Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klara jara

I co zrobić z tata?

Polecane posty

Gość klara jara

Mój tata zostawił moją mamę, po wielu wspólnych latach i odszedł do innej kobiety. Młodszej. Mają razem dziecko. Mój ojciec i ta kobieta ciągle mnie zapraszają do siebie, chce, żeby było między nami dobrze. Ja mam małego synka, który prawie nie zna dziadka, bo nie jeżdżę do nich. Nie wiem czy dobrze robię... Nie potrafię się z tą kobietą jakoś zakolegować ze względu na mamę. Ale z drugiej strony mam pozbawiać swojego synka dziadka? Moja mama najlepiej wolałaby, żebym w w ogóle nie utrzymywała kontaktu z ojcem, bo ją bardzo skrzywdził.,ale ja tak do końca nie chcę. Bo to jednak mój tata. I co ja mam zrobić? Jechać do nich czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie -powinnas . To jest twoj ojciec , pragnie z toba kontaktu, jego druga zona jest rowniez zainteresowana goszczeniem cie w ich wspolnym domu . Twoja mama nie moze" zasklepiac "sie tylko w swoim bolu i poczuciu krzywdy .Bo ani jej to nie sluzy ( sytuacja jest juz nieodwracalna) , ani nie moze samolubnie pozbawiac ciebie , jako corki kontaktow, a juz w zadnym razie wnuka kontaktow z dziadkiem . Moim zdaniem wytlumacz mamie swoje racje i zapewnij, ze to nie jest zadna zdrada mamy, a jedynie odbudowa relacji corka -ojciec i zbudowanie nowej relacji dziadek -wnuk . Nawet jesli bedzie mamie trudno , z czasem powinna poukladac sobie wszystko w glowie .Niestety nie toczy sie zycie czesto zgodnie z naszymi planami i musimy akceptowac to co nas spotyka . Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPajonk
Musisz grać na dwa fronty, zostać podwójnym agentem, i pod osłoną nocy przeszmuglować syna który spotka się z dziadkiem w tajemnicy przed babcią. W ten sposób zgęstnieje sieć rodzinnych sekretów a Ty niczym czarna wdowa będziesz kierować nitką życia swojego pajączka. Musisz tylko uważać żeby ta nowa pajęczyca nie omotała twojej latorośli, patrz uważnie na jej odwłok jak zacznie puszczać nici wrzuć małego na plecy i uciekaj do swojej pajęczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Eleną. Dawno tata odszedł? Myślę, ze to co było między Twoimi rodzicami to ich sprawa, a ojciec nadal pozostaje ojcem... Spróbuj chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja mama powinna przestac patrzec w przeszlosc i tez znalezc sobie kogos z kim bedzie szczesliwa. Nie powinna tez Cie wciagac w to rozstanie, to nie Twoja wina, ze Twoj tata nie byl z nia szczesliwy. Moi rodzice tez sie rozstali (tata odszedl) i mama dlugo nie mogla sie z tym pogodzic, nienawidzili sie, ale w koncu musieli zawrzec rozejm dla mojego i brata dobra. I teraz jak mam urodziny, to oboje siadaja przy jednym stole i nikt nie robi aluzji do tego co bylo kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem waszych rad. Ojcie zostawil zone i dzieci. Odszedl do innej kobiety. A teraz dzieci maja udawac ze jest wszystko ok? Ze nic sie nie stalo? Uwazam, ze nie powinnas tam jechac. On musi wiedziec, ze was skrzywdzil. Kontakty tylko oficjalne. Mama mialaby prawo czuc sie zdradzona przez dzieci w przypadku bliskich kontaltow z ojcem. Ona dzieci nie porzucila, byla z nimi, dala z siebie wszystko. Jak wiec mozna jednakowo traktowac rodzicow, skoro niejednakowo zajmowali sie dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoja mama powinna przestac patrzec w przeszlosc i tez znalezc sobie kogos z kim bedzie szczesliwa. xxxxxxxxxxxxxxxxx Mama zajmowala sie dziecmi, kiedy tatus balowal z mlodszymi kobietami. Nie miala czasu na randki, bo miala dom na glowie i z pewnoscia chciala dzieciom wynagrodzic brak ojca, wiec zasuwala za dwoje. A teraz jest juz starsza, moze zmeczona, moze zniechecona, wiec jak niby ma znalezc sobie faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×