Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1313

Czy mężczyzni lubia krogłości u kobiet plus size czy wola panie w rozmiarze xs?

Polecane posty

Gość gość
Rozmiar 34/36 to ochyda ! Chyba , ze kobieta jest z metra cieta i ma 150.. Ludzie rozmiar xs to jest rozmiar DLA DZIECI ! Jak dojrzala kobieta, nie dziecko, nastolatka itp. ma miec 85 cm w..biodrach ? Ona ma wogole jakies biodra ? :D Taaak figura chłopca, bez bioder czy tali, z plaska du/pa i piegami zamiast piersi.. to szczyt marzen ! Tylko czyj ? Wszystko zalezy od proporcji sylwetki, wzrostu, budowy, masy miesniowej itp. Waga to ostatnie co powinno byc brane pod uwage.. Najbardziej mnie smieszy jak rozm 40 jest podawany jako plus size!:D W takim razie M.M. byla tłusta locha , bo nosila w porywach 42 !:D To Monica Belluci tez jest plus size ?:D Nie nosi 34/36:D To nie jest takie proste ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co grube lochy żal d**e ściska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile powinna wazyc kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy lubia chude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kraglosci to jak kobieta ma okolo 168 i wazy tak do 75 kg gdzies tak....a lochy to ponad 120 kg maciory to jest wlasnie roznica pomiedzy kragloscia a locha ktora tluszczema ma zalane cale cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie kraglosci bo tak do 70 kg to jeszcze ale jak babsko ma ze 130 kg lub wiecej to tucznik jest jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci i co jeździcie po nas? Wczoraj w wiadomościach właśnie mówili że panowie otyli to w Polsce już ponad 60% a pań jest tylko niecałe ponad 40% :) Więc kto jest tłusty? :) Kobieta z brzuchem jest jeszcze ok. Ale facet hehe wstyd jak przez brzuch nie widzi siuraka. Mało tego jak ten siurak robi się coraz mniejszy przez nagromadzony tłuszcz wokół :D Gderajcie sobie. Ja się wezme za siebie po nowym roku i będę sexi laską a wy dalej spaślaki będziecie wylewać swój jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 70 kg to chyba wysokie dziewczyny, nie niższe niż 180 cm. Kobieta średniego wzrostu z wagą 70 kg, to już nalane tłuste ciało bez talii. No ale co kto woli. Dla mnie otłuszczony brzuch u kobiety, czy mężczyzny jest nie do zaakceptowania. Nie tylko ze względów estetycznych ale i zdrowotnych. Mam też wątpliwości co do charakteru takiej osoby, która nie liczy się ze swoimi bliskimi, narażając ich na zmartwienia, stresy związane z licznymi chorobami, które prędzej, czy później się pojawią. Choroba obciąża nie tylko chorego ale całą rodzinę. Jeżeli ktoś przedkłada chwilową nigdy nie zaspokojoną przyjemność jaką czerpie z jedzenia ponad swoich bliskich, to ja nie chcę być blisko z takim kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla każdego istotą istnienia jest siusiak. Gdyby mężczyźnie skupiali całą swoją uwagę na siusiakach, tak jak kobiety, to nadal siedziałabyś na drzewie i wcinała banany, a nie bawiła sie smartfonem... chociaż ty to akurat powinnaś siedzieć na drzewie. Ze smartonem w jednej ręce i z siusiakiem wystruganym z banana - w drugiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj biedaczek już się oburzył jak ktoś zwrócił uwagę na siusiaki zalane tłuszczem. Ale kobiety to możecie sobie bezkarnie obrażać??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siusiak zalany tłuszczem ma same zalety: - jest mu ciepło - jest leniwy i nie chce mu się stawać - nie pcha się tam gdzie może właścicielowi narobić kłopotów Natomiast ci/pa im tłustsza, tym bardziej myśli o siusiaku... Nadaremno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłusty siusiak jest leniwy to fakt,i dlatego zostaje mu tylko myślenie o cipce w rozmiarze xs......Spore grono facetów to tłuste dupki,myślące o sobie jak o super facecie i tyle.Sami swoje dupska grube,opite piwskiem odchudźcie potem patrzcie i pokazujcie palcem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale faceci, te tłuste opite piwskiem dupki, mają się OK. Nie czują potrzeby odchudzania swoich grubych dop. Bo myślą o sobie jako o super facecie i tyle. A palcem pokazują na kobiety fajne i zgrabne. A na tłuste lochy fukają: fuk, fuk... Yourself :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i srać na takich tłustych dupków i nie tylko.....Lepiej w życiu być samemu niż z kimś kto jak przytyjesz z jakiegoś powodu zacznie