Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1313

Czy mężczyzni lubia krogłości u kobiet plus size czy wola panie w rozmiarze xs?

Polecane posty

Gość gość
A podły,gruby i głupi facet jest tylko podłym,grubym i głupim facetem i tyle. Niewiele może,sapie jak stary knur i poci się jak świnia. Ale mądra kobieta nie spojrzy na wygląd i grubość portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każdy jest taki jaki jest i ma do tego prawo." A do małego, otłuszczonego i leniwego siusiaka też ma prawo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie zestarzeja ,to kobiety najczesciej jeszcze jakos wygladaja, a faceta to jeszcze tylko gruby portfel moze uratowac nie martwcie sie kobietki , oni i tak bardzo szybko kopna w kalendarz, a Wy ze swoja gruba dupa bedziecie sobie zyc z ich emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale mądra kobieta nie spojrzy na wygląd i grubość portfela. " A na co spojrzy? Na siebie. Chociaż też nie każda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie martwcie sie kobietki , oni i tak bardzo szybko kopna w kalendarz, a Wy ze swoja gruba d**a bedziecie sobie zyc z ich emerytury " Z emerytury pijaka i nieroba? I nic niewartego bydlaka? Z WASZEGO MĘŻA? No to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" kobiety najczesciej jeszcze jakos wygladaja, a faceta to jeszcze tylko gruby portfel moze uratowac" Pożarła was galopująca prostytucja..ucja..ucja..ucja... Gruba. Chora. Prostytutka. Może być coś bardziej niegodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj , ale facecikow zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faciutkom zabrakło argumentów... Co jo godom - one NIGDY nie miały argumentów. Tylko dziury, albo pękały - jak to PUSTAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale one przynajmniej mają duże........i mają z czego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają duże i korzystać? Czyżbyś zaczęła sprzedawać się na wagę? Prostytucja zaszła za daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz małego fiutka na wagę nie opchniesz więc i tak i tak g****o z niego jest,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt. Ale w sikaniu się sprawdza. A z twojej psiochy, mimo że wiadro sie zmieści, to wiadra sie z niej zrobić nie da. Boś beszczelna. A chociaż sika kiedy chcesz? Czy ma już dowolność? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sika jak jest potrzeba,za to twój karzełek tylko w myślach sobie może co najwyżej. Mnie tam śmieszą dziadygi tłuste z tycimi fiutkami,z mniemaniem o sobie że każda laska na niego poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...karzełek w myślach sobie sika tylko.. Mocna konstrukcja bezmyślowa. Laska każda poleci... hmmmm - po co? A ty dlaczego marzysz o byle fiutku? Po co poleciałabyś na tyciego fiutka? Poleciała byś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrakowanego towaru nie biorę,szanse tyciego który ma głupi łeb żadne,natomiast szanse tyciego,grubego lecz bardzo mądrego bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! A co ty byś robiła z takim tycim, grubym, ale bardzo mądrym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czego ty nie masz z kim robić boś głupi...Gdybyś był mądry to pewnie nawet na twojego tyciego nie wystającego z brzuchu jakaś by się znalazła.A tak nawet łapką nie masz co chwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OJ! No to oboje mamy bide: Ja nie mam co chwycić łapką, a ciebie nikt nie chce dotknąć nawet brudną łapą... Ciężki los... Masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie narzekam mądrzy faceci też się zdarzają,więc ja biedy nie mam..... A że ty głupi to ani dupa,ani rączka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mądrzy faceci też się zdarzają,więc ja biedy nie mam" Mądrzy faceci ci się zdarzają? No to powiedz nam ile ty masz dzieci? I ile z nich zrobili ci "mądrzy faceci"? I jak ty TO robisz że "biedy nie masz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i to już dorosłe samodzielne,a jak to robię po prostu kiedyś spojrzałam nie na wygląd a na charakter człowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytań było więcej. Odpowiedź niepełna. Charakter człowieka zrobił ci jedno dziecko i dlatego biedy nie masz? A czego szukasz w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe nie dorabiaj sobie ideologii,mój syn jest z małżeństwa z eks,a mój obecny facet nie ma z tym nic wspólnego..... A temat jest pytaniem czy mężczyźni lubią krągłości czy xs,a odpowiedź jest taka niektórych rozmiar interesuje znacznie mniej niż to co człowiek reprezentuje samym sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A biedy nie mam bo sama na to pracuję by jej nie mieć,pracuje też mój partner,i mamy spokojne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa. A to ile ważysz i ile masz wzrostu? Jeśli to nie tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem okaleczoną kobietą więc facet gdyby był ze mną dla wyglądu dawno by odszedł,bo niestety rak zrobił swoje. A moja waga dziś po sterydach 90kg przy wzroście 170cm. Rozmiar xs mi nie grozi i wiem że xs czy s może szybciutko zmienić się w xl. Ale ludzie powiedzą że nieźle wp*****la,niech idzie na siłownię,więc zadaje pytanie skąd wasze wiadomości na temat tego grubego człowieka?Wiecie dlaczego jest gruby nie znając go nawet???? A nawet jeżeli jest gruby z jakiegoś powodu to chyba nie problem obcych??? Nie chcesz nie spotykaj się z człowiekiem,ale nie obrażaj nie szydź bo nie wiesz co siedzi w twoim tyłku i jaki sam za chwilę będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasz, nie strasz, bo sie... nie zesrasz! Epatujesz tu swoim rakiem, zdolnym synkiem, podłym exem i super chłopakiem. Jeszcze ci mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym straszę???Rakiem idioto idź do pierwszego szpitala i zobacz że dziś to on powoli staje się chorobą cywilizacyjną.. Po prostu nie każdego interesuje wygląd i rozmiar xs,a rozmiar xxl można bardzo szybko uzyskać z bardzo różnych powodów,i nie powinno się nikogo obrażać. Nie akceptujesz wyglądu kogoś to po prostu nikt cię nie zmusza by z taką osobą mieć kontakt. Polaczki to taki naród który jest jak koń z klapkami na oczach figura modelki bo większości to się podoba,tak samo jest z ludźmi niepełnosprawnymi idioci oglądają się na nich jak na zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając was tylko potwierdzam swoja tezę ze lepiej nie wdawać sie w relacje z ludźmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×