie bardzo blada, podkrażone oczy, wymiotowała tak raz w tygodniu średnio a po 3 miesiacach podawania żelaza wszystko wrocilo do normy. Teraz jeszcze codziennie robie jej soczek z jabłka, marchewki i pomarańczy i nabrała pięknych kolorów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem anemia, sprawdź żelazo. Jeśli się potwierdzi kup w aptece aktiferol (jest bez recepty). Samym pożywieniem ciężko wyjść z anemii, musi być jakiś kop na początek. I rób dzieciakowi herbatki z pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jeszcze obstawiała pasozyty. zrob kilka badan kalu, albo rano po nocy naklej kawalek tasmy na o***t i wloz do szkielka z labu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie pasozyty wykluczam bo niedawno robiłam badanie (kupa+szkiełko) w laboratorium weterynaryjnym:-D owszem jak miał owsiki był blady i oczy podkrazone ale tez pasjami wtedy pozerał słodycze, zgrzytał zebami wiercił sie w nocy no i był nie do wytrzymania :-P teraz tylko bladosc+te oczy no i brak apetytu. owoce swieze je tonami mieso tez jest czesto skad by była ta anemia? no ale sprawdze dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×