Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubezpieczenie na wakacje !

Polecane posty

Gość gość

Witam, gdzie najlepiej się ubezpieczyć wyjeżdżając na wakacje za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiolek
Od trzech lat ubezpieczam mój i rodzinki wyjazd wakacyjny w compensie. Jest to dla mnie sprawdzona firma. Już miałem przypadek że zamiast na plażę w Egipcie wylądowałem u lekarza. Ubezpieczenie przydało się jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie lepiej się ubezpieczyć bo dużo się słyszy o przypadkach kiedy ktoś nie był ubezpieczony a potem jakie problemy. A compensa jest ok też się tam ubezpieczałem rok temu wyjeżdżając na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mate_usz
Jakie ubezpieczenie turystyczne macie w compensie? W lutym mam zamiar wyjechać i myślę o ubezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnyśka
Ja zawsze wykupuje Compensa Voyage. Pokrywa koszty leczenia zarówno w państwowych jak i prywatnych placówkach medycznych na całym świecie. Na narty idealna polisa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyka
Potwierdzam Compensa Voyage, to idealne ubezpieczenie na letnie wakacje jak i zimowe wypady na narty i nie tylko. Kompleksowo zabezpiecza wyjazdy prywatne ale również służbowe. Można czuć się spokojnie z tym ubezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam zawsze jakichś porównywarek, dosyć popularna, jest wakacyjnapolisa.pl sporo ubezpieczycieli tam, ja jadac do chorwacji z tego korzystalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zapraszamy do współpracy z naszym wykwalifikowanym zespołem w zakresie ubezpieczeń. Lata doświadczenia w branży oraz stale poszerzająca się grupa Klientów świadczy o naszej dobrej opiece. Każdemu Klientowi dobieramy ochronę ubezpieczeniową zgodną z jego potrzebami a jednocześnie za rozsądną cenę. Dzięki temu stale wzrasta grono osób i przedsiębiorstw obdarzających nas zaufaniem. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami na polskim rynku w zakresie ubezpieczeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Cieszyna i okolic: Kaniafinanse Tel: 515 169 649, 503 085 915 E-mail: kaniafinanse@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iuro ubezpieczeniowe Grzegorz Kania z siedzibą w Cieszynie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, sprawiło, że bez najmniejszych problemów dobierzemy każdy rodzaj ubezpieczenia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu kaniafinanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze gdy jadę na wakację to wybieram jakieś ubezpieczenie - jest tego pełno, szczególnie godne uwagi są porównywarki ubezpieczeń jak np. wakacyjna polisa, w tego typu narzędziach mamy porównanie zakresu ubezpieczeń i ceny, w zależności cozywiscie od dlugosci polisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do biura mieszkańców Garwolina i okolic. Specjalizujemy się w doradztwie produktów ubezpieczeniowych. W trosce o dobro i potrzeby naszych Klientów staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego traktujemy indywidualnie, dopasowując jak najkorzystniejszą ofertę. Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi nasze przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywa coraz to większe uznanie i poszerza grono stałych Klientów. Zapraszamy na stronę: http://www.ubezpieczeniagarwolin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystam z żadnych porównywarek, zawsze kupujemy polise w generali i dobrze na tym wychodzimy. Ostatnio zostało nam zwrócone co do grosza leczenie córeczki za granicą. Kontynuacja leczenie była w Polsce i również otrzymaliśmy odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz problem z polisą czy ubezpieczniem lub szukasz nowej polisy? napisz o tym do mnie na e-mail a pomoge ci to rozwiazac. problemzpolisa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jak bym miała Wam polecac to na pewno takie ubezpieczenie http://www.konsulting4u.pl/ Bo tu otrzymacie takie na jakie liczycie i które spełnia Wasze oczekiwania w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
pola_sz naprawdę ubezpieczyciel tak w porządku zachował się wobec ciebie? nie miałąś żadnych problemów z generali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
Jak najbardziej w porządku, mozesz śmiało się u nich ubezpieczać. My to oprócz turystycznej ubezpieczamy tez u nich mieszkanie i auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
czyli wszystko u jednego ubezpieczyciela, a czy przy zakupie kilku ubezpieczeń mogę liczyć na jakieś zniżki, preferencyjne warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prevec
Optymalne rozwiązanie, zerknijcie - http://elvia.pl/ubezpieczenia-podrozne/ Odradzam jakiekolwiek wyjazdy bez ubezpieczenia podróżnego. Dlaczego? Suma gwarancyjna z BP jest śmiesznie niska, a jeśli jedziecie na własną rękę, to wyjazd bez ubezpieczenia może się skończyć dla was dramatem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jest konieczne aby wykupić ubezpieczenie na wakacje ponieważ koszty pobytu w szpitalu jak i powrót do zdrowia może dużo kosztować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminia
Zanim kupię ubezpieczenie na wakacje to porównuje kilka na stronie Rankomat. Ceny się zmieniają, oferty się zmieniają, a ja zawsze szukam tych najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem o takie ubezpieczenie można dowiadywać się na tej stronie http://hrj-ubezpieczenia.pl/. Ja u nich ubezpieczałam mieszkanie i wszystko poszło w 100% idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna bezpieczne podróże jest bardzo ok. Sam się ubezpieczałem z nimi rok temu na urlop. Można ubezpieczyć też bagaż i siebie od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Myślę, że to przydatne jeśli jedziemy choćby z biurem podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrąg
Ja wzięłam ubezpieczenie na wakacje w http://universubezpieczenia.pl . Polecam serdeczniem gdyż wylądowałam w szpitalu a oni załatwili pomoc tłumacza :) Rzetelna firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki pakiet na wakacje polecasz z Signal Iduna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja
My korzystamy z Signal Iduna i na wakacje wykupujemy ubezpieczenia: kosztów leczenia i assistance oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ostatnio żona wspominała też o ubezpieczeniu bagażu podróżnego, więc pewnie też to zrobimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gothaer, Compensa, Allianz. Zależy od tego czego oczekujesz. Polecam poszperać na www.wakacyjnapolisa.pl masz tam wszystkie dostępne firmy ubezpieczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×