Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarunia84

Kreatywny pomysł na prezent dla dziecka!

Polecane posty

Hej natknęłam sie ostatnio na świetną stronkę - www.bajkotwory.pl, dzieciaki moga tworzyć swoje własne bajki i podkładać głosy postaciom! Próbowałam z moim Mikusiem wyszło ekstra! Napiszcie co o tym sądzicie i czy macie jakieś inne fajne stronki/programy albo kreatywne zabawy :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikuś ? to pies ?? bo chyba nie imie dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasia1990
Sądzę,że chodzi o imię Mikołaj :)) Wiecie co, wchodziłam i sprawdzałam , bardzo fajny pomysł , świetnie to wygląda !!! Polecam dla rodziców , którzy maja dzieciaki w wieku 3 do 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tę stronę, kupiłam tam prezent mojej chrześnicy :) Ale obowiązkowo muszę dorzucić jeszcze coś słodkiego, bo ona prezentu bez czekolady nie uznaje ;) Najczęściej kupuję jej migdały w czekoladzie Monbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zbliżającą się komunię mojego chrześniaka planuje mu kupić elektroniczną kostkę do gry DICE + daje naprawdę spore możliwości dla użytkownika dicepl.us/pl wchodząc w posiadanie takiej kostki otrzymujemy 14 darmowych gier, funkcjonalną kostkę, można nią rzucać jak ta tradycyjna, potrząsać czy używać jako konsoli, poza tym to interaktywna gra tak więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewira33
Kreatywny hmmm... może jakieś zajęcia dodatkowe? Ale takie, które dziecko lubi, a nie na siłę. Syn mojej koleżanki chodzi na piłkę do http://www.pilkarskieprzedszkole.com.pl/. Ma 5 lat i to świetna okazja, żeby nauczyć dziecko życia w grupie i fajniej przygotować do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
ja właśnie kupiłam dziecku na dzień dziecka elektroniczna kostkę do gry DICE + mam nadzieje że się ucieszy bo lubi korzystać z tableta i grac, a ja chce mu podarować odrobinę radości i swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjście do parku rozrywki http://ceramilandia.pl/ i zorganizowanie tam urodzin może być świetnym pomysłem. Ja tak planuje zorganizować urodziny mojej córce i mam nadzieję, że do tej pory otworzą to centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
wyjście do praku rozrywki to napewo dobry pomysł na uczczenie urodzin, ale nie wiem czy dziecko na długo to zapamieta, ja zawsz uważam, ż elepiej dać prezent który bedzi emu towarzyszył na codzięń, teraz kupiłam kostkę dice+ i razem z dzieciakami gramy w kostkę popołudniami, a że pogoda nie sprzyja wyjściom na zewnątrz to spędzamy razem czas wspólnie się bawiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ja też zdecydowałam się na zakup dice+ niedługo syn ma urodziny więc mam nadzieję że prezent mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyson7000

w Media expert teraz dobre promocje sa jeżeli chodzi o sprzet fury do komputera, sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreatywny pomysł na prezent dla dziecka to bilet na Bajgranie, czyli bajki  muzyczne na żywo, z aktorami, instrumentami i pacynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama amelki

lot w tunelu aerodynamicznym speedfly 😛 taki lot bardzo uczy dzieci, od aktywności fizycznej po wiedze ścisłą jak fizyka. Młody na pewno będzie się dobrze bawił 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo

Kup mu zestaw gamera fury z media expert - każdy dzieciak sie ucieszy na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Closud

Prezent trzeba dobrać do wieku dziecka, dla małego dzieciaczka polecam zakupić coś praktycznego, choćby body, sprawdzć sobie tę ofertę moocha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×