Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coporadzi

Gdzie dostanę pożyczke?

Polecane posty

Gość gość
patrzą na opinię też się skusiłam i złożyłam dziś wniosek na stronie szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuś
ja polecam Lendon - szybko i bezproblemowo. i wszystko załatwiałam przez neta i to wygodne bardzo jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złóż wniosek na szybkigrosz.pl tam będzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz.pl pośredniczy w udzielaniu pożyczek społecznościowych złóż wniosek na ich stronie internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję złożyć wniosek na szybkigrosz.pl i poszukać prywatnego inwestora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peter nost
Ja nie mam porównania, bo wziąłem tylko w Lendonie, bo internetowa i pierwsza za darmo. Poza tym słyszałem sporo że uczciwa to firma, więc się na nich zdecydowałem. Gdybym miał ocenić ich to rraczej na plus. Nie robili mi problemów na żadnym etapie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lendon to swietna firma. najbardziej ciesze sie z faktu, ze tak szybko da się załatwić tą pozyczkę. niezbyt wiele firm w tak krótkim czasie udziela pozyczek i przelewa kase na konto. z nimi w najbardziej trudnej sytuacji finansowej mozna sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leasetake
Zależy na co potrzebujesz. Jeśli na samochód to zapomnij o pożyczce i wbijaj na leasetake.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są rodzaje pożyczek poza bankowych, na pewno mają też przewagę, że są bez BIK. Ja się ogłaszam ostatnio przez stronę www.fargonpozyczki.pl . Można szybko dotrzeć do firm ale też prywatnych inwestorów którzy pożyczają pieniądze. Dużo taniej tutaj wychodzi, zwłaszcza jeśli trochę się ponegocjuje niż jakbym miał od razu do konkretnej firmy uderzać. Sam wyznaczam sobie warunki tutaj i albo się ktoś zgłosi albo nie, ale póki co widzę po sobie, że na brak odzewu nie trzeba narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie działa taka strona jak www.fargonpozyczki.pl . To jest taki jakby serwis ogłoszeniowy ludzi którzy poszukują pożyczki. Parę razy już tutaj się ogłaszałem i zawsze lepsze warunki udało się wynegocjować niż jakbym korzystał normalnie z ofert firm przez ich strony. Po lewej stronie jest suwak którym można sobie łatwo i szybko ustawić kwotę jakiej się potrzebuje, procent i długość spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najlepiej w ogóle jest zrezygnować ze wszelkich pożyczek, ponieważ są bardzo nieopłacalne." Dla większości firm pożyczkowych są z pewnością opłacalne. Czy dla konsumenta to dobre rozwiązanie? Pożyczka pozabankowa? Niekoniecznie. Dlatego tak istotna jest nie tylko decyzja o pożyczce, ale i o wyborze firmy pożyczkowej. Do poczytania: http://kredytporownanie.pl/jak-pozyczyc-przez-internet-w-firmie-pozyczkowej/ http://finansowakredytow.pl/pozyczki-gotowkowe-pozabankowe-lichwa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×