Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zwykle jadacie na śniadanie w boże narodzenie 25 grudnia?

Polecane posty

Gość gość

normalne sniadanie jak co dzień czy coś extra, swiatecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu rodzinnym zazwyczaj je sie to co "zostało" z Wigilii, tak, najczesciej, rybe, barszcz, co kto ma ochote, plus chleb, mieso do chleba, wedlina itp ale zaraz tu powiedzą że patologia resztki dojada a nie normalny posiłek, cała kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzam zjeść: sałatkę jarzynową, karpia, grzybki, kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze pamiętam to u rodziny mojego luteg. Z którą mieszkam od 4 lat zawsze na śniadanko stawia się na stół bigos, gołąbki i to co zostało z wigilia a nie może długo stać. ( sałatki i jaka w majonezie) ale ja zwykle jem to co najmniej tuczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli raczej resztki z wigilii ? u mnie resztki z wigilli je sie na obiad /kolacje 26 grudnia, bo 25 grudnia mamy na obiad pieczeń ale zupa tez z wiglii - barszcz nikt nie je lżejszych sniadan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zazwyczaj gotuje sie wigilijne potrawy z mysla ze starczyc maja na 2-3 dni wiec resztki z wigilii zjadamy na obiad a na sniadanie dobry chlebek ( moj maz piecze sam na zakwasie) pyszna wedlina i tutaj popis daje tesciowa sama szynke pekluje , salatka tradycyjnie , biala kielbaska , jajka w majonezie ( troche ciezko jemy ale raz sa swieta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleeee mi smaka narobiliscie na salatke jarzynowa z jajkami i majonezem :) :) do tego sledz w smietanie mmmm i pyszny swieży chleb z jakąs wędlinka... ahhhh :) :) obowiazkowo zrobie na swieta, choc bede sama z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja BN zaczynam od makowca zawsze. Chłopaki mięsa na zimno i sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, co z Wigilii plus pasztet. Obiadu tego dnia nie jemy, bo jesteśmy we dwie z mamą i żadna nie ma siły ani ochoty na obiad. Szczególnie, że po Pasterce długi śpimy i śniadanie jemy dość późno. Świąteczny super obiad jemy 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co zostało po wigilii a jak za mało to pieczeń na zimno . Nie kupujemy na Święta wędlin tylko sami pieczemy mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Ja slodkie kluski z makiem z wigilii :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sałatka jarzynowa, śledzie, jajka w majonezie, papryka i ogórki konserwowe, pasta pietruszkowa, mus orzechowy. Normalnie jestem weganką, ale w święta przełamuję się do kilku odzwierzęcych potraw, jednak wędlin czy zimnych nóżek nie jem w przeciwieństwie do reszty biesiadników. To, co zostało z wigilii, jest na obiad w pierwszy i drugi dzień świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle jem po prostu resztki z Wigilii, szczególnie rybę, barszcz, cxzasem jakies kiełbaski do tego albo sałatke, albo zaczynam nawet dzien od kawy i ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można jeść śledzie ? Przecież to jest obrzydliwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtwu

resztki z wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja

To co zostało, albo jakaś jajecznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×