cię wytykać palcem. Choć sam będzie tłusty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ciekawe ciągle słyszy się te hasła "jest dużo facetów co lubi bardziej puszyste kobiety" żeby niejako usprawiedliwić otyłość, tylko, że ja takiego jeszcze nie widziałam usmiech.gifusmiech.gif Darujcie sobie takie p********ie i ograniczcie frytki i bierzcie się do roboty na siłowni. Aha owszem dużo otyłych kobiet ma fajnych mężów..którzy zazwyczaj ich zdradzająusmiech.gif I to też wynika z moich obserwacji. Pozdrawiam. Alicja w rozmiarze 34/36 i to nie danym od Boga, tylko ciągle ciężko a to pracująca. Głupia kobietko ja gdybym mogła to chętnie bym sobie na siłowni poćwiczyła ale mój kolega rak nie bardzo mi na to pozwala,frytek nie jem bo nie mogę i nie lubię,podobnie jak golonek,kebabów i innych.Jem sobie za to mnóstwo tableteczek,sterydów,hormonów itp.....Uważaj byś też nie musiała bo na to mocnych nie ma a wtedy tak ograniczone osoby jak ty zaszufladkują cię do leniwych,dużo jedzących bab. G****o wiecie dlaczego ludzie są grubi a sami nieraz więcej wpieprzacie od tego grubasa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuste, obleśne, napalone i w dodatku zboczone! Kupping, pissing, czarne pończochy, kagańce i krępowanie jąder... Tłusta domina... Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tłusty frajer udający macho to lepszy????Fuj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macho? Już ustaliśmy że otłuszczony siusiak jest leniwy! No to jakie macho?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego pisze udający bo do macho to mu bardzo daleko.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udający macho przyznaje sie do tego że ma leniwego, otłuszczonego siusiaka?? Ten twój kolega to już ci przerobił 3/4 mózgu na tłuszcz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę tłuściocha faceta przyznającego się że jest obleśnym typem z leniwym fiutkiem hehhe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ja się przecież przyznaję. Jestem gruby, chleje piwo, mam małego i leniwego siusiala. No i...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i twoja to sprawa jaki jesteś,tak podobnie jak grubych kobiet.Ich sprawa lubią siebie takie jakie są i mają do tego prawo.... A co lubią faceci to ich sprawa niech sobie szukają idealnych super babek,niekoniecznie mądrych,ale w rozmiarze xs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie jacy sa najfajniejsi ludzie-zdrowi, a jak dostaniecie raka, to inaczej bedziecie cwierkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i doszliśmy do meritum. Grube, tłuste baby NIE lubią siebie. WSZYSTKIM próbują sprzedać siebie jako super laski_w_rozmiarze_xxxxxxxl. Nawet lansują się że : wielka doopa ma wieeeelkie serce. A przecież wszyscy wiedzą: dopa to jest dopa - nic więcej. Tyle że zgrabna doopa jest zgrabniejsza od tłustej doopy. Wot i cała różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że powinnaś już przestać epatować tym swoim rakiem u-u! Myślisz że twój rak kogoś obchodzi? Podła,gruba, głupia baba - to jest podła, gruba, głupia baba. A że na dodatek ma raka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet jesteś na tyle głupi że nie kumasz że dziś ty tego raka możesz nie mieć,być pięknym i młodym a jutro nic nie będziesz mógł zrobić. Są ludzie którzy może w życiu powinni czegoś doświadczyć by zmądrzeć,i przestać szufladkować ludzi.Ludzie otyli nie zawsze są otyli z powodu jedzenia,i nie zawsze ci ludzie są nieszczęśliwi i nie lubią siebie. Ja lubię siebie taką jaką jestem,jeżeli to czy tamto komuś przeszkadza trudno ja np pustych durniów nie lubię i to moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że powinnaś już przestać epatować tym swoim rakiem u-u! Myślisz że twój rak kogoś obchodzi? Podła,gruba, głupia baba - to jest podła, gruba, głupia baba. A że na dodatek ma raka... I to cali Polacy rak co to tam takiego ważne że widzi tłustą dupę,należy to od razu do obżerania przykleić,odstrzelić by każdy musi być w foremkę lany. Zakute łby co was obchodzi czy ktoś jest gruby,chudy czy w sam raz,,,Każdy jest taki jaki jest i ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja i głupi i nie kumam. Ale mimo wszystko,w głupocie swojej powtórzę: "Podła,gruba, głupia baba - to jest podła, gruba, głupia baba. A że na dodatek ma raka..."!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×