Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marek55

Sterowniki LED

Polecane posty

Gość marek55

Cześć, mam pytanko odnośnie sterowników LEDowych. Gdzie takie dobrej klasy rzeczy zamówić? Chodzi mi o sterowanie do oświetlenia w restauracji. Także jakiekolwiek awarie systemu nie wchodzą tutaj w grę. Potrzebuję nieawaryjnej, solidnej elektroniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław1977
Heh, sam miałem duże problemy z jednymi sterownikami w moim klubie, bo awarie zdarzały się praktycznie raz na miesiąc. Pozbyłem się tego dziadostwa i kupiłem coś nowego, lepszego marki Enterius ( www.enterius.pl ). Teraz już oświetlenie hula elegancko. Fakt, za pierwszym razem chciałem przyoszczędzić, za drugim już byłem mądrzejszy i zainwestowałem w coś porządniejszego. Do dziś pluję sobie trochę w brodę, że od razu nie kupiłem sterowników od nich...ale cóż, taki już człowiek jest, że próbuje jak najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narian331
Zdecydowanie http://www.prodel.com.pl. Na ten moment najlepszy producent, dodatkowo możesz otrzymać indywidualny projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prodel posiada sterowniki oświetlenie led w swojej ofercie. Kupiłem taki sterownik do obsługi LED'ów do mojej firmy i nie mogę powiedzieć złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×