Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rajosław

Czy Boisz się Pana Boga ?

Polecane posty

Gość Rajosław

bo ja się boję bardzo tego Pana , że mnie nie wpuści do Raju i zostanę sam łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden gość 1984
nie bluźnij dziecko, nie bluźnij, na kolana przed BOGIEM ! albo na podłoge ! DO ALLACHA ! bez dyskusji, przecież my dorośli wiemy lepiej, wiemy że nie są to bajki żydowskie wymyślane na poczekaniu przez oszołomów 2 tysiące lat temu aby kontrolować masy, o nie ! MY W TO WIERZYMY NAPRAWDĘ, a jak ty nie wierzysz to obetniemy ci głowę /islam/ albo będziemy się za ciebie modlić ty zbłąkana owieczko /chrześcijaństwo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO_WYŻEJ
nieźle masz nasrane we łbie, BÓG TO WYMYSŁ chorych psychicznie ludzi 2 tysiące lat temu, a ty wierz w te bajki dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co przed tym tronem będziesz robić, tańczyć ? żałosne ile jest debili na świecie w jakieś bóstwa, w krasnoludki też wierzysz ? w smerfy, duchy, św. mikołaja, budde, posejdona, zeusa, hari kriszne itd. BOGA NIE MA - TO WYMYSŁ ! jeśi już ktokolwiek miałby być to szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biblia - najbardziej zakłamana książka na świecie, właśnie dla takich debili jak ty, CZŁOWIEK MYŚLĄCY NIE WIERZY W TE BREDNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem więcej, woogle ich nawet nie czyta bo obrażają inteligencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczytaj sobie o swoim guru o.rydzyku, co mowi o nim jego wlasna rodzina i znajomi, o jego karierze i kombinacjach, o kasie ktora przepadla i o tym jednym naiwnym co ofjarowal rydzykowi wszystkie swoje pieniadze a jak nagle zachorowal chcial zwrot tej kasy a wtedy co zrobil bandyta ? powiedzial ze go nie zna a kasy nie widzial, przyjechala telewizja ale drzwi byly zamkniete, nagle wjezdza rydzyk, telewija za nim a portjer mowi ze rydzyka nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boję się, bo jest moim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
nieźle masz nasrane we łbie, BÓG TO WYMYSŁ chorych psychicznie ludzi 2 tysiące lat temu, a ty wierz w te bajki dalej... xxx skąd wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_wyżej
jak masz sprawny mózg to zacznij go używać to nie będziesz zadawać pytań lecz uzyskiwać odpowiedzi TYLKO LUDZIE GŁUPI PYTAJĄ, tak jak w większości dzieci, człowiek rozumny może się domyślić pewnych rzeczy, ty widać nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabobon znów powraca... w dobie internetu i lotów w kosmos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna blagam nie udzielaj sie tutaj , wszyscy wiemy ze jestes nawiedzona mam nadzieje ze teraz siedzisz w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim którzy mówią teraz że boga nie ma , staną wam te wypowiedzi przed oczyma w godzinie śmierci waszej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzę wam sekret - Boga nie obchodzi, że w niego nie wierzycie. Bardziej go obchodzi co dobrego zrobiliście dla ludzi i to, czy pomijaliście głodnych bezdomnych idąc do kościoła i klepiąc paciorki. Najważniejsze są uczynki, nie wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boje sie bo bóg nie jest osoba ani istota. jest swiadomoscia wszechrzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z martyna tez. cos tak niesamowiego nie mogło sie wziac bez uczestnictwa jakiejs wyzszej inteligencji jakiejs nadistoty poteznej i idealnej w swym jestestwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos tak niesamowitego jak kula ziemska istoty oddychajace myslace jak zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 piękny świat ? gdzie ty żyjesz ? chyb w innym wymiarze i rzeczywistości ? życzę Ci z całego serca aby spotkał cię nie wyobrażalny, przenikliwy, nieustępliwy, nieznośny, niekończący się ból fizyczny i psychiczny,najgorsze, najwymyślniejsze i obrzydliwe torttury żebyś poczuła jak twój bóg cię "kocha", tego ci życzę, żebyś zdychała w męczarniach wtedy twój urojony bóg będzie zadowolony przytuli cie i pocieszy, ja p*****le......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara w boga to choroba psychiczna a rozmowa z jego wyznawcami grozi ciężkim roztrojeniem nerwowym, a nawet zarażeniem, gdyż ta choroba przenosi się drogą umysłową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to bać się! Boga to kochać się ma a nie bać:) A tak wogóle to masa zastraszonych ludków tu przebywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesznica to ja
Osobiście boję się Boga bo wiem że Bóg sędzia sprawiedliwy za dobro wynagradza za zło karze ale wiem że jest także łaskawy i wybacza nawet największemu grzesznikowi tylko jeśli poprosi Boga o to i jeśli człowiek zkruszony i pokorny nawróci się będzie przy Bogu trwać to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_wyżej
ty tak na poważnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraża jedynie myśl ze to wszystko nie ma końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie boje ,bo jest moim przyjacielem...rozmawiam z nim,raz nawet mi się pokazał Chrystus ,w szybie okna ,po tym jak nie widziałam wyjścia z bardzo trudnej sytuacji(chodziło o czyjeś życie)modliłam się koronkę do Bożego miłosierdzia i wtedy własnie nad ranem i się pokazał na chwilkę po czym zniknął,pamiętam ze popłakałam się wtedy ze szczęścia od tamtej pory wierzę jeszcze bardziej,zresztą zawsze czuję jego opiekę,wiem ze mnie chroni ,ze jest i ze mi pomaga.Bóg daje wolna wolę,ani nie przymusza,ani nie potępia,on jest miłością i miłość od niego również pochodzi ale tylko ta czysta i nie skażona erotycznymi pobudkami.tego trzeba doświadczyć samemu.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_wyżej
skończ już p/ie/rd/ol/ić, błagam ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja błagam nie klnij mi tu,bo to mój pierwszy wpis na tym temacie.Trochę tolerancji ,do ludzi wierzących!,nikt Ci tu nie każe ani czytać ani pisać tym bardziej.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajosław
ale to ja jestem autorem tego topiku to mi chyba wolno, a może nie, kvrwa sam już nie wiem, czy ty naprawdę wierzysz w te pier!doły ? te bajki żydowskie ?! czy ty naprawdę myślisz kobieto że coś tam twój bóg załatwił czy tam pomógł bo odmówiłaś 10 zdrowasiek !!?? a ci co umierali w męczarniach w Auschwitz w Oświęcimiu itp. itd. którzy się też modlili to gdzie był wtedy twój bóg ? czemu im nie pomógł, a tobie pomógł ? bo co ? bo dał im wolną wolę, to jest takie obrzydliwe p**********e że aż żal z tobą dyskutować, to obraża moją inteligencję, sp1erd4laj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajosław
do swojego j3bniętego tematu pt. Jezus i piękno Bożego Słowa po którym czytaniu mi się rzygać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×