Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd macie domy mieszkania ?

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie w biurze nieruchomości http://www.czaplaiczapla.pl/ i jest świetne. Mieszkamy tu już rok i nie mogę nic złego powiedzieć. Cudowna okolica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybudowalismy dom, czesc za gotówke czesc kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 2014.12.13 My kupilismy, oczywiscie na kredyt. Kredyt mielismy na 13 lat wlasnie w tym roku skonczylismy splacac (po 8 latach). Rodzice maja dom i pewno kiedys bedzie moj (jestem jedynaczka) ale mam nadzieje ze jeszcze na to dlugo poczekam." Widze ze ktos odkopal temat sprzed kilku lat na ktorym pisalam :) Na dzien dzisiejszy kupilismy drugie, wieksze, mieszkanie, kredyt na 17 lat Nasze poprzednie mieszkanie najprawdopodobniej pojdzie na wynajem... a w razie "W" od sprzedania i bedzie na wczesniejsza splate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko , ze cena cenie nierówna . ostatnio kolezanka opowiadała ze spłaciła kredyt na kawalerke tak szybko ... tylko ze jej kawalerka 40 m kosztowała 120 tys a moje dwupokojowe 43 m 280 tys heh niewielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś : Zgadza sie. My akurat kupilismy w tym samym miescie, i nawet w tej samej rezydencji ... wiec cena mieszkania dwuktotnie wiekszego jest (prawie) dwukrotnie wieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam dom za granica. Śmieszy mnie jak niektórzy z rodziny chcą mi dosrac i mówią ja to mam działkę 40 ar a twoja 600m ale mała a dom jaki mały mój wujek to ma 400 m na wsi. Ale jak można porównywać zachodnie państwo eu gdzie domy zaczynaja się od 300 000€ z domem na wsi w Polsce. Ale maja przynajmniej powód żeby się dowartościować. Uj ze działki podostawali za darmo rolne po dziadkach i przekształcili je w budowlane i się tam wybudowali. Uj ze robocizna w Polsce w porównaniu do cen usług i materiału za granica to niebo a ziemia. Czasem mam wrażenie ze ludzie oceniają tak powierzchownie innych nie używająca w ogóle mózgu i własnego rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam na dobrą firmę, która zajmuje się sprzedażą mieszkań. Szukałam czegoś w Starogardzie Gdańskim, czyli nie dużym mieście. Trafiłam tutaj na dewelopera www.loker.com.pl Budują naprawdę dobre mieszkania w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna mamazxc
Nie mam szans na nic swojego. Może za kilka lat. Wciąż marzę o własnych czterech kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie https://www.bbn-efekt.pl/ masz namiar do biura gdzie ja znalazłam mieszkanie na wynajem. Mam rodzinę, męża dzieci więc było trochę trudniej znaleźć ofertę ale na szczęście przez biuro się udało dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukradłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka

odziwdzixzylsm po babci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